WESTMOOR RAM CROSS COUNTRY INVIT. - SEPTEMBER 30, 2017

@ DALY CITY, CA

Varsity Boys Race 1

Varsity Boys Race 2

Varsity Girls Race 1

Varsity Girls Race 2

Soph Boys Race 1

Soph Boys Race 2

FS Girls Race 1

FS Girls Race 2

Frosh Boys Race 1

Frosh Boys Race 2

JV Boys Race 1

JV Boys Race 2

JV Girls Race 1

JV Girls Race 2

Varsity Boys Race 1 Team Scores

Varsity Boys Race 2 Team Scores

Varsity Girls Race 1 Team Scores

Varsity Girls Race 2 Team Scores

Soph Boys Race 1 Team Scores

Soph Boys Race 2 Team Scores

FS Girls Race 1 Team Scores

FS Girls Race 2 Team Scores

Frosh Boys Race 1 Team Scores

Frosh Boys Race 2 Team Scores

JV Boys Race 1 Team Scores

JV Boys Race 2 Team Scores

JV Girls Race 1 Team Scores

JV Girls Race 2 Team Scores









































VARSITY BOYS RACE 1

PLACE SCORE NAME YEAR SCHOOL TIME AWARD ===== ==== =================== ==== ================= ===== 1 1 RYAN WILSON 12 CARLMONT 11:43 T 2 2 OWEN MACKENZIE 11 LOS ALTOS 11:47 I 3 3 GARRETT MACQUIDDY 10 WESTMONT 12:03 I 4 4 MAXIMILIANO CHAVEZ 11 CUPERTINO 12:06 I 5 5 OWEN TANAKA 11 CUPERTINO 12:07 I 6 6 MICHAEL WHEELER 12 NORTHGATE 12:09 I 7 7 KEVIN ANDREWS 9 LOS ALTOS 12:10 I 8 8 MARCO DACUNHA 12 S.F. UNIVERSITY 12:14 I 9 9 KEVIN CHACKO 12 LYNBROOK 12:18 I 10 10 JAMES LANG 12 EL CAMINO 12:20 I 11 11 LUKE HAMMERS 11 BELLARMINE 12:21 T 12 12 TY MARSHALL 12 CARLMONT 12:21 T 13 13 TED FUELL 11 BELLARMINE 12:22 T 14 14 AMAURY AVAT 12 CARLMONT 12:22 T 15 15 NOAH STRAUSE 11 ARAGON 12:23 I 16 16 SAM DIAB 11 BELLARMINE 12:24 T 17 17 ELLIOTT WEIL 11 S.F. UNIVERSITY 12:28 I 18 18 NICHOLAS RIENER 12 BELLARMINE 12:29 T 19 19 LUIGI ZIALCITA 12 BELLARMINE 12:30 T 20 20 MARCO BONACINI 12 ST. IGNATIUS 12:30 I 21 21 JASON GOMEZ 12 WESTMONT 12:35 I 22 22 CALEB METZLER 10 CARLMONT 12:35 T 23 23 JAKE DAVIDSON 12 CUPERTINO 12:36 I 24 24 FRANK WANG 12 FREMONT 12:36 I 25 25 MICHAEL LIZZARAGO 12 NORTHGATE 12:36 I 26 26 EZRA PARKHILL 11 S.F. UNIVERSITY 12:37 I 27 27 EDGAR MEDINA 12 N.M.C. 12:38 I 28 28 ETHAN WEST 12 ALAMEDA 12:40 I 29 29 KYLE DIMICK 11 CARLMONT 12:40 T 30 30 DEBARSHI BASAK 12 CUPERTINO 12:43 I 31 31 ADAM ELAIDY 11 ALAMEDA 12:43 I 32 32 SEAN DOHENY 12 ST. IGNATIUS 12:44 I 33 33 ANDREW LUNA 12 CARLMONT 12:50 T 34 34 JUSTIN SZE 12 S.F. UNIVERSITY 12:50 I 35 35 JUSTIN SEIDEL 12 BELLARMINE 12:51 T 36 36 CEDRIC MURPHY 12 ALAMEDA 12:52 I 37 37 TRU DO 12 LYNBROOK 12:53 I 38 38 DANIEL GHASEMFAR 10 LOS ALTOS 12:53 39 39 COLIN COOPER 11 S.F. UNIVERSITY 12:54 40 40 LUCAS FRAZIER 12 CUPERTINO 12:56 41 41 DEVIN ROWE 12 ALAMEDA 12:57 42 42 MITCHELL ROSS 10 SCOTTS VALLEY 12:57 43 43 THOMAS CLARK 12 BELLARMINE 12:58 T 44 44 JIOVANNI GARCIA 11 N.M.C. 12:58 45 45 DAICHI UZAWA 12 BERKELEY 12:59 46 46 EVAN YEE 11 ST. IGNATIUS 13:01 47 47 AARON CHO 11 LYNBROOK 13:02 48 48 CHASE LEFFERS 11 S.F. UNIVERSITY 13:03 49 JACK NASH 12 WOODSIDE PRIORY 13:04 50 49 NIC PANTELICK 11 S.F. UNIVERSITY 13:05 51 50 PARKER MAGNUSON 12 CUPERTINO 13:07 52 51 JOHN DEGRAW 12 ST. IGNATIUS 13:08 53 52 TOMO YOSHINO 11 LOS ALTOS 13:09 54 53 JUSTIN CHOW 12 CUPERTINO 13:13 55 ISIAH TULIO 12 INDEPENDENCE 13:14 56 54 NATHAN KVAMME 12 SCOTTS VALLEY 13:19 57 55 ADRIAN SHUH-HUMPHRI 12 BERKELEY 13:22 58 56 NACHIKET INGLE 12 LYNBROOK 13:23 59 57 RISHI CHANDIRAMANI 11 SCOTTS VALLEY 13:24 60 58 MICHAEL O'BRYAN 12 ST. IGNATIUS 13:24 61 59 BRENDAN WALSH 12 EL CAMINO 13:26 62 60 SANJAY BAAS 12 NORTHGATE 13:27 63 61 GABRIEL GARCIA 12 EL CAMINO 13:28 64 62 HUGO WU 12 LYNBROOK 13:29 65 63 PABLO SIGUENZA 12 ARAGON 13:30 66 64 RIAN LAWLOR 11 LOS ALTOS 13:31 67 65 EVAN O'REILLY 11 ST. IGNATIUS 13:32 68 66 LOGAN ROSS 10 SCOTTS VALLEY 13:32 69 67 CHRISTIAN MORELAND 12 WESTMONT 13:35 70 68 PATRICK THIERRY 12 NORTHGATE 13:36 71 69 SAM BATTLES 12 BERKELEY 13:37 72 70 SOREN WHITING 12 BERKELEY 13:39 73 71 CHRISTOPHER CARTER 11 WESTMONT 13:41 74 72 SILAS ERICKSON 9 SCOTTS VALLEY 13:43 75 73 OWEN DODGE 10 ARAGON 13:44 76 74 LUCA VAN DER MEER 12 ALAMEDA 13:44 77 75 JAVIER LEMUS 12 N.M.C. 13:45 78 76 ADITYA KINI 10 FREMONT 13:45 79 77 JAMES ESTILLORE 12 ST. IGNATIUS 13:48 80 78 OLIVER GALLOWAY 12 BAY SCHOOL S.F. 13:49 81 79 LUCAS FAYET-FABER 12 ARAGON 13:49 82 80 JOHN CASEY 12 NORTHGATE 13:49 83 SCHUYLER ZANDBERGEN 12 MID-PENINSULA 13:50 84 81 ALEXIS PEREZ 9 N.M.C. 13:51 85 82 PAOLO SALONGA 12 EL CAMINO 13:51 86 83 GABRIEL ESCALERA 10 FREMONT 13:55 87 84 OLIVER RAMIREZ 11 N.M.C. 13:56 88 85 ALEX MA 11 ARAGON 13:56 89 86 ADAM SEDLAK 12 BERKELEY 13:56 90 87 ANGEL MAGANA 10 N.M.C. 13:58 91 88 ALEX WORKMAN 10 FREMONT 13:59 92 89 LUKAS BERG MILLS 9 SCOTTS VALLEY 13:59 93 90 JULIAN MADRIGAL 10 N.M.C. 14:00 94 91 PATRICK GOODRICH 9 SCOTTS VALLEY 14:02 95 92 RENE LIM 12 ALAMEDA 14:05 96 93 NICOLAS HEUCHERT 12 FREMONT 14:13 97 94 RAMIR SMITH 12 ALAMEDA 14:13 98 95 CONNOR WOLF 11 WESTMONT 14:19 99 96 JAMES MOORE 10 BAY SCHOOL S.F. 14:20 100 97 CHASE HARDY 9 WESTMONT 14:20 101 98 ZACHARY MATTHEWS 10 BAY SCHOOL S.F. 14:25 102 99 VINCE BLENSDORF 12 EL CAMINO 14:27 103 100 IDREECE BARNES 11 FREMONT 14:35 104 101 JACK CARTER 12 WESTMONT 14:40 105 102 JONATHAN HUNG 12 LYNBROOK 14:41 106 MICHAEL HUYNH 12 INDEPENDENCE 14:42 107 103 ADAM SCHWARTZ 11 BAY SCHOOL S.F. 14:43 108 104 ROGER VEGA 12 BERKELEY 14:43 109 DAVID WAN 11 SAN DOMENICO 15:02 110 EDUARDO TLETLEPANTZ 12 LUIS VALDEZ 15:05 111 105 JOHN KINGSLAND 11 BAY SCHOOL S.F. 15:10 112 106 LOGAN UNG 10 BAY SCHOOL S.F. 15:10 113 107 ALEX TWOY 10 SUMMIT DENALI 15:19 114 JOSHUA ESPULGAR-ROW 10 SAN DOMENICO 15:41 115 108 LIAM EDWARDS 9 BAY SCHOOL S.F. 15:45 116 109 CONNOR GIBLIN 9 SUMMIT DENALI 15:46 117 110 RYAN NEWMAN 9 SUMMIT DENALI 15:52 118 111 STEPHAN YU 12 ARAGON 15:58 119 112 GEORGE FISHER 12 LOS ALTOS 16:07 120 113 PABLO MACIEL 10 SUMMIT DENALI 16:13 121 KYLE NICHOLS 12 S.L.V. 16:22 122 SANTIAGO GONZALEZ 12 LUIS VALDEZ 16:23 123 AIDEN LLOYD-TUCKER 12 MID-PENINSULA 16:41 124 114 JUSTIN URDANETA 9 SUMMIT DENALI 17:34 125 WILL KUNZE 9 SAN DOMENICO 17:37 126 115 LORENZO MENEGOLI 10 SUMMIT DENALI 17:56 127 ANDRIES CASTELLANO 9 MID-PENINSULA 18:04 128 YOUNG MA 11 SAN DOMENICO 19:07 129 116 JUSTIN SALIM 10 SUMMIT DENALI 19:18 130 KUSH PATEL 12 BASIS INDEP. 19:55 131 GREG PRIETO 10 MID-PENINSULA 25:51











































VARSIY BOYS RACE 2

PLACE SCORE NAME YEAR SCHOOL TIME AWARD ===== ==== =================== ==== =============== ======= === 1 LUCAS CHUNG 11 WINDSOR 11:51 I 2 1 JUSTIN HSU 11 CARLMONT 11:51 I 3 2 ALEXANDER PARKER 12 LOWELL 12:06 T 4 3 NOAH BATTAGLIA 11 LOWELL 12:13 T 5 4 TREVOR PAULBITSKI 12 RIORDAN 12:15 I 6 5 ZACHARY PARKER 10 LOWELL 12:17 T 7 6 DYLAN COOK 11 COLLEGE PARK 12:20 I 8 7 JOSEPH LOREDO 11 SAN BENITO 12:27 T 9 8 PHOENIX AQUINO-THOM 12 CONVENT & S.H. 12:29 I 10 OMAR PINA 11 LONCOLN 12:31 I 11 9 CEDRIC SALVADOR 11 SANTA CLARA 12:39 I 12 10 ANTONIO DOMINGUEZ 12 CONVENT & S.H. 12:40 I 13 11 LUIS MENDOZA 12 SAN BENITO 12:42 T 14 12 BECK JOHNSTONE 11 LOWELL 12:43 T 15 13 EJ ODOCAYEN 10 RIORDAN 12:44 I 16 14 BJORN THORSEN 11 COLLEGE PARK 12:44 I 17 15 JOEL RAMIREZ 11 ALISAL 12:45 I 18 16 ENRIQUE BRENES 12 JUNIPERO SERRA 12:46 I 19 17 JACK LEWIS 12 JUNIPERO SERRA 12:46 I 20 SHOH MOLLENKAMP 11 MILLS 12:46 I 21 18 HENRY LEI 11 LOWELL 12:47 T 22 19 JAMES HOLCOMBE 11 LOWELL 12:47 T 23 20 PARKER GRUBE 12 COLLEGE PARK 12:48 I 24 21 WILLIAM CUI 12 LELAND 12:49 I 25 22 SEAN O'BRIEN 12 JUNIPERO SERRA 12:49 I 26 23 THOMAS KARPISHIN 11 HILLSDALE 12:50 I 27 24 ALONSO GONZALES 10 SEQUOIA 12:50 I 28 25 ELLIOT RUIZ 11 SAN BENITO 12:51 T 29 26 NATE TESFAYE 12 COLLEGE PARK 12:51 I 30 27 DEAN JONES 11 SILVER CREEK 12:52 I 31 28 CARSON EDWARDS 10 ALHAMBRA 12:54 I 32 29 LIAM KLAIMAN 12 LOWELL 12:56 T 33 30 GERALD MARESH 11 SAN BENITO 12:57 T 34 31 RAYMOND ZHANG 11 JUNIPERO SERRA 12:58 I 35 32 CLIFFORD XU 11 EVERGREEN VAL. 12:58 I 36 33 ZACHARY LO 12 SEQUOIA 12:59 I 37 34 MARK KEARNEY 11 CONVENT & S.H. 13:01 38 35 BEN KAPLAN 12 CONVENT & S.H. 13:02 39 36 RYAN POSSA 11 JUNIPERO SERRA 13:02 40 37 MICHAEL LIU 12 CONVENT & S.H. 13:03 41 38 EUGENE BALDONADO 12 ADRIAN WILCOX 13:03 42 39 SKYLER DELA CRUZ 11 CONVENT & S.H. 13:04 43 40 JESUS ALVAREZ 11 WATSONVILLE 13:05 44 CHRISTOPHER LOUIE 11 MILLS 13:07 45 41 XANDER POSTEN 12 SEQUOIA 13:07 46 42 CHRISTIAN CHAVEZ 10 SAN BENITO 13:08 T 47 43 ERIC LAMBRUSCHINI 10 NEWARK MEMORIAL 13:08 48 44 MATTHEW ZAZKOWSKI 10 ADRIAN WILCOX 13:09 49 45 DIEGO BARAJAS 12 ALISAL 13:12 50 46 EMILIANO QUINTERO 10 SAN BENITO 13:14 T 51 47 KY HOANG 11 EVERGREEN VAL. 13:17 52 48 CARLOS SIERRA GUTIE 12 WESTMOOR 13:17 53 49 ALEXANDER VALLECILL 12 RIORDAN 13:18 54 50 NICO TAPIA 11 SAN BENITO 13:18 T 55 51 JAMES UPCHURCH 12 RIORDAN 13:19 56 52 JULIO CHAVEZ 12 ALISAL 13:19 57 53 GEORGE NJINIA 12 SILVER CREEK 13:25 58 TIM LIAL 12 LEIGH 13:27 59 54 BRADLEY SCHULZ 11 SEQUOIA 13:27 60 55 IAN HU 12 CONVENT & S.H. 13:28 61 56 ARSHOME SAHAGUN 11 EVERGREEN VAL. 13:29 62 57 ANDREW ALONZO 11 ALISAL 13:29 63 58 THOMAS BURT 10 SEQUOIA 13:30 64 59 MICHAEL ACOSTA 12 EVERGREEN VAL. 13:30 65 60 ANTHONY JUAREZ 11 NEWARK MEMORIAL 13:33 66 61 GENE ABEROUETTE 12 RIORDAN 13:35 67 62 CALVIN NG 12 WESTMOOR 13:35 68 63 ULISES CARBAJAL 11 ALISAL 13:36 69 64 NOAH VAUCLAIR 11 SEQUOIA 13:37 70 65 JACK SOLANO 12 TERRA NOVA 13:37 71 66 RAIDEN ROMERO 11 NEWARK MEMORIAL 13:38 72 67 ELIEZER MARTINEZ 11 ADRIAN WILCOX 13:38 73 68 CARSON SHEK 11 HILLSDALE 13:38 74 69 CHRISTOPHER DO 12 SILVER CREEK 13:39 75 70 NOOR SEALE 11 EVERGREEN VAL. 13:40 76 71 RONNIE BLANCAS 12 SANTA CLARA 13:42 77 72 ANDREW ORELLANA 12 COLLEGE PARK 13:47 78 73 JOE SISON 10 CARLMONT 13:49 79 74 AARON JUE-SANS 11 HILLSDALE 13:50 80 75 DAMIAN RIVAS 10 WATSONVILLE 13:50 81 76 LUKE SENA 11 HILLSDALE 13:52 82 77 ALEX CHEN 9 LELAND 13:54 83 78 SCOTT L'HEUREUX 11 SANTA CLARA 13:54 84 JACOB THOMAS 12 LEIGH 13:57 85 MICHAEL FREITAS 11 WINDSOR 13:58 86 79 JASON BECHDOLT 11 LELAND 13:59 87 80 LEON LAMBRUSCHINI 12 NEWARK MEMORIAL 13:59 88 81 GRAHAM MANNING 11 ALHAMBRA 14:02 89 82 AGUINALDO NAVARRO 12 SANTA CLARA 14:02 90 83 AIDAN TRUEL 10 CARLMONT 14:05 91 84 CHRISTIAN WIEBE 11 LELAND 14:07 92 85 COLE KENDALL 10 NEWARK MEMORIAL 14:07 93 86 ERIC DUBBEL 11 SEQUOIA 14:08 94 87 FORREST WINDELER 11 CARLMONT 14:08 95 LUCA DIMAIO 11 MILLS 14:08 96 88 EVANGELOS VLAHOS 10 CARLMONT 14:12 97 89 DYLAN GREGORY 12 ALHAMBRA 14:15 98 90 BRANDON LURIE 11 TERRA NOVA 14:16 99 91 DOMINGO MARTINEZ 9 WATSONVILLE 14:17 100 92 EVAN LEUNG 12 LELAND 14:19 101 93 MARCO PACINI 10 HILLSDALE 14:20 102 94 WILLIAM CALDER 11 EVERGREEN VAL. 14:20 103 95 ZACHARY MANEJA 12 WESTMOOR 14:20 104 96 NIKO HALLER 10 CARLMONT 14:21 105 97 ANDY NGUYEN 12 SILVER CREEK 14:21 106 JAKE ARMDENARIZ 12 LEIGH 14:26 107 98 ERIC LAM 10 ADRIAN WILCOX 14:29 108 99 JASON MORGAN 12 ALHAMBRA 14:33 109 100 MATEEN YAQUBI 11 NEWARK MEMORIAL 14:38 110 101 JARED BELLANGER 11 ADRIAN WILCOX 14:41 111 102 BOURGAN GUIBADOULLI 10 TERRA NOVA 14:46 112 103 JACOB DE CASTRO 11 WESTMOOR 14:51 113 104 MARK HARVEY 11 TERRA NOVA 14:56 114 JULIAN MENDOZA 12 SAN LORENZO 14:56 115 105 JOSHUA DE CASTRO 11 WESTMOOR 15:03 116 106 JUSTIN TRAN 9 NEWARK MEMORIAL 15:10 117 JARED KWONG 12 MILLS 15:13 118 RILEY FLOODQUIST 11 LEIGH 15:14 119 CHRIS MARTINEZ 12 SAN LORENZO 15:16 120 ADRIAN BURGER 11 WINDSOR 15:18 121 107 BRYAN MORENO 12 WATSONVILLE 15:28 122 108 ANTHONY PAQUET 11 LELAND 15:28 123 109 GABRIEL GAETA 12 SANTA CLARA 15:31 124 110 JUSTIN MCGRIFF 12 SILVER CREEK 15:42 125 111 RYAN SCIBETTA 11 HILLSDALE 15:52 126 112 GABRIEL FLANAGAN 10 HILLSDALE 15:53 127 113 SHAYAN MIRZAZADEH 12 ALHAMBRA 15:56 128 114 IVAN GONZALEZ 11 ADRIAN WILCOX 16:19 129 DAVIS NGUYEN 12 SAN LORENZO 16:20 130 115 PREET PATEL 12 SILVER CREEK 16:51 131 SAWHARD MAHARJAN 11 SAN LORENZO 16:56 132 116 GUILLERMO MARES 10 WATSONVILLE 17:00 133 117 ANGEL LOPEZ-GARCIA 12 WATSONVILLE 17:06 134 118 RAFAEL SUMANO 10 WATSONVILLE 17:20 135 119 MATT AVELAR 9 TERRA NOVA 17:25 136 120 TRISTAN OWENS 12 SANTA CLARA 18:30






































VARSITY GIRLS RACE 1

PLACE SCORE NAME YEAR SCHOOL TIME AWARD ===== ==== =================== ==== =============== ======= === 1 1 CLAIRE JACKSON 12 S.F. UNIVERSITY 13:38 I 2 2 LAUREN LUM 11 ALAMEDA 14:00 I 3 3 NAOMI DONOVAN 11 LOS ALTOS 14:19 I 4 4 BEATA GOLD 11 ARAGON 14:27 I 5 5 ALLIE AYERS 10 CARLMONT 14:34 T 6 6 SARA WHEELER 11 NORTHGATE 14:35 T 7 7 JESSICA KAIN 11 SCOTTS VALLEY 14:55 I 8 8 KATHERINE GEE 11 ALAMEDA 14:56 I 9 9 KATIE O'DEA 12 ST. IGNATIUS 14:56 I 10 10 OLINA WONG 11 NORTHGATE 14:59 T 11 11 KELLY MCENTEE 11 SCOTTS VALLEY 15:02 I 12 12 ISABELLE ANTOLIN 12 NORTHGATE 15:08 T 13 13 ELLA SHENKAR 11 S.F. UNIVERSITY 15:14 I 14 14 FAITH MORA 11 N.M.C. 15:15 I 15 15 MAXINE SCHULTZ 11 CUPERTINO 15:20 I 16 16 ELENA MOORE 10 CARLMONT 15:22 T 17 17 SARAH DELGADO 12 N.M.C. 15:23 I 18 DELANEY WHITAKER 12 BERKELEY 15:23 I 19 18 CHRISTINA HOWARD 12 S.F. UNIVERSITY 15:24 I 20 19 KATRINA KOHLMEYER 11 NORTHGATE 15:25 T 21 20 CAROLINE GEE 12 CUPERTINO 15:27 I 22 21 RIANNA CAMPBELL 10 CUPERTINO 15:30 I 23 22 SAMANTHA TURTLE 9 CARLMONT 15:32 T 24 23 JESSIE BIDDLE 11 NORTHGATE 15:33 T 25 24 MEGAN UOZUMI 12 CARLMONT 15:38 T 26 25 DANIELA MUNOZ 11 N.M.C. 15:41 I 27 26 ANNA NOVATNEY 11 S.F. UNIVERSITY 15:41 I 28 27 SOPHIE BRACK 9 CARLMONT 15:43 T 29 28 DOTTIE YU 11 FREMONT 15:45 I 30 29 KATHERINE CHAN 11 CUPERTINO 15:46 I 31 30 CAROLINE WORTHINGTO 11 ST. IGNATIUS 15:47 I 32 31 VIVIANA CASTRO 11 NORTHGATE 15:47 T 33 32 KEO CHUI 12 ST. IGNATIUS 15:47 I 34 33 ELLE BOYDEN 11 ST. IGNATIUS 15:50 I 35 34 ELIZABETH KRAVTCHEN 10 CARLMONT 15:50 T 36 35 TAMARA RADOVIC 10 CUPERTINO 15:51 I 37 36 CAROLYN LUM 12 ST. IGNATIUS 15:52 I 38 37 SACHI OTTOES 10 LOS ALTOS 15:56 39 38 LIZBETH LARA 9 LOS ALTOS 15:57 40 39 ANNIE MAGEE 12 ST. IGNATIUS 15:59 41 40 OLIVIA GOEURY 10 SCOTTS VALLEY 16:02 42 41 CLAIRE WANG 12 CUPERTINO 16:02 43 42 CRYSTAL BAEZA 9 N.M.C. 16:03 44 43 ELIZABETH CHO 11 ALAMEDA 16:03 45 44 HANNAH SHAPIRO 12 CUPERTINO 16:04 46 45 ANDREA VILLEGAS 9 N.M.C. 16:05 47 46 SYDNEY HOU 10 ARAGON 16:05 48 GABY NGUYEN 12 LYNBROOK 16:06 49 ESZTER HORVATH 9 WOODSIDE PRIORY 16:07 50 47 JUSTINE GOEURY 11 SCOTTS VALLEY 16:07 51 KAELA MARSHECK 9 WOODSIDE PRIORY 16:07 52 SAMANTHA NGUYEN 12 LYNBROOK 16:09 53 48 OLIVIA ROSS 12 SCOTTS VALLEY 16:10 54 MARNIE LEE 11 BERKELEY 16:12 55 49 KENDALL BUTLER 12 CARLMONT 16:13 T 56 50 BROOKE HAGER 12 ARAGON 16:17 57 KIELY HARDY 11 WESTMONT 16:19 58 51 STEPHANIE ESCOBAR 11 FREMONT 16:21 59 52 ERIN LOUIE 11 ST. IGNATIUS 16:22 60 53 LYDIA VILLA 12 ARAGON 16:25 61 54 MIWA IKEDA 12 ARAGON 16:26 62 55 RACHEL WELLMAN 12 ALAMEDA 16:36 63 56 KATHERINE NASIF 10 LOS ALTOS 16:36 64 ANNA KONDRATYEVA 12 WESTMONT 16:37 65 57 SOFIA ERDMAN 9 BAY SCHOOL S.F. 16:43 66 58 OLIVIA SCHIRLE 11 S.F. UNIVERSITY 16:44 67 59 LILY BOYD 11 S.F. UNIVERSITY 16:46 68 60 MEGAN YIP 11 ALAMEDA 16:52 69 61 LAUREN OBERWAGER 12 BAY SCHOOL S.F. 16:55 70 62 MELISSA NAVARRETE 12 FREMONT 17:09 71 63 MICHELLE JENKS 11 ALAMEDA 17:13 72 ADA FATHERS 10 WOODSIDE PRIORY 17:17 73 MELISSA RADLINSKY 9 WESTMONT 17:19 74 HANNAH WOLF 9 WESTMONT 17:23 75 64 SIERRA SAMUDIO 11 N.M.C. 17:27 76 65 SOPHIA DAVIS 11 SCOTTS VALLEY 17:29 77 66 ANA PEREZ 10 N.M.C. 17:31 78 67 SARA FAST 9 BAY SCHOOL S.F. 17:41 79 68 BELEN DE SCHUTTER 11 LOS ALTOS 17:45 80 REINA IOROCCI 9 MID-PENINSULA 17:48 81 69 DANIELLE YEE 12 ALAMEDA 17:55 82 70 QUINN BERTERO 10 BAY SCHOOL S.F. 18:00 83 EVA EL FISHAWY 12 WOODSIDE PRIORY 18:01 84 71 ELLIE WARDEN 9 BAY SCHOOL S.F. 18:02 85 72 JULIETTE STUBBS 12 BAY SCHOOL S.F. 18:03 86 ALEJANDRA CHANGEUX 12 SAN DOMENICO 18:15 87 73 SUZI OTALA 12 FREMONT 18:29 88 74 EMMA TUCKER 9 BAY SCHOOL S.F. 18:32 89 MAIA RODRIGUEZ-CHOI 12 BERKELEY 18:41 90 JOHANNA STAPLES-AGE 12 BERKELEY 18:51 91 CATHERINE SALOMON 11 INDEPENDENCE 19:04 92 SABRINA BOJEH 12 EL CAMINO 19:05 93 SABRINA STRAIN 11 SAN DOMENICO 19:19 94 75 NAZMIYE ORNELAS 12 FREMONT 19:21 95 ELLIE BOURRET 11 S.L.V. 19:51 96 LANIER POLAND 9 MID-PENINSULA 20:03 97 SAMANTHA CHAN 12 G. WASHINGTON 20:06 98 76 GIULIA MIOTTO LEAL 10 S.F. UNIVERSITY 20:07 99 AUDREY KIERNAN 10 SUMMIT DENALI 21:33 100 FLANNERY STRAIN 11 SAN DOMENICO 21:52 101 GABRIELLE HUFFMAN 11 SAN DOMENICO 21:53 102 ALLISON FRANCISCO 12 EL CAMINO 23:30






































VARSITY GIRLS RACE 2

PLACE SCORE NAME YEAR SCHOOL TIME AWARD ===== ==== =================== ==== =============== ======= === 1 KAYLAH GRANT 12 LIVE OAK 13:38 I 2 MARISSA D'ATRI 12 ALHAMBRA 14:09 I 3 AUDREY REED 9 LIVE OAK 14:21 I 4 1 EMILY ORELLANA 12 COLLEGE PARK 14:26 T 5 2 LAYLA RUIZ 9 WATSONVILLE 14:28 I 6 3 ELLI KLIEWER 12 SAN BENITO 14:34 T 7 EMMA CLARK 12 WILLOW GLEN 14:47 I 8 TESSA CHEN 11 MILLS 14:51 I 9 SHELBY PAGE 10 LEIGH 14:52 I 10 4 KYLIE TSENG 11 COLLEGE PARK 14:55 T 11 5 YVONNE BRIEN MILLER 9 SEQUOIA 15:05 I 12 6 LAUREN OKAMOTO 9 SAN BENITO 15:05 T 13 7 YESENIA ESPINOZA 11 ALISAL 15:06 I 14 8 JULIA PARKS 12 COLLEGE PARK 15:15 T 15 9 NADIA PEREZ 12 ALISAL 15:15 I 16 10 EMMA SWANSON 12 COLLEGE PARK 15:20 T 17 11 ALYSSA YOUNG 12 LOWELL 15:21 I 18 12 HALEY TORSNEY 12 ST. FRANCIS MV 15:21 I 19 13 KATELYN CHU 10 ST. FRANCIS MV 15:22 I 20 14 APRYL CHIEM 11 EVERGREEN VAL. 15:23 I 21 15 DIANA GARCIA 12 ALISAL 15:23 I 22 16 SOPHIA KENNEDY 11 SANTA CLARA 15:28 I 23 17 SHANNON COAN 11 SEQUOIA 15:31 I 24 NICOLE LEON 11 MILLS 15:33 I 25 18 MARIAH CHANGCO 11 SAN BENITO 15:36 T 26 19 GABRIELLE CATTALINI 10 SEQUOIA 15:37 I 27 HAYLEY YOUNT 12 ADRIAN WILCOX 15:39 I 28 20 PALOMA SUAREZ-DAVIL 9 LOWELL 15:40 I 29 MARGOT WILKINSON 12 WILLOW GLEN 15:41 I 30 SIERRA SERATTI 12 LEIGH 15:42 I 31 21 SHANNEN DORN 11 WESTMOOR 15:44 I 32 22 AMY KENNEDY 11 SANTA CLARA 15:46 I 33 23 KARINA KLEVELAND 11 SANTA CLARA 15:46 34 24 ISABELLA GENTILE 11 EVERGREEN VAL. 15:49 35 25 SADIE SPEKTOR 12 SANTA CLARA 15:54 36 26 CHARLOTTE GREENHILL 11 LOWELL 15:56 37 27 RACHEL SPEKTOR 12 SANTA CLARA 15:58 38 28 SAMANTHA GARLICK 12 ST. FRANCIS MV 16:01 39 29 MAKENNA PARKS 12 SAN BENITO 16:02 T 40 30 SAMANTHA CORTEZ 12 SAN BENITO 16:06 T 41 31 HAILEY CROSS 11 SAN BENITO 16:10 T 42 32 JENNIFER TRAN 10 NEWARK MEMORIAL 16:11 43 33 TAMMY DINH 11 EVERGREEN VAL. 16:12 44 34 SARAH FAZIO 10 SEQUOIA 16:12 45 35 TAYLER HALL 11 COLLEGE PARK 16:15 T 46 36 EVA GILLET 12 SEQUOIA 16:18 47 37 EMILY QUINBY 11 SAN BENITO 16:20 T 48 38 SOPHIA RIORDAN 11 LOWELL 16:22 49 39 ANGELINA SALGADO 10 SEQUOIA 16:23 50 40 EMI STEEDMAN 10 LOWELL 16:24 51 41 QUINN MEINHARDT 10 NOTRE DAME BEL. 16:27 52 42 ISABELLA HUYNH 11 EVERGREEN VAL. 16:28 53 MURIEL BUTLER 12 MERCY (BURL.) 16:29 54 JASMINE SHAO 10 LELAND 16:33 55 43 VIVIANA GONZALEZ 11 ALISAL 16:34 56 44 ISABELLE ARIANA 12 COLLEGE PARK 16:36 T 57 45 KATRINA LAU 11 LOWELL 16:41 58 46 MARIA DIAZ 12 ALISAL 16:47 59 47 YARITZA TINOCO 11 ALISAL 16:51 60 48 MICHELLE WONG 10 LOWELL 16:52 61 MINA CVJETINOVIC 12 ADRIAN WILCOX 16:55 62 49 MONICA CEDILLOS 11 WESTMOOR 16:59 63 50 KATIE LIU 12 WESTMOOR 16:59 64 51 LIZZY HONG 11 ST. FRANCIS MV 17:01 65 52 KAITLYN HUBBARD 10 ST. FRANCIS MV 17:01 66 HANNAH WARNER 11 ADRIAN WILCOX 17:09 67 ISABEL MAGAT 12 TERRA NOVA 17:10 68 53 MEGHA JOSHI 10 NEWARK MEMORIAL 17:18 69 KATY CLAUSING 12 MERCY (BURL.) 17:18 70 MAGGIE WALTER 11 CONVENT & S.H. 17:23 71 SERAIAH ALEXANDER 12 ADRIAN WILCOX 17:24 72 54 MAYA LITVAK 10 NOTRE DAME BEL. 17:25 73 55 LEXI KETRON 11 COLLEGE PARK 17:28 T 74 56 NIEVE DANDEKAR 9 NOTRE DAME BEL. 17:29 75 HANNAH TASCHEK 12 CONVENT & S.H. 17:29 76 AUDREY RUSTER 10 LEIGH 17:33 77 57 KIANA PONCE 10 EVERGREEN VAL. 17:34 78 LYDIA CHEUNG 11 MILLS 17:34 79 ISABEL ZHOU 10 LELAND 17:34 80 58 ZARAH LAINE YUMANG 11 WESTMOOR 17:38 81 59 LAUREN BURT 10 SEQUOIA 17:47 82 60 JASMIN RUIZ 12 NEWARK MEMORIAL 18:00 83 61 BRIDGET KENNEDY 11 SANTA CLARA 18:02 84 62 JENNY CHAVEZ 10 NEWARK MEMORIAL 18:06 85 CAROLYN REILLY 11 MERCY (BURL.) 18:09 86 63 NATALIE SUN 10 EVERGREEN VAL. 18:13 87 64 XANTHE BARTON 10 NOTRE DAME BEL. 18:17 88 65 ELIZABETH MCGUIRE 10 NOTRE DAME BEL. 18:21 89 66 NATALIA SANCHEZ 11 NEWARK MEMORIAL 18:21 90 67 CHRISTINA CRAIG 10 NEWARK MEMORIAL 18:29 91 REBECCA CHU 11 MILLS 18:32 92 68 KATHERINE WU 12 WESTMOOR 18:40 93 69 MICHELLE NG 11 WESTMOOR 18:54 94 70 MINDY ROMAN 10 WATSONVILLE 19:16 95 AUBURY FREED 12 SAN LORENZO 19:17 96 71 MELISSA SHERIDAN 11 WESTMOOR 19:21 97 SYLVER HILDER 11 TERRA NOVA 19:24 98 72 JULIA HEBROK 11 NOTRE DAME BEL. 19:30 99 CARNEY MORROW 12 TERRA NOVA 19:50 100 ASHLEY VINTERO 12 TERRA NOVA 20:09 101 SORAYA TENIJENIUS 10 LEIGH 20:11 102 MARIELA GONZALEZ 12 SAN LORENZO 20:22 103 CAROLINE O'CONNELL 12 CONVENT & S.H. 20:38 104 CLAIRE KOSEWIC 12 CONVENT & S.H. 20:58 105 73 MAGGIE SANTOS 9 WATSONVILLE 22:01 106 74 PAMELA A DONOSO 9 WATSONVILLE 27:01 107 75 YULISSA MORALES 11 WATSONVILLE 27:02






































SOPHOMORE BOYS RACE 1

PLACE SCORE NAME YEAR SCHOOL TIME AWARD ===== ==== =================== ==== =============== ======= === 1 1 CHARLIE KENNEDY 10 S.F. UNIVERSITY 12:28 T 2 2 CLAY MILLS 10 S.F. UNIVERSITY 12:28 T 3 3 ANDREW CHENG 10 S.F. UNIVERSITY 12:44 T 4 4 JOELL MACIAS 10 BELLARMINE 12:56 T 5 5 COSMO CAO 10 LYNBROOK 12:58 I 6 6 PATRICK NGUYEN 10 ALAMEDA 12:59 I 7 7 EMILIO CAZARES 9 ALAMEDA 12:59 I 8 KYLE DAVIES 10 WESTMONT 13:14 I 9 8 WESTON RAYNAK 10 BELLARMINE 13:17 T 10 9 MATTHEW NAZARI 10 BELLARMINE 13:20 T 11 10 HOLDEN DUFLOCK 10 BELLARMINE 13:22 T 12 11 JUGGIE RAY HEEREY 10 INDEPENDENCE 13:24 I 13 12 ISAIAH AMANUEL 10 BELLARMINE 13:26 T 14 13 JUSTIN CAI 10 BELLARMINE 13:34 T 15 14 JAMES CUFF-ALVARADO 10 BELLARMINE 13:37 T 16 TANAY MENEZES 10 BELLARMINE 13:39 17 JOVI TSENG 10 BERKELEY 13:43 I 18 15 ALEX HALL 10 ST. IGNATIUS 13:44 I 19 16 KARL LINDEMAN 10 NORTHGATE 13:47 I 20 17 LOGAN HARLOW 10 NORTHGATE 13:48 I 21 18 TOM NEWBOLD 10 S.F. UNIVERSITY 13:50 T 22 EMMETT GARDELLA 10 BERKELEY 13:51 I 23 ZACH KOVERMAN 10 BELLARMINE 13:51 24 19 CONNOR LYNCH 10 ALAMEDA 13:53 I 25 KIRAN LARNEY-BADANI 10 BELLARMINE 13:54 26 20 MAX LEONE 10 S.F. UNIVERSITY 13:54 T 27 21 SHAY ADAMS 10 LOS ALTOS 13:55 I 28 SHAWN HOGH 10 WESTMONT 14:01 I 29 22 MAXWELL CHIEN 9 LYNBROOK 14:01 I 30 LUKAS SNYCERSKI 10 BELLARMINE 14:04 31 23 RONAN KRAMER 10 ST. IGNATIUS 14:08 I 32 DEXTER ZHANG 10 CUPERTINO 14:08 I 33 24 ISSAC LEE 10 ST. IGNATIUS 14:08 I 34 25 ELIAS MARCELINO 10 ABRAHAM LINCOLN 14:08 I 35 26 KYLE WALSH 10 NORTHGATE 14:09 I 36 27 ALEXANDER CHEN 9 LYNBROOK 14:10 I 37 28 JUSTIN REED 10 LOS ALTOS 14:10 38 29 IAN PANG 10 ALAMEDA 14:10 39 30 MITCHELL TANSEY 10 ALAMEDA 14:12 40 ANDRES IBARRA 10 BELLARMINE 14:13 41 31 JORDAN LIM 10 ALAMEDA 14:13 42 32 ALEX CARLTON 10 LOS ALTOS 14:15 43 33 BENJAMIN TING 10 ALAMEDA 14:16 44 ERIC SLEZ 10 ALAMEDA 14:18 45 34 SAMIR IBRAHIM 10 LOS ALTOS 14:19 46 35 GEORGE HOLLISTER 10 ST. IGNATIUS 14:21 47 DEVON MONTGOMERY-ED 10 BELLARMINE 14:23 48 GRANT ROBINSON 10 BELLARMINE 14:24 49 36 NEEL BHARGAVA 10 FREMONT 14:24 50 ARMAN SETH 10 CUPERTINO 14:28 51 KOL NGUYEN-CHURCH 10 WESTMONT 14:29 52 37 LEONARD GARCIA 10 NORTHGATE 14:30 53 MATT CORNELISON 10 S.L.V. 14:33 54 38 HENRY KALSCHED 10 S.F. UNIVERSITY 14:33 T 55 39 EMANUEL GONZALEZ 10 ABRAHAM LINCOLN 14:34 56 40 ROBERT CHRISTIAN 10 ST. IGNATIUS 14:36 57 41 AIDAN WEITL 10 NORTHGATE 14:37 58 42 SEAN SHITAMOTO 10 CARLMONT 14:40 59 43 OLIVER ORTIZ 10 ST. IGNATIUS 14:41 60 44 JOHNNY O'MEARA 10 ST. IGNATIUS 14:42 61 45 KYLE MACHNICKI 10 LOS ALTOS 14:43 62 JAMES GARROW 10 BELLARMINE 14:43 63 46 ZACHARY OREN 10 FREMONT 14:43 64 47 JIMMY WU 10 GALILEO ACADEMY 14:45 65 48 COLIN SUITS 10 CARLMONT 14:45 66 COBY SOBREPENA 10 ST. IGNATIUS 14:45 67 49 NICO ALTREE 10 S.F. UNIVERSITY 14:46 T 68 YIANNI KOURETAS 10 BELLARMINE 14:47 69 ALEXANDER DELONG 10 ALAMEDA 14:48 70 TYLER TRUONG 10 ST. IGNATIUS 14:49 71 JUAN LUIS PADILLA 10 S.L.V. 14:49 72 50 MATTHEW WANG 9 LYNBROOK 14:50 73 JAZIEL ALFARO 10 LATINO C.P. 14:50 74 ETHAN SCHWARTZ 10 S.F. UNIVERSITY 14:54 75 NICHOLAS GOTLIB 10 CUPERTINO 14:56 76 JEREMY CHEN 10 ALAMEDA 14:57 77 COLIN RICHARDSON 10 BELLARMINE 14:57 78 SAM TODD 10 BELLARMINE 14:58 79 51 DYLAN GRAY 10 FREMONT 14:58 80 NIKIL NAMBIAR 10 BELLARMINE 14:58 81 52 BRANDON NGUYEN 10 INDEPENDENCE 14:59 82 53 CHRISTOPHER BOSTROM 10 FREMONT 14:59 83 54 PETER COLIAS 10 GALILEO ACADEMY 15:00 84 55 BRYAN SU 10 LYNBROOK 15:01 85 KYLE HUTCHINSON 10 BELLARMINE 15:01 86 56 MATTHEW WONG 10 GALILEO ACADEMY 15:02 87 RYAN BARRY 10 ST. IGNATIUS 15:02 88 OWEN VEIT 10 ST. IGNATIUS 15:03 89 57 DANIEL KHOLODENKO 10 CARLMONT 15:05 90 MICHAEL CHUN 10 ALAMEDA 15:05 91 58 ARMADEO YCARO 10 INDEPENDENCE 15:06 92 KEVIN CAMPO 10 CUPERTINO 15:07 93 CHRIS COLLINS 10 BELLARMINE 15:07 94 DEVAN PAUL 10 S.F. UNIVERSITY 15:09 95 59 JAIN JUNG 9 LYNBROOK 15:09 96 CAMERON GRANT VAN C 10 BELLARMINE 15:11 97 60 ETHAN LIN J 9 LYNBROOK 15:12 98 EMILIO GARCIA 10 BELLARMINE 15:13 99 61 MAO YUAN SHI 10 NORTHGATE 15:17 100 SEAN CHOY 10 BERKELEY 15:19 101 MATTHEW MILOSLAVICH 10 ST. IGNATIUS 15:19 102 62 JOSH PASTORES 10 INDEPENDENCE 15:20 103 63 MOUSTAFA BHONOPHA 10 ABRAHAM LINCOLN 15:21 104 MAX LEMMON 10 PINEWOOD 15:22 105 64 AARON BENNETT 10 LOS ALTOS 15:23 106 65 ANDY HUANG 10 INDEPENDENCE 15:25 107 66 REED BLOMQUIST 10 NORTHGATE 15:28 108 RYAN DRESDEN 10 NORTHGATE 15:29 109 DOMINIC PE BENITO 10 BELLARMINE 15:29 110 CHARLIE ASHENDORF 10 ST. IGNATIUS 15:31 111 67 NATHAN LAO 10 CARLMONT 15:33 112 68 DANIEL CHOW 10 INDEPENDENCE 15:34 113 69 HENRY TRAN 10 GALILEO ACADEMY 15:35 114 DANIEL MARTINEZ 10 BELLARMINE 15:36 115 NICOLAS NGUYEN 10 LYNBROOK 15:37 116 70 AMBROSIO TORRES 10 SCOTTS VALLEY 15:40 117 MATTHEW SILVAS 10 BELLARMINE 15:40 118 71 CHARLIE WIMP 10 SCOTTS VALLEY 15:41 119 72 ANJIAN HUANG 10 ABRAHAM LINCOLN 15:44 120 ELIAN BENITEZ 10 LUIS VALDEZ 15:49 121 JONATHAN TAM 10 G. WASHINGTON 15:50 122 NATHAN BOVONE 10 BELLARMINE 15:53 123 TIM MULLINS 10 ST. IGNATIUS 15:55 124 73 LUCAS CHAN 10 ABRAHAM LINCOLN 15:56 125 MATT YEE 10 ST. IGNATIUS 16:02 126 74 AXEL PEREZ 10 FREMONT 16:04 127 WILSON WU 10 BASIS INDEP. 16:06 128 CARTER BRADY 10 PINEWOOD 16:06 129 TIM QIU 10 NORTHGATE 16:08 130 WESLEY FALXA-STURKE 10 BELLARMINE 16:09 131 VANDER VON STROHEIM 10 ALAMEDA 16:10 132 ETHAN CANNIZZARO 10 BELLARMINE 16:10 133 AIDAN PIDGEON 10 ST. IGNATIUS 16:10 134 75 AAKASH DAVASAM 10 FREMONT 16:11 135 76 ERIC BOSTROM 10 FREMONT 16:12 136 ALLEN YE 9 LYNBROOK 16:15 137 IVAN MUNOZ 10 FREMONT 16:16 138 77 CALVIN GEORGE 10 SCOTTS VALLEY 16:18 139 LUCAS KIHMM 10 BELLARMINE 16:19 140 CHRISTOPHER ZAZUETA 10 BELLARMINE 16:20 141 OLIVER LOPEZ 10 BELLARMINE 16:21 142 CHRISTO MALINOV 10 NORTHGATE 16:26 143 KENJI SAULSBURY 10 ALAMEDA 16:26 144 ANDY HAN 10 LYNBROOK 16:31 145 LUQMAAN SHAIKH 9 S.F. UNIVERSITY 16:32 146 78 JOSEPH LOUIE 10 ABRAHAM LINCOLN 16:32 147 MATTHEW FUJII 10 BELLARMINE 16:35 148 79 THOMAS LIN 9 GALILEO ACADEMY 16:36 149 GARRET LEONG 10 G. WASHINGTON 16:40 150 80 JETT GRAHAM 10 CARLMONT 16:40 151 SHERWIN LAI 10 BELLARMINE 16:41 152 NATHAN GEORGE 10 PINEWOOD 16:44 153 JOSIE RODRIGUEZ 10 FREMONT 16:49 154 81 NATHANIEL TEODOSIO 10 ABRAHAM LINCOLN 16:59 155 QUINN HERZON 10 S.L.V. 17:05 156 TIMOTHY CRNKOVICH 10 NORTHGATE 17:05 157 82 YINHAO LIU 9 GALILEO ACADEMY 17:07 158 CHRISTOPHER CHEUNG 10 ALAMEDA 17:11 159 83 TYLER YAMORI LITTLE 10 CARLMONT 17:11 160 ERIC XU 10 ALAMEDA 17:15 161 AIDAN BOYLE 10 S.F. UNIVERSITY 17:17 162 QUINN BATES 10 PINEWOOD 17:22 163 SAM CORVI 10 ST. IGNATIUS 17:22 164 84 SHUAIB KHAN 10 CARLMONT 17:23 165 ALEX GARCIA 10 FREMONT 17:28 166 85 ALEX JORY 10 SCOTTS VALLEY 17:32 167 DYLAN WASTE 10 WESTMONT 17:32 168 ANTHONY TRIEU 10 ABRAHAM LINCOLN 17:34 169 86 TYLER SEGAL 10 SCOTTS VALLEY 17:35 170 ALEXANDER SCOTT 10 ABRAHAM LINCOLN 17:37 171 JUSTIN LEE 9 FREMONT 17:41 172 ANDREW LIU 10 NORTHGATE 17:42 173 VARUN HEGDE 10 CARLMONT 17:42 174 87 BENJAMIN WU 10 GALILEO ACADEMY 18:04 175 JEFFERY NAVARETTE 11 EL CAMINO 18:06 176 GABRIEL DO 10 BELLARMINE 18:08 177 88 KEVIN REIMER 10 SCOTTS VALLEY 18:21 178 ADRIAN GONZALEZ 10 BELLARMINE 18:24 179 LUKE WONZEN 10 ALAMEDA 18:27 180 89 GABRIEL MAY 10 LOS ALTOS 18:56 181 90 COLE SUTHERLAND 10 SCOTTS VALLEY 18:59 182 CODY MIDDLETON 10 GALILEO ACADEMY 19:12 183 THOMAS CHOY 10 SUMMIT SHASTA 19:13 184 JOHN LA GRILL 10 CARLMONT 19:17 185 91 ANDREW LEE 10 SUMMIT DENALI 19:31 186 RYAN LEE 10 GALILEO ACADEMY 19:37 187 92 TANNER BARTYCZAK 10 SUMMIT DENALI 19:55 188 JASON NGUYEN 10 BELLARMINE 20:51 189 SAM ESPINO 10 LUIS VALDEZ 20:56 190 93 MILES CHEN 10 SUMMIT DENALI 21:09 191 STEPHEN SILVA 10 BELLARMINE 21:20 192 JONAH PAMPLONA 10 NORTHGATE 21:27 193 94 ETHAN CHUNG 9 SUMMIT DENALI 21:28 194 JASON ESCANILLA 10 LATINO C.P. 22:45 195 95 SAMUEL SI 10 SUMMIT DENALI 25:45






































SOPHOMORE BOYS RACE 2

PLACE SCORE NAME YEAR SCHOOL TIME AWARD ===== ==== =================== ==== =============== ======= === 1 1 JULIAN VIRRUETA 10 WILLOW GLEN 12:43 T 2 2 ALEX ASCH 10 WILLOW GLEN 12:50 T 3 HUNTER LARSON 10 WINDSOR 12:54 I 4 3 ISHAAN SINGH 10 EVERGREEN VAL. 12:56 I 5 4 NORTON CHOY 10 LOWELL 12:57 I 6 5 DEVON NUTI 10 WILLOW GLEN 13:00 T 7 6 ISAAC GUTIERREZ 10 SAN BENITO 13:06 I 8 7 LUIS MARTINEZ 10 ALISAL 13:10 I 9 8 HRISHI KACHHIA 10 EVERGREEN VAL. 13:11 I 10 9 JOSEPH ZIEGLER 10 COLLEGE PARK 13:13 I 11 10 LEO SCHROEDER 10 MILLS 13:21 I 12 11 ETHAN WONG 10 WESTMOOR 13:23 I 13 12 OWEN CHOY 10 LOWELL 13:24 I 14 13 CHRISTOPHER CASTRO 10 ALISAL 13:25 I 15 14 JAMES PAPPADAKIS 10 WILLOW GLEN 13:26 T 16 15 AIDAN CHOY-MARSHALL 10 WILLOW GLEN 13:27 T 17 16 ETHAN GAIGALAS 10 COLLEGE PARK 13:27 I 18 17 AIDAN POND 10 JUNIPERO SERRA 13:28 T 19 18 BRANDON WONG 10 SILVER CREEK 13:28 I 20 19 TREY ALHORN 10 JUNIPERO SERRA 13:40 T 21 20 NISHANTH MANJUNATH 10 EVERGREEN VAL. 13:44 I 22 21 ANTHONY AGUILAR 10 ALISAL 13:48 I 23 22 KYLE PICKLE 10 COLLEGE PARK 13:50 I 24 23 AIDEN MURTAGH 10 RIORDAN 13:54 I 25 24 LOGAN AZEM 10 JUNIPERO SERRA 13:58 T 26 25 HERQ JUSTIN GEMENTE 10 MILLS 13:58 I 27 26 MARK HABELT 10 JUNIPERO SERRA 14:06 T 28 27 RUDY RODRIGUEZ 10 SAN BENITO 14:06 I 29 28 NATHANEAL WRIGHT 10 WILLOW GLEN 14:06 T 30 29 SUREN SANAI 10 OCEANA 14:12 I 31 30 CALVIN BAUTISTA 10 WESTMOOR 14:13 32 31 ANTONIO WOO 10 CONVENT & S.H. 14:16 33 32 DAWSON TAM 10 WESTMOOR 14:17 34 33 KEVIN APARICIO 10 SILVER CREEK 14:19 35 34 BRIAN PHAM 10 EVERGREEN VAL. 14:24 36 35 ANDREW ARRIOLA 10 MILLS 14:24 37 BENJAMIN MOSKOVITZ 10 LELAND 14:25 38 36 RUBEN RAMIREZ 10 ALISAL 14:27 39 37 LUIS DIAZ 10 OCEANA 14:31 40 38 ALEC DESUASIDO 10 JUNIPERO SERRA 14:34 T 41 39 COLE BIANCHI 10 CONVENT & S.H. 14:37 42 40 AJ TORRENTE 10 RIORDAN 14:37 43 41 MARKOS WONG 10 MILLS 14:38 44 42 RICARDO NUNEZ 10 SAN BENITO 14:39 45 43 LUCAS JANG 10 MILLS 14:40 46 44 ALAN OU 10 JUNIPERO SERRA 14:40 T 47 45 MICHAEL GRAY 10 RIORDAN 14:41 48 46 COREY NGUYEN 10 MILLS 14:45 49 47 MAXIMOS LOPEZ 10 ALISAL 14:45 50 ISAIAH HAND 10 SEQUOIA 14:46 51 48 ALLEN CHAU 10 SILVER CREEK 14:48 52 49 PABLO TRUJILLO 10 ALISAL 14:49 53 50 RANDY ABEROUETTE 10 RIORDAN 14:51 54 51 NATHANIEL CHANG 10 OCEANA 14:53 55 52 DIEGO LORINO 10 OCEANA 14:53 56 53 KYO TORRES 10 CONVENT & S.H. 14:54 57 54 NICK KUWADA 10 CONVENT & S.H. 14:54 58 CHRISTIAN LANDER 10 SAN LORENZO 14:55 59 55 RAINIER DELA CRUZ 10 CONVENT & S.H. 14:57 60 56 RYAN STANKOVICH 10 COLLEGE PARK 14:59 61 57 KENDRICK NACNAC 10 NEWARK MEMORIAL 14:59 62 58 NIKO GUTIERREZ 10 SAN BENITO 15:00 63 59 COLLIN RITCHIE 10 CONVENT & S.H. 15:02 64 60 ALEC BEYER 10 COLLEGE PARK 15:06 65 DOMINIC OLSON 10 SEQUOIA 15:08 66 61 SAKETH MALAYA 10 SILVER CREEK 15:10 67 62 ETHAN ROSSI 10 SAN BENITO 15:11 68 63 ANTONIO MONROY 10 NEWARK MEMORIAL 15:13 69 64 NATHANIEL VELASQUEZ 10 ALISAL 15:14 70 65 JOSEPH ABAD 10 NEWARK MEMORIAL 15:14 71 ANGEL NIETO 10 ALISAL 15:14 72 66 ALEX RUIVIVAR 9 RIORDAN 15:21 73 67 NATHANIEL ACIDO 10 LOWELL 15:31 74 SIDNEY KUEHN 10 ALHAMBRA 15:33 75 MARIO GARCIA 10 ALISAL 15:33 76 68 BRANDAN FONG 10 WESTMOOR 15:34 77 69 MAXI TELLINI 10 CONVENT & S.H. 15:35 78 70 CHRISTOPHER BAUTIST 10 LOWELL 15:36 79 71 ALEXANDER OCEGUEDA 10 NEWARK MEMORIAL 15:37 80 72 CONOR MCMAHON 10 RIORDAN 15:38 81 BRYAN GOMEZ 10 ALISAL 15:41 82 JACOB LAMBERT 10 SAN LORENZO 15:42 83 73 JENARD ABRENA 10 WESTMOOR 15:46 84 74 GORDON LY 10 OCEANA 15:47 85 75 JAMES GAYER 10 MILLS 15:50 86 76 ANDREW CARR-WALLACE 10 JUNIPERO SERRA 15:51 T 87 77 ELIEZER BATERINA 10 OCEANA 15:52 88 78 JOSHUA LUNA 10 EVERGREEN VAL. 15:54 89 79 KEVIN THAI 10 SILVER CREEK 15:56 90 80 MARK PEREZ 10 NEWARK MEMORIAL 15:57 91 81 EUGENE LI 10 WESTMOOR 15:57 92 82 CLAYTON HULTS 10 COLLEGE PARK 15:57 93 83 DALE BARTOLOME 10 WESTMOOR 16:01 94 84 SAMUEL WHITEHERST 10 LOWELL 16:03 95 SEAN MENDIOLA 10 CONVENT & S.H. 16:03 96 85 JEFFREY NGUYEN 10 EVERGREEN VAL. 16:04 97 86 MAYUKH DAS 10 EVERGREEN VAL. 16:04 98 CURT TYLER 10 JUNIPERO SERRA 16:08 99 ALEJANDRO REYES 10 ALISAL 16:09 100 DEAN MEIMAN 10 HILLSDALE 16:10 101 KYLE WONG 10 MILLS 16:11 102 JOHN GIBBONS 10 SEQUOIA 16:14 103 BADRUDDEEN SOBHY 10 ALHAMBRA 16:17 104 KARL HEADLEY 10 MILLS 16:18 105 NORBERTO TORRES 10 WESTMOOR 16:19 106 GONZALO CONSTANTINO 10 ALISAL 16:24 107 ARMON CHOUDHRY 10 LELAND 16:40 108 NICHOLAS GOMEZ 10 WESTMOOR 16:47 109 LUCA SCHRAMMEL 10 JUNIPERO SERRA 16:51 110 87 PARTH PATEL 10 WILLOW GLEN 16:55 T 111 HENK VELD 10 CONVENT & S.H. 16:58 112 URIEL CORONEL 10 WILLOW GLEN 17:02 113 88 EMILIO GOROG 10 RIORDAN 17:15 114 NOAH GROSS 10 HILLSDALE 17:19 115 89 CIAN O'SULLIVAN 10 LOWELL 17:22 116 90 ETHAN FUNG 10 LOWELL 17:22 117 ERIC SCHEEL 10 JUNIPERO SERRA 17:24 118 91 CONNOR CHAN 10 OCEANA 17:33 119 DAVID ZARATE 10 ALISAL 17:35 120 LUCAS WYLIE 10 LOWELL 17:35 121 JESUS GARCIA RAMOS 10 SEQUOIA 17:37 122 JOAB RODRIGUEZ 10 ALISAL 17:38 123 WILSON LI 10 WESTMOOR 17:42 124 CHEYNE FERNANDEZ 10 RIORDAN 17:47 125 HENRY SEARS 10 CONVENT & S.H. 17:49 126 ALEX SERRA 9 WILLOW GLEN 17:49 127 92 KEVIN DERAS 10 NEWARK MEMORIAL 17:56 128 JUSTIN LIN 10 WESTMOOR 17:57 129 93 EMILIO GONZALEZ-LU 10 SILVER CREEK 17:59 130 DANIEL RUIZ 10 ALISAL 18:04 131 KIERAN PHILLIPS 10 HILLSDALE 18:04 132 WEN CAI 10 LOWELL 18:10 133 ADRIAN RUIZ 10 ALISAL 18:14 134 COLE SLATER 10 CONVENT & S.H. 18:14 135 BRANDON CHUNG 10 LOWELL 18:20 136 TOM CHIU 10 CONVENT & S.H. 18:30 137 94 DAVID GONZALEZ 10 SAN BENITO 18:36 138 DOUGLAS YU 10 WESTMOOR 18:37 139 95 CESAR CASTILLO 10 NEWARK MEMORIAL 18:47 140 JARED LUJAN 10 JUNIPERO SERRA 19:20 141 CHRISTIAN RODRIGUEZ 10 ALISAL 19:22 142 ANTHONY MONTENEGRO 10 JUNIPERO SERRA 19:40 143 CHARLES CULLEN 10 LOWELL 19:41 144 BRADFORD SLADE 10 HILLSDALE 19:43 145 JOHN BANZON 10 RIORDAN 19:44 146 TARQI KURDI 10 JUNIPERO SERRA 24:09





































FROSH-SOPH GIRLS RACE 1

PLACE SCORE NAME YEAR SCHOOL TIME AWARD ===== ==== =================== ==== =============== ======= === 1 1 OLIVIA LIUSON 9 ALAMEDA 14:45 I 2 2 EILEEN GU 9 S.F. UNIVERSITY 14:48 T 3 3 SOPHIE ALEXIS 10 HENRY M. GUNN 14:49 I 4 ALISHA NAIDU 10 LYNBROOK 15:02 I 5 4 EVIE COHEN 9 ST. IGNATIUS 15:04 T 6 5 ALICIA HELMER 9 ST. IGNATIUS 15:22 T 7 6 SADIE SCOTT 10 S.F. UNIVERSITY 15:25 T 8 JACQUELINE CHANG 9 CUPERTINO 15:26 I 9 ERIN GAO 10 LYNBROOK 15:26 I 10 7 LUCY HURLBUT 9 S.F. UNIVERSITY 15:35 T 11 GABRIELLE TRAN 9 LYNBROOK 15:40 I 12 8 JASMINE CASSIDY 9 CARLMONT 15:51 I 13 9 SAFA FAROOQUI 9 HENRY M. GUNN 15:54 I 14 10 CLARE MILBY 9 ST. IGNATIUS 15:54 T 15 11 NICOLETTE HERRERA-R 10 ALAMEDA 15:55 I 16 12 GERALDINE YUE 10 ALAMEDA 15:56 I 17 13 COLLEEN CURRY 9 BERKELEY 16:07 I 18 LANI DO 10 LYNBROOK 16:08 I 19 14 NIYATI REDDY 9 ARAGON 16:08 I 20 15 AMANDA JOE 9 CARLMONT 16:09 I 21 16 MAYA SWAIN 10 S.F. UNIVERSITY 16:10 T 22 17 EMILY KIM 9 CARLMONT 16:19 I 23 18 VERONICA ROSEBOROUG 10 CARLMONT 16:22 I 24 19 CHRISTINA SZE 10 S.F. UNIVERSITY 16:23 T 25 20 JULIA WEST 10 ALAMEDA 16:26 I 26 21 LEAH GOODMAN 10 BERKELEY 16:27 I 27 22 TIA BOTTGER 10 BERKELEY 16:28 I 28 23 EMILY JONES 9 ST. IGNATIUS 16:29 T 29 24 ELEN ZHU 10 ABRAHAM LINCOLN 16:33 I 30 25 SARAH JOLLS 10 CARLMONT 16:35 31 26 ANASTASIA DORN 10 ST. IGNATIUS 16:37 T 32 CHIYO MCMULLIN 10 CUPERTINO 16:51 33 27 JULIA KENDEROV 10 S.F. UNIVERSITY 16:57 T 34 28 ATHENA NOONEY 9 S.F. UNIVERSITY 17:00 T 35 MACKENZIE JONES 10 S.F. UNIVERSITY 17:12 36 29 JESSICA LIU 9 CARLMONT 17:12 37 30 SOPHIE FAYET-FABER 9 ARAGON 17:15 38 31 LAUREN TAPIA 10 ST. IGNATIUS 17:17 T 39 32 ZOE MOORE 10 ALAMEDA 17:18 40 33 SIENA WONG 9 ST. IGNATIUS 17:23 T 41 MAYA PATEL 9 S.F. UNIVERSITY 17:26 42 34 AIKO DOUGHERTY 9 BERKELEY 17:28 43 LORENA TRAN 10 ST. IGNATIUS 17:31 44 35 KENNEDY ALLGOOD 9 ARAGON 17:34 45 36 HANNA CATALANO 9 NORTHGATE 17:45 46 AMELIE SCHEIL 9 S.F. UNIVERSITY 17:46 47 37 GENNA BISHOP 9 HENRY M. GUNN 17:47 48 38 VEDHA MAHESH 9 HENRY M. GUNN 17:47 49 XANDRIA REGALA 9 EL CAMINO 17:53 50 39 ALYSSA KUANG 10 ALAMEDA 17:55 51 40 HARBANI JAGGI 9 ARAGON 17:59 52 ANNIE HUA 9 FREMONT 18:01 53 41 KIMBERLY MITCHELL 10 CARLMONT 18:02 54 MELANIE PARLAN 9 FREMONT 18:04 55 JENNY LE 9 INDEPENDENCE 18:05 56 JUSTICE MCHENRY 9 G. WASHINGTON 18:09 57 42 LEELA WONG 10 ABRAHAM LINCOLN 18:10 58 43 HANNAH JOHNSON 10 PINEWOOD 18:11 59 44 ABIGAIL AULT 9 ABRAHAM LINCOLN 18:13 60 DANYANIRA LEON 9 LATINO C.P. 18:15 61 ANNIE DAMICO 10 ST. IGNATIUS 18:16 62 DIANE JI 10 CARLMONT 18:17 63 45 MIKAYLA WONG 9 ARAGON 18:18 64 CASSANDRA NGUYEN 10 INDEPENDENCE 18:20 65 GABRIELLA FRY-ROSS 9 ST. IGNATIUS 18:20 66 CAMRAN HITCHCOCK 9 CARLMONT 18:21 67 LEXIE RIANDA 10 CARLMONT 18:22 68 46 NATALIE COUCH 10 BERKELEY 18:22 69 JULIA HANSEN 10 S.F. UNIVERSITY 18:23 70 47 ALINA DEVYATYH 9 NORTHGATE 18:24 71 48 OLIVIA YOSHII 9 NORTHGATE 18:29 72 MARIANA GARDNER 9 ST. IGNATIUS 18:30 73 KAYLA CHAN 9 ST. IGNATIUS 18:32 74 49 LAURA LIVINGSTON 9 ARAGON 18:33 75 50 ARIANA TAO 9 ARAGON 18:37 76 NIFRED REGAN 9 BASIS INDEP. 18:41 77 51 LIZA BELTYUKOVA 9 PINEWOOD 18:41 78 TIFFANY LEE 10 ST. IGNATIUS 18:43 79 ANDREA BUTLER 10 CARLMONT 18:43 80 AMANDA LEE 9 ST. IGNATIUS 18:46 81 CLAIRE ESPINOSA 9 S.F. UNIVERSITY 18:47 82 FIONA MCNAMARA 9 ST. IGNATIUS 18:50 83 ALI O'DEA 9 ST. IGNATIUS 18:56 84 SINEAD GARRETT 9 ST. IGNATIUS 18:58 85 NALA FAINGA 10 ARAGON 19:02 86 OLIVIA THOMPSON 10 CARLMONT 19:05 87 ALICE CHAMBERLIN 10 CARLMONT 19:06 88 VICTORIA VEGA 10 CARLMONT 19:07 89 ELLISON FRY-ROSS 9 ST. IGNATIUS 19:07 90 ANAIS CHEVALIER 10 FREMONT 19:13 91 TIFFANY LIN 9 ARAGON 19:16 92 52 ANIKA MISRA 9 HENRY M. GUNN 19:16 93 53 ISADORA DE LIBERTY 9 BERKELEY 19:18 94 BELLA HOPEWELL 9 CARLMONT 19:20 95 VERONICA RAMIREZ 9 EL CAMINO 19:22 96 SOPHIE BRANHAM 9 ST. IGNATIUS 19:24 97 SOPHIE STEFANCIC 9 ST. IGNATIUS 19:25 98 54 ELENA DUEKER 9 BERKELEY 19:30 99 ANN LOVE 9 ST. IGNATIUS 19:39 100 ISABELLA CHICHIOCO 10 ST. IGNATIUS 19:47 101 ALEXIS MOJJCA 9 ST. IGNATIUS 19:49 102 SALLY CHAN 9 EL CAMINO 19:55 103 55 MICHELLE LOW 9 HENRY M. GUNN 19:56 104 STEPHANIE SUN 10 BASIS INDEP. 20:04 105 MAYA MCKINNEY 9 ST. IGNATIUS 20:08 106 GISSEL RODRIGUEZ 9 LATINO C.P. 20:14 107 SARA HEMMAT 10 ARAGON 20:22 108 56 FRANCESCA STOLARZ 9 NORTHGATE 20:22 109 CORNELIA PENN 10 LOS ALTOS 20:23 110 57 EMMA LOW 10 ALAMEDA 20:26 111 ANIKA REGAN 9 BASIS INDEP. 20:26 112 QUETZALY REAL 10 LUIS VALDEZ 20:32 113 CHRISTINA YOUNG 10 CARLMONT 20:35 114 SHYLAH RODRIGUEZ 10 ST. IGNATIUS 20:37 115 58 ALLYSON LEVY 9 PINEWOOD 20:42 116 OLIVIA FOWLER 9 BERKELEY 20:45 117 59 REILLY BRADY 10 PINEWOOD 20:45 118 SOPHIE SANDLER 9 CARLMONT 20:49 119 KELLEY CHAN 9 CARLMONT 20:54 120 GRACE CASSERLY 9 ST. IGNATIUS 20:55 121 60 REBEKAH HWANG 9 NORTHGATE 20:57 122 61 CELINE YON 10 ABRAHAM LINCOLN 21:07 123 62 SARAH NG 10 NORTHGATE 21:07 124 ABBY WONG 9 SUMMIT SHASTA 21:09 125 MAGGIE CARLSON 9 S.F. UNIVERSITY 21:19 126 SARAH CHEUNG 9 S.F. UNIVERSITY 21:24 127 63 NINA CHEN 10 HENRY M. GUNN 21:30 128 CLAIRE MANNION 9 ST. IGNATIUS 21:30 129 MARY BRIDGET LUDWIG 9 ST. IGNATIUS 21:46 130 HALEY CREASON 9 HENRY M. GUNN 22:43 131 DARIA MUCHA 10 CARLMONT 22:45 132 64 SHERRY LIN 10 ABRAHAM LINCOLN 22:49 133 SOHANNY SANDOVAL 10 LATINO C.P. 23:04 134 CATHERINE MORELLO 10 ST. IGNATIUS 23:09 135 KALEIGH RUEGG 9 ST. IGNATIUS 23:11 136 ROISIN MCELARNEY 9 ARAGON 23:30 137 65 BELA PIMPALKHARE 9 PINEWOOD 23:31 138 EMILY GRIMES 9 BERKELEY 23:57 139 BRIANNE VIOLA 9 EL CAMINO 25:22 140 66 SARAH FENG 10 PINEWOOD 26:14







































FROSH-SOPH GIRLS RACE 2

PLACE SCORE NAME YEAR SCHOOL TIME AWARD ===== ==== =================== ==== =============== ======= === 1 EMILY MINJARES 9 LONCOLN 14:29 I 2 1 MADISON YEN 10 WILLOW GLEN 14:31 T 3 HANNAH GEHRT 9 LONCOLN 14:31 I 4 2 AUDREY KIM 10 MILLS 15:31 I 5 LOGAN JEW 9 SILVER CREEK 15:32 I 6 3 HERMELA ABRHA 10 WILLOW GLEN 15:37 T 7 CANDRA CHAU 10 SILVER CREEK 15:39 I 8 4 CARLY ZAMUDIO 10 WILLOW GLEN 15:40 T 9 5 SOPHIA ACLAN 9 EVERGREEN VAL. 15:41 T 10 6 ALEXANDRA CILLEY 9 ST. FRANCIS MV 15:42 I 11 CLARA CHIRILA-RUS 10 LELAND 15:50 I 12 7 RYANN MINNIS 10 CONVENT & S.H. 16:04 I 13 8 NANDINI NERALAGI 9 EVERGREEN VAL. 16:10 T 14 9 ERIN O'MARA 10 WINDSOR 16:13 I 15 10 MARLENE DELGADO 9 ALISAL 16:24 I 16 11 MADISON WONG 9 MILLS 16:27 I 17 12 CHLOE XU 9 MILLS 16:29 I 18 13 AALIYAH SCHINAMAN 9 HILLSDALE 16:32 I 19 GRACE ROMERO 9 LONCOLN 16:34 I 20 14 LILIAN FAHSEL 9 HILLSDALE 16:36 I 21 CHARLOTTE FISCHER 10 SEQUOIA 16:38 I 22 15 JOANNE HUI 9 MERCY (BURL.) 16:43 I 23 JACQUELINE PHAM 9 LELAND 16:45 I 24 16 KATRINA LIN 10 EVERGREEN VAL. 16:46 T 25 17 JENNIFER ESPINOLA 10 WILLOW GLEN 16:49 T 26 EMMA SHARRATT 9 SEQUOIA 16:50 I 27 18 JAYDA PIGNATARO 10 WINDSOR 16:52 I 28 19 BETHANY COLLINGS 9 WILLOW GLEN 16:53 T 29 20 KAITLYN WONG 10 EVERGREEN VAL. 17:06 T 30 21 NATALEIGH JOHNSON 9 WINDSOR 17:10 31 22 MAGGIE BRIGHT 10 HILLSDALE 17:13 32 KIRA SCHLIEMAN 9 LELAND 17:15 33 23 DAGNY WALLACE 9 CONVENT & S.H. 17:18 34 24 SOFIA TELFER 10 CONVENT & S.H. 17:19 35 25 KATRINA AQUINO 9 EVERGREEN VAL. 17:21 T 36 SINAHY FRAGOSO 10 LONCOLN 17:24 37 JESSICA LAM 9 JEFFERSON 17:26 38 26 RIAN HEPNER 9 SAN BENITO 17:30 39 27 LAUREN PETREE 10 ST. FRANCIS MV 17:33 40 28 KELLY O'NEIL 10 ST. FRANCIS MV 17:35 41 29 JASMINE MARTINEZ 9 ALISAL 17:39 42 30 VIRGINIA MORFORD 9 CONVENT & S.H. 17:39 43 31 ABIGAIL PARADISE 9 WILLOW GLEN 17:40 T 44 32 EMILY MOBERLY 9 WINDSOR 17:41 45 33 MARISA DONOVAN 9 CONVENT & S.H. 17:43 46 34 KATHERINE NGUYEN 10 EVERGREEN VAL. 17:44 T 47 35 CLAIRE LOW 9 LOWELL 17:45 48 36 ESMEE FONG CHEW 10 EVERGREEN VAL. 17:51 T 49 37 ISABELLE THIARA 10 CONVENT & S.H. 17:51 50 38 GILLIAN HUGHES 9 ST. FRANCIS MV 17:52 51 39 CAILEY NORSEN 9 SAN BENITO 17:52 52 40 ELLA WILSON 9 MERCY (BURL.) 17:53 53 41 GRACE KENNEDY 10 ST. FRANCIS MV 17:54 54 42 JENNIFER TOFFT 9 NEWARK MEMORIAL 17:54 55 43 SOFIA HOUTS 9 CONVENT & S.H. 17:55 56 44 JULIANA CHEN 9 LOWELL 17:56 57 KYRA TORRES 9 CONVENT & S.H. 18:02 58 45 KELLY PICKLE 10 COLLEGE PARK 18:12 59 46 MONSE CORTEZ 10 ALISAL 18:21 60 47 SARAH MORAN 9 ST. FRANCIS MV 18:30 61 48 SELINA COXON-PEREZ 9 ST. FRANCIS MV 18:30 62 49 CHLOE CARLSTROM 9 LOWELL 18:37 63 JANANI SRIRAM 9 ST. FRANCIS MV 18:41 64 50 MORGAN ROBINSON 9 HILLSDALE 18:44 65 PHOEBE HENIGE 10 SEQUOIA 18:53 66 EMMALINE NGUYEN 10 SILVER CREEK 18:53 67 51 MEGAN HARY 10 MILLS 18:55 68 52 MAGALY DEL RIO 9 SAN BENITO 18:55 69 JOANNA LU 9 EVERGREEN VAL. 18:58 70 53 CAMILLA AGUILAR HER 9 SAN BENITO 19:00 71 GLADYS VALADEZ 10 SAN LORENZO 19:00 72 54 KARINE CHAN 9 MILLS 19:01 73 55 EZRA CHAN 10 MILLS 19:03 74 EMILY TRUONG 12 EVERGREEN VAL. 19:04 75 56 RAIGHAN MOOSHABAD 10 SAN BENITO 19:12 76 57 ANNA DAWES 9 MERCY (BURL.) 19:13 77 58 SAM LEE 9 TERRA NOVA 19:14 78 59 JOELLE CHIEN 9 LOWELL 19:15 79 60 DIYA INDOLIYA 10 NEWARK MEMORIAL 19:17 80 61 MELISSA MARCHASIN 9 HILLSDALE 19:18 81 62 KIANA MEDINA 10 SAN BENITO 19:19 82 63 AMBER PAMIANIO 10 TERRA NOVA 19:19 83 CHANTELLE TSENG 10 LELAND 19:24 84 64 JACKIE LAZO 10 WILLOW GLEN 19:27 T 85 MADISON OLIVA 9 ST. FRANCIS MV 19:27 86 65 ARACELI HERNANDEZ 9 ALISAL 19:27 87 SUSANA GONZALEZ 10 SAN LORENZO 19:28 88 66 DALENA PHAM 9 COLLEGE PARK 19:38 89 67 MIKAYLA LINIS 10 NEWARK MEMORIAL 19:39 90 JOLIE ENCARCION 9 EVERGREEN VAL. 19:43 91 CATHERINE CHU 10 ST. FRANCIS MV 19:43 92 68 ANA MARTINEZ 9 ALISAL 19:52 93 ROSE GENDEL 9 ST. FRANCIS MV 19:56 94 LIZABETH LOPEZ 9 ST. FRANCIS MV 19:57 95 69 HANNAH KIM 9 COLLEGE PARK 20:01 96 RAPHAELLE LALUYAUX 9 CONVENT & S.H. 20:08 97 HEI CHUI 10 OCEANA 20:13 98 70 AMBER RERICHA 10 SAN BENITO 20:14 99 SARAH ABUSAIF 9 WESTMOOR 20:19 100 BAYLEIGH BORGEN 10 WILLOW GLEN 20:20 101 71 CHLOE RIMER 10 LOWELL 20:26 102 72 DULCE DEL AGUILA 10 ALISAL 20:28 103 73 ISABELLA LURIE 10 TERRA NOVA 20:34 104 74 NATALIE CHING 10 MILLS 20:36 105 KIMBERLY RAMIREZ 10 SAN BENITO 20:37 106 SHANTI VENKAT 9 EVERGREEN VAL. 20:37 107 OLIVIA BREDEL 10 ST. FRANCIS MV 20:42 108 75 NOEMY HERNANDEZ 10 ALISAL 20:42 109 TIFFANY BOUNTOUVAS 9 ST. FRANCIS MV 20:44 110 DALENA DO 9 WESTMOOR 20:45 111 LIZBETH LIRA 10 ALISAL 20:47 112 BRITNY DELGADO 10 ALISAL 20:56 113 PAOLA GARCIA 10 ALISAL 21:03 114 76 MIA YANG 9 COLLEGE PARK 21:20 115 77 MELISSA CISNEROS 10 WINDSOR 21:22 116 78 ABBIGAIL NIX 10 HILLSDALE 21:23 117 79 NANCY ASTABIE 9 MERCY (BURL.) 21:24 118 HEYDI ZEPEDA 9 WILLOW GLEN 21:25 119 NINA NGUYEN 10 EVERGREEN VAL. 21:33 120 LILLIE GENDEL 9 ST. FRANCIS MV 21:40 121 DALIA MENDEZ 9 ST. FRANCIS MV 21:43 122 TRINITY HARLAN 9 ST. FRANCIS MV 21:52 123 KATRINA DE MESA 9 CONVENT & S.H. 21:53 124 TANYA ZAVALA 10 ALISAL 21:56 125 DANIELLE BARBADILLO 9 ST. FRANCIS MV 22:00 126 DIVITHA DODDI 9 EVERGREEN VAL. 22:02 127 MEGAN LAñO 9 WILLOW GLEN 22:04 128 80 KAITLYN HAROLD 10 MERCY (BURL.) 22:07 129 STACEY CORTES 9 SAN BENITO 23:01 130 TIFFANIE ABRAHAM 9 EVERGREEN VAL. 23:09 131 GRACE VOLONOSKI 10 SEQUOIA 23:11 132 81 YEONHUI PARK 9 COLLEGE PARK 23:20 133 YESHNI SAVADATTI 9 ST. FRANCIS MV 23:20 134 LAUREN NGUYEN 9 ST. FRANCIS MV 23:30 135 82 VICTORIA SERRANO 10 NEWARK MEMORIAL 23:35 136 EMMILY MONDRAGON 10 WESTMOOR 24:03 137 83 YVETTE HO 9 NEWARK MEMORIAL 24:47 138 LIZBETH ZARAGOZA 9 RICHMOND 25:01 139 ALYSSA CONTERAS 10 SAN LORENZO 25:21 140 STEPHANIE GODOY 9 RICHMOND 25:26 141 84 HAILEY CAMP 9 TERRA NOVA 27:17 142 STEPHANIE MIRANDA 9 RICHMOND 27:45 143 CHELSEA ARELLANO 10 ALISAL 28:47 144 85 JOCELLYN LOPEZ 10 TERRA NOVA 29:19 145 EMILY GUERRERO 9 RICHMOND 30:00












































FROSH BOYS RACE 1

PLACE SCORE NAME YEAR SCHOOL TIME AWARD ===== ==== =================== ==== =============== ======= == 1 1 NOLAN TOPPER 9 BELLARMINE 12:25 T 2 2 CHRISTIAN YARWOOD 9 BELLARMINE 12:30 T 3 3 BLAINE REYNOLDS 9 ARAGON 12:37 I 4 4 GALEN TOPPER 9 BELLARMINE 12:38 T 5 HRISHIKESH JOSHI 9 WESTMONT 12:49 I 6 5 CLEM WELSH 9 BELLARMINE 12:49 T 7 6 AJAY MALLYA 9 BELLARMINE 12:55 T 8 7 CASPER ALIAGA 9 BELLARMINE 13:05 T 9 8 TAYLOR YEE 9 BERKELEY 13:07 I 10 9 SAMUEL PAPPAS 9 ARAGON 13:29 I 11 10 JAMES KELLY 9 S.F. UNIVERSITY 13:33 I 12 11 EVAN QUON 9 ST. IGNATIUS 13:34 I 13 12 BARRETT WONG 9 LOS ALTOS 13:38 I 14 13 ZACH RAVEL 9 S.F. UNIVERSITY 13:39 I 15 14 ADAM BURKES 9 NORTHGATE 13:40 I 16 15 JAMES KREPELKA 9 S.F. UNIVERSITY 13:42 I 17 16 RYAN TABIBIAN 9 S.F. UNIVERSITY 13:46 I 18 17 DYLAN PAPENFUSS 9 BELLARMINE 13:46 T 19 18 BRAYDEN HOPKINS 9 NORTHGATE 13:56 I 20 19 NATHAN EVANS 9 S.F. UNIVERSITY 13:57 I 21 20 ETHAN APFELBERG 9 LOS ALTOS 13:59 I 22 21 LUKE VEIT 9 ST. IGNATIUS 14:00 I 23 22 HANS HOLST 9 LOS ALTOS 14:00 I 24 TYLER NGUYEN 9 BELLARMINE 14:01 25 23 LEO DANIELS 9 ST. IGNATIUS 14:03 I 26 JACK BOENNIGHAUSEN 9 BELLARMINE 14:11 27 24 MATT SHUGARTE 9 ST. IGNATIUS 14:13 I 28 NICHOLAS JARYMOWICZ 9 BELLARMINE 14:14 29 25 OWEN MYERS 9 S.F. UNIVERSITY 14:14 I 30 RYAN MARTIN 9 BELLARMINE 14:15 31 CHARLIE MOORE 9 ABRAHAM LINCOLN 14:18 I 32 BRANDON HERNANDEZ 9 EL CAMINO 14:19 33 NEIL LAL 9 CUPERTINO 14:22 34 26 NOE SOLORZANO 9 ALAMEDA 14:24 35 MATTHEW GIRAUDO 9 BELLARMINE 14:27 36 BRIAN DANG 9 WESTMONT 14:28 37 RICKY THOMPSON 9 WESTMONT 14:30 38 JOSEPH SARMENTA 9 BELLARMINE 14:35 39 27 ASHWIN GIRI 9 S.F. UNIVERSITY 14:36 40 DEVIN LEUNG 9 S.F. UNIVERSITY 14:36 41 SHARDUL DHONGADE 9 CUPERTINO 14:42 42 28 CONNOR CHAN 9 ST. IGNATIUS 14:43 43 KYLE LIN 9 CUPERTINO 14:45 44 29 WESLEY TSE 9 ST. IGNATIUS 14:45 45 30 CORY IRIE 9 BERKELEY 14:52 46 MISHKA SHIRIN STROH 9 S.F. UNIVERSITY 14:54 47 31 JACK DOYLE 9 ST. IGNATIUS 14:54 48 ZACK SCHULTZ 9 BELLARMINE 14:57 49 XAVIER MCWILLIAMS 9 BELLARMINE 14:58 50 32 KELLEN SELLERS 9 ALAMEDA 15:00 51 33 JUSTIN YUEN 9 ALAMEDA 15:00 52 ZACHARY BEARG 9 ST. IGNATIUS 15:01 53 34 DYLAN DOAN 9 NORTHGATE 15:01 54 SEIJI MATSUDA 9 BELLARMINE 15:02 55 ELVIS GOMEZ 9 BELLARMINE 15:04 56 JOSHUA JACKMAN 9 BELLARMINE 15:07 57 35 DYLAN GATES 9 NORTHGATE 15:12 58 36 NATHAN CHIOCHIOS 9 LOS ALTOS 15:12 59 37 NIELS HOLST 9 LOS ALTOS 15:12 60 38 ADILU SING-EISEN 9 BERKELEY 15:13 61 39 JOSHUA AHN 9 CARLMONT 15:15 62 MATTHEW LUM 9 BELLARMINE 15:15 63 40 KELLEN DOGGETT 9 NORTHGATE 15:16 64 DANIEL VACA 9 BELLARMINE 15:19 65 41 BRYAN ENRIQUEZ 9 LATINO C.P. 15:23 66 42 OMAR FLORES 9 LATINO C.P. 15:23 67 43 SAM BOBICK 9 FREMONT 15:23 68 44 DYLAN GUIN 9 S.L.V. 15:24 69 ANSH NAGWEKIR 9 BELLARMINE 15:25 70 45 JOSHUA ICHIRIU 9 LOS ALTOS 15:25 71 RYAN HEN 9 INDEPENDENCE 15:26 72 46 EDGAR RAMOS 9 FREMONT 15:34 73 47 KAI RAPOZA 9 BERKELEY 15:36 74 MATTHEW GIN 9 S.F. UNIVERSITY 15:36 75 DAVID ZIS 9 BELLARMINE 15:37 76 MICAH RUDIN 9 LYNBROOK 15:38 77 48 GRIFFIN KRAMER 9 CARLMONT 15:39 78 JACK SKINNER 9 ST. IGNATIUS 15:40 79 49 TIMOTHY NGUY 9 CARLMONT 15:41 80 NOAH BUSCHKAMP SPIN 9 G. WASHINGTON 15:42 81 50 CHRIS BOND 9 S.L.V. 15:43 82 JAKE TESTA 9 BELLARMINE 15:44 83 51 ERIK HEUCHERT 9 FREMONT 15:44 84 52 LUCAS HEUCHERT 9 FREMONT 15:44 85 53 JUSTIN FRANKLIN 9 FREMONT 15:45 86 54 NATHAN LEDESMA 9 NORTHGATE 15:45 87 JEFFREY WEISINGER 9 S.F. UNIVERSITY 15:46 88 55 AARON KANG 9 ARAGON 15:46 89 56 MATTHEW RUTTER 9 CARLMONT 15:47 90 57 CADE WHITCOMB 9 SCOTTS VALLEY 15:47 91 58 KYLE WAKERLEY 9 CARLMONT 15:48 92 59 SPENCER BOWMAN 9 SCOTTS VALLEY 15:48 93 RODFIL ROYALES 9 INDEPENDENCE 15:49 94 CONOR MURPHY 9 ST. IGNATIUS 15:50 95 60 AARON MA 9 CARLMONT 15:50 96 61 CHRIS PADILLA 9 LATINO C.P. 15:50 97 62 BRYCE LYFORD 9 CARLMONT 15:51 98 PABLO PINILLA 9 CARLMONT 15:51 99 63 OMAR KHAN 9 ALAMEDA 15:52 100 64 NICK BUCHANAN 9 SCOTTS VALLEY 15:52 101 JARETT NISHIKAWA 9 CARLMONT 15:57 102 JENSEN KOBERLEIN 9 BELLARMINE 15:57 103 JOSHUA PADILLA 9 ST. IGNATIUS 15:58 104 UTKARSH PARASHAR 9 CUPERTINO 15:59 105 DAVID DANIELS 9 BELLARMINE 16:00 106 KAISHUU SHINOZAKI-C 9 BELLARMINE 16:01 107 DIEGO SCANLON 9 S.F. UNIVERSITY 16:01 108 MARTIN ZHONG 9 CARLMONT 16:02 109 DOUGLAS PAGE 9 BELLARMINE 16:04 110 65 KENAI DINDIA 9 S.L.V. 16:04 111 66 ERIK WOLFL 9 ALAMEDA 16:08 112 67 FRANCISCO LIRA 9 ALAMEDA 16:10 113 68 LUIS PADILLA 9 LATINO C.P. 16:12 114 NICK HE 9 ST. IGNATIUS 16:13 115 JASON CHIU 9 ST. IGNATIUS 16:14 116 LUKE MCMAHAN 9 ST. IGNATIUS 16:14 117 JAMES CHIANG 9 ABRAHAM LINCOLN 16:21 118 69 REMI REINKING 9 LOS ALTOS 16:22 119 JEDIDIAH PEEK 9 ABRAHAM LINCOLN 16:23 120 70 JIHUN KIM 9 ALAMEDA 16:23 121 JIMMY HANSON 9 BELLARMINE 16:25 122 ZACK SLOAN 9 BELLARMINE 16:26 123 JOSHUA MASUDA 9 ST. IGNATIUS 16:26 124 CALEB CHAN 9 ALAMEDA 16:32 125 TIM HALLEY 9 BELLARMINE 16:37 126 71 SAM MCNEELY 9 SCOTTS VALLEY 16:39 127 KORY CHOY 9 ALAMEDA 16:40 128 SUHAAS KOLLI 9 BASIS INDEP. 16:49 129 DAN HUGUENIN 9 S.F. UNIVERSITY 16:50 130 72 EION LING 9 ARAGON 16:50 131 ALEX CLAURE 9 BELLARMINE 16:53 132 KAI MARTELL 9 S.F. UNIVERSITY 16:54 133 JOSHUA KIM 9 LOS ALTOS 16:58 134 73 NOAH BROWN 9 S.L.V. 17:03 135 ADAM MICACICH 9 BELLARMINE 17:08 136 GABRIEL GICALE 9 LOS ALTOS 17:12 137 74 DAVID BRUCKER 9 ARAGON 17:13 138 EDGAR RYAN SILVA 9 ST. IGNATIUS 17:15 139 CHRISTOPHER CHO 9 LYNBROOK 17:19 140 ETHAN CHU 9 ST. IGNATIUS 17:21 141 JACK RANDAZZO 9 BELLARMINE 17:22 142 LUIS CALLAHAN 9 BELLARMINE 17:23 143 ROWAN GARZEE 9 ST. IGNATIUS 17:27 144 ERIC MARCHANT 9 BELLARMINE 17:31 145 75 KAVI MOOKHERJEE AMO 9 BERKELEY 17:35 146 ANGELO ALONSO 9 BELLARMINE 17:35 147 76 JORDAN KING 9 S.L.V. 17:36 148 FERNANDO SALVADOR 9 BELLARMINE 17:41 149 77 RYAN SUTHERLAND 9 SCOTTS VALLEY 17:44 150 SHOAIB VALANI 9 BELLARMINE 17:48 151 KYLE TASCHEK 9 ST. IGNATIUS 17:49 152 MATTHEW ABRAHAM 9 BELLARMINE 17:51 153 78 BERNARDO TORREZ 9 LATINO C.P. 17:54 154 JASON DIONIDA 9 ST. IGNATIUS 17:55 155 SANTINO ROCCHIO 9 ST. IGNATIUS 18:08 156 79 JOSHUA WING 9 ARAGON 18:09 157 THEODORE LEE 9 SUMMIT SHASTA 18:10 158 NOAH TELESTE 9 ABRAHAM LINCOLN 18:11 159 JOHN AGARPAO 9 BELLARMINE 18:14 160 NOAH GAZULLA 9 ST. IGNATIUS 18:21 161 THOMAS LILYGREN 9 LOS ALTOS 18:21 162 ETHAN SAM 9 ST. IGNATIUS 18:32 163 NATHAN JOBALIA 9 BELLARMINE 18:34 164 JADEN PARK 9 BELLARMINE 18:38 165 RYUYA IWASE 9 SUMMIT SHASTA 18:39 166 JEFFREY LING 9 ST. IGNATIUS 18:42 167 ROBERTO GONZALEZ 9 LUIS VALDEZ 18:45 168 ADRIEL GARCIA 9 ST. IGNATIUS 18:51 169 ALLEN NI 9 BASIS INDEP. 18:59 170 MANUEL RIVAS 9 LUIS VALDEZ 19:07 171 AARON WOODRUFF 9 SUMMIT SHASTA 19:10 172 RYAN CORONEL 9 ST. IGNATIUS 19:57 173 BRAEDEN HAMMETT 9 BELLARMINE 20:31 174 80 JONATHAN ZAKHAROV 9 NORTHGATE 20:33 175 FLETCHER GRUMBACH 9 S.F. UNIVERSITY 20:47 176 SURYA DHAM 9 NORTHGATE 20:48 177 ASHOK RAMKUMAR 9 BELLARMINE 21:06 178 TYLER CINCEBEAUX 9 ST. IGNATIUS 22:01 179 MICHAEL SANTOS 9 ST. IGNATIUS 29:03







































FROSH BOYS RACE 2

PLACE SCORE NAME YEAR SCHOOL TIME AWARD ===== ==== =================== ==== =============== ======= == 1 1 ANDREW BLELLOCH 9 LOWELL 13:00 I 2 2 JOEL MENDOZA 9 ALISAL 13:33 I 3 3 KELLY HUBBARD 9 WILLOW GLEN 13:34 I 4 4 KENTARO LAWRENCE 9 ADRIAN WILCOX 13:38 I 5 5 TED MCDONOUGH 9 LOWELL 13:39 I 6 6 OSCAR ARZOLA 9 SILVER CREEK 13:39 I 7 7 TOBIAS WORLEDGE 9 LELAND 13:48 T 8 DOMAS PLACIAKIS 9 COLLEGE PARK 13:50 I 9 8 CHARLIE GILLET 9 SEQUOIA 13:52 I 10 9 LOGAN UNGER 9 WILLOW GLEN 13:53 I 11 10 ZACHARY SIMS 9 SAN BENITO 13:55 I 12 11 ISAIAH RABAGO 9 SAN BENITO 13:56 I 13 12 JIMMY DOAN 9 EVERGREEN VAL. 14:04 I 14 13 ELIJAH ALEXANDER 9 ADRIAN WILCOX 14:08 I 15 14 JOSUE MURILLO GONZA 9 SAN BENITO 14:08 I 16 15 JACOB BURRILL 9 SEQUOIA 14:13 I 17 16 THOMAS BALDONADO 9 ADRIAN WILCOX 14:14 I 18 17 SRIMAN GATTEPALLI 9 EVERGREEN VAL. 14:15 I 19 BREVAN ROHDE 9 WESTMOOR 14:23 I 20 18 DAVID KVAMME 9 WINDSOR 14:25 I 21 19 JONATHAN YUE 9 LELAND 14:35 T 22 20 GUSTAVO MARTINEZ 9 ALISAL 14:36 I 23 21 JULIEN SCHAFFNER 9 JUNIPERO SERRA 14:37 24 22 RYAN KANG 9 LELAND 14:38 T 25 23 JOSE JUAREZ HERNAND 9 ALISAL 14:41 26 24 IAN HOPKINS 9 WINDSOR 14:41 27 25 JEREMIAH TAM 9 MILLS 14:42 28 26 MICHAEL MARSAVIN 9 LELAND 14:44 T 29 27 OLIVER WHALEN 9 CONVENT & S.H. 14:46 30 28 KEVIN ZHENG 9 EVERGREEN VAL. 14:48 31 29 AMANEYA DAMENE 9 WILLOW GLEN 14:50 32 30 ALEJANDRO ROBLES 9 EVERGREEN VAL. 14:54 33 31 BILLY CHESNEY 9 NEWARK MEMORIAL 14:56 34 32 MATTHEW CEDANO 9 EVERGREEN VAL. 14:57 35 LUKE SANDBERG 9 LIVE OAK 14:58 36 33 DYLAN QUACH 9 SILVER CREEK 15:03 37 34 MATTHEUS TELLINI 9 CONVENT & S.H. 15:06 38 35 DEVANTE GUEL 9 JUNIPERO SERRA 15:08 39 36 BEN KVAMME 9 WINDSOR 15:09 40 37 MACK RICHARDS 9 SAN BENITO 15:10 41 38 BENJAMIN THOMPSON 9 LELAND 15:15 T 42 39 DEVEN YOUNG 9 LOWELL 15:17 43 40 DAVID BURCH 9 HENRY M. GUNN 15:18 44 ANTHONY SHERIDAN 9 WESTMOOR 15:19 45 41 LIAM FUNKE 9 RIORDAN 15:21 46 42 ROBERT CARRILLO 9 WINDSOR 15:21 47 NATHAN PAOLETTI 9 HILLSDALE 15:22 48 CONNOR GHIONE 9 LIVE OAK 15:23 49 43 WILL DENNING 9 JUNIPERO SERRA 15:23 50 44 OM GOSWAMI 9 EVERGREEN VAL. 15:24 51 45 NOAH CROSS 9 CONVENT & S.H. 15:25 52 46 BRIAN MARUYAMA 9 CONVENT & S.H. 15:25 53 47 ALEX FERFAS 9 SEQUOIA 15:25 54 48 RAJ SHETH 9 SILVER CREEK 15:26 55 49 BRYAN CASTILLO 9 ALISAL 15:27 56 CHARALAMBOS CHRISTO 9 PINEWOOD 15:30 57 MIGUEL TORRELLA 9 COLLEGE PARK 15:31 58 50 CHRIS BARTON 9 NEWARK MEMORIAL 15:31 59 51 JARREN BRADY 9 SEQUOIA 15:31 60 52 TRENT DONALDSON 9 LELAND 15:37 T 61 53 ISAIAH SANIDAD 9 EVERGREEN VAL. 15:40 62 CHRISTOPHER LO 9 EVERGREEN VAL. 15:43 63 JONATHAN GUNTER 9 COLLEGE PARK 15:43 64 54 ALI ALDALA 9 LOWELL 15:49 65 55 RAHUL PRASAD 9 SILVER CREEK 15:50 66 56 MARK VERZHBINSKY 9 LOWELL 15:53 67 ANTHONY AOCHI 9 LIVE OAK 15:54 68 57 JACOB BARRETT 9 JUNIPERO SERRA 15:54 69 GABRIEL IBARRA 9 EVERGREEN VAL. 15:55 70 58 EVERARDO GARCIA 9 ALISAL 15:55 71 59 JOEL ESPINOZA 9 MILLS 15:56 72 60 JAMES TALBOT 9 HENRY M. GUNN 15:56 73 61 DEVON LEE 9 HENRY M. GUNN 15:57 74 62 LANDON MCAILISTER 9 WINDSOR 16:00 75 63 EDGAR BAUTISTA 9 ALISAL 16:00 76 64 ZACH RODRIGUEZ 9 CONVENT & S.H. 16:01 77 65 BRIAN KIM 9 LELAND 16:01 T 78 66 JACKSON BLOOM 9 SAN BENITO 16:02 79 67 AVERY LISENBY 9 LOWELL 16:03 80 68 MATEO RODRIGUEZ 9 ADRIAN WILCOX 16:04 81 LAWRENCE WU 9 WESTMOOR 16:04 82 69 MANAS SRIVASTRAVA 9 ADRIAN WILCOX 16:05 83 70 BRANDAN LEE 9 RIORDAN 16:05 84 SUVIR GROVER 9 EVERGREEN VAL. 16:05 85 PHILIP TRAN 9 EVERGREEN VAL. 16:06 86 71 CHRISTIAN ABAD 9 NEWARK MEMORIAL 16:06 87 72 ANTONIO RODRIGUEZ 9 HENRY M. GUNN 16:06 88 73 NICOLAS BOURS 9 MILLS 16:10 89 74 JACOB MARQUEZ 9 WILLOW GLEN 16:10 90 75 JOSHUA LO 9 SEQUOIA 16:13 91 ANTHONY FONG 9 LELAND 16:15 92 GABRIEL ARREOLA 9 EVERGREEN VAL. 16:16 93 76 JOSE BARRON 9 ALISAL 16:20 94 77 JULIAN MOLL 9 RIORDAN 16:22 95 BRAYDEN JONES 9 COLLEGE PARK 16:26 96 78 SUNNY LI 9 MILLS 16:26 97 79 JORGE MARTINEZ 9 RIORDAN 16:30 98 80 PETER CHEN 9 JUNIPERO SERRA 16:31 99 BRANDON WONG 9 EVERGREEN VAL. 16:31 100 WILLIAM DUNCAN 9 HILLSDALE 16:31 101 81 MOISES RODRIGUEZ 9 NEWARK MEMORIAL 16:32 102 82 BENJAMIN LAU 9 RIORDAN 16:41 103 PHU TRUONG 9 EVERGREEN VAL. 16:43 104 83 ALEXANDRE BISHOP 9 HENRY M. GUNN 16:49 105 84 JUAN PABLO ACALA FR 9 SAN BENITO 16:51 106 85 JESSIE FIGUEROA 9 WILLOW GLEN 16:53 107 86 EVAN MEDEL 9 NEWARK MEMORIAL 16:53 108 ETHAN STANGENES 9 PINEWOOD 16:55 109 87 RYAN FUNG 9 MILLS 16:57 110 88 TIMOTHY BASA 9 NEWARK MEMORIAL 16:58 111 89 ANDREW (AJ) MIRANDA 9 SAN BENITO 17:06 112 90 BRIAN NGUYEN 9 SILVER CREEK 17:07 113 91 JOHN CHU 9 RIORDAN 17:08 114 92 BRANDON CHANG 9 SILVER CREEK 17:10 115 BRIAN MARTINEZ 9 SAN LORENZO 17:12 116 93 ANDREW YANG 9 MILLS 17:15 117 ARTURO CESAREO 9 ALISAL 17:15 118 94 ELIAS SMITH 9 SEQUOIA 17:16 119 95 ALEJANDRO FILLON 9 RIORDAN 17:17 120 MATEO ARREOLA 9 EVERGREEN VAL. 17:20 121 PETER CHONG 9 LELAND 17:22 122 ROBERT DEGROOT 9 RIORDAN 17:25 123 96 NICHOLAS SCHILLER 9 CONVENT & S.H. 17:27 124 ALFONSO GUTIERREZ 9 ALISAL 17:28 125 WESLEY SHEN 9 LELAND 17:30 126 97 BENJAMIN SCHEMBRI 9 SEQUOIA 17:40 127 98 MICHAEL TOGNOTTI 9 JUNIPERO SERRA 17:41 128 BILLY SKINNER 9 ALHAMBRA 17:43 129 ERIK RAYOS 9 SAN BENITO 17:43 130 BRANDON LE 9 EVERGREEN VAL. 17:44 131 99 CONNOR WILLIAMS 9 WILLOW GLEN 17:45 132 100 SAM KAPLAN 9 CONVENT & S.H. 17:46 133 EDMUND TIAO 9 RIORDAN 17:47 134 101 AIDAN DU 9 LOWELL 17:48 135 JACOB NG 9 LOWELL 18:04 136 ANDREW CHANG 9 RIORDAN 18:05 137 JAVIER NINO-SEARS 9 SEQUOIA 18:06 138 102 JOSHUA BARBERENA ME 9 MILLS 18:13 139 NICHOLAS PEREZ 9 SAN BENITO 18:13 140 DAVID LOUIE-GROVER 9 CONVENT & S.H. 19:33 141 SID SAMEL 9 PINEWOOD 19:34 142 103 VINH TRAN 9 NEWARK MEMORIAL 19:35 143 104 MICHAEL PINION 9 JUNIPERO SERRA 19:42 144 NOAH BEHESHTI 9 JUNIPERO SERRA 20:50 145 ALLISTER XU 9 LOWELL 20:51 146 EDWARD SCHMIDT 9 SAN BENITO 21:51 147 MATTHEW THOMEN 9 RIORDAN 22:06 148 ARTH SHUKLA 9 SEQUOIA 22:21 149 GREGORY MARESH 9 SAN BENITO 22:25 150 ETHAN LESSER 9 NEWARK MEMORIAL 22:59 151 NOAH PINEDA 9 HILLSDALE 23:23









































JV BOYS RACE 1

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 JUSTIN CHIAO 10 HENRY M. GUNN 12:34 2 PETER DECK 11 BELLARMINE 12:53 3 MATT FISHER 12 ST. IGNATIUS 12:59 4 MICHAEL NAZARI 12 BELLARMINE 13:01 5 COLIN HUANG 12 HENRY M. GUNN 13:02 6 CIANáN CONEFREY-SH 11 BELLARMINE 13:02 7 JUSTIN FOLAN 12 BELLARMINE 13:06 8 NATHAN LIU 11 BELLARMINE 13:06 9 TRUMAN PARAS 11 BELLARMINE 13:07 10 CHRIS ANDREWS 12 ST. IGNATIUS 13:07 11 JOEY CUEVAS 12 ST. IGNATIUS 13:08 12 PATRICK REILLY 11 BELLARMINE 13:14 13 THOMAS DAVIES 11 NORTHGATE 13:17 14 JASON BRUNI 12 BELLARMINE 13:21 15 ANDY KWAN 12 ST. IGNATIUS 13:24 16 BRIAN YU 12 GALILEO ACADEMY 13:24 17 SCOTT ANDERSEN 12 BELLARMINE 13:25 18 NOAH KUEHN 11 HENRY M. GUNN 13:31 19 MILLER CRAYCRAFT 11 BELLARMINE 13:32 20 ETHAN REIDENBACH 12 ABRAHAM LINCOLN 13:32 21 BRIAN MA 11 INDEPENDENCE 13:35 22 AXEL MARTINEZ 11 LATINO C.P. 13:36 23 THOMAS UMHOFER 11 BELLARMINE 13:37 24 DANTE CAROLLO 12 BELLARMINE 13:38 25 CHRISTOPHER HOM 11 BELLARMINE 13:39 26 RYAN HUANG 12 LOS ALTOS 13:41 27 TYLER TAM 11 ST. IGNATIUS 13:41 28 TILMAN VETTER 11 ALAMEDA 13:42 29 CHRISTIAN EIDSON 12 ST. IGNATIUS 13:42 30 DANIEL ADAMS 11 LOS ALTOS 13:43 31 DANIEL OVERCAMP 12 CUPERTINO 13:46 32 RYOMA MATSUURA 11 CUPERTINO 13:46 33 JOSHUA LEE 11 BELLARMINE 13:49 34 JAMES ENSMINGER 11 ALAMEDA 13:51 35 ALBERT SU 11 LYNBROOK 13:53 36 EVAN TSUKAHARA 11 BELLARMINE 13:54 37 PATRICK GERSH 11 HENRY M. GUNN 13:56 38 JACK LUM 11 ST. IGNATIUS 13:59 39 RONAN GISSLER 12 S.F. UNIVERSITY 14:00 40 JONATHAN SMAW 11 SUMMIT SHASTA 14:01 41 HUGO JIMENEZ 12 N.M.C. 14:02 42 JASON LI 12 S.F. UNIVERSITY 14:05 43 KEVIN SERRANO 12 GALILEO ACADEMY 14:05 44 MAXWELL MOHAMMADI 12 NORTHGATE 14:07 45 JAMES THOMPSON 10 SCOTTS VALLEY 14:09 46 ALEXANDER CUSHING 12 LOS ALTOS 14:12 47 NATHAN GODDERIS 12 LOS ALTOS 14:13 48 ALEX HITZEMAN 9 SCOTTS VALLEY 14:18 49 SAMUEL HOLBROOK 11 CARLMONT 14:21 50 RYAN OSHINSKY 10 ARAGON 14:21 51 JASPER SCHUTT 11 S.F. UNIVERSITY 14:24 52 CARTER MURPHY 11 G. WASHINGTON 14:24 53 TYLER LOK 12 ST. IGNATIUS 14:25 54 ALEX LOYA 12 LATINO C.P. 14:28 55 COOPER VEIT 12 ST. IGNATIUS 14:29 56 IAN BAILEY 12 BELLARMINE 14:31 57 MICHAEL JEWETT 12 NORTHGATE 14:32 58 CHRISTOPHER CARMONA 12 BELLARMINE 14:33 59 CALVIN LIU 12 GALILEO ACADEMY 14:33 60 CHRISTIAN POWELL 11 BELLARMINE 14:34 61 JOSH OH 9 WOODSIDE PRIORY 14:36 62 JOHNNY HASKELL 11 ST. IGNATIUS 14:36 63 ANDREW LAUGHLIN 11 ST. IGNATIUS 14:37 64 JUSTIN WONG 10 ARAGON 14:37 65 BENJAMIN SWANSON 12 FREMONT 14:39 66 JOSE ORTIZ 10 N.M.C. 14:40 67 JIMMY ROE 12 BELLARMINE 14:43 68 JEFFREY YAO 11 INDEPENDENCE 14:43 69 SAGE PARKER-SIGALA 11 CUPERTINO 14:43 70 ELIJAH SAMUDIO 9 N.M.C. 14:44 71 VINICIUS MELONE 9 N.M.C. 14:45 72 ERIC HURST 11 NORTHGATE 14:46 73 SAMET TEZDOGAN 12 ALAMEDA 14:48 74 TRISTAN CHU 11 ALAMEDA 14:48 75 CASH LOGAN 12 S.F. WALDORF 14:49 76 CALEB AHN 11 CARLMONT 14:50 77 TENHIR IYER 12 BELLARMINE 14:51 78 JULIAN VAN BRUAENE 11 BELLARMINE 14:51 79 MATTHEW ATANGAN 11 BELLARMINE 14:51 80 WILLIAM SAWREY 11 BELLARMINE 14:52 81 RYAN KEE 11 CARLMONT 14:52 82 JOEL VILLALPANDO 12 EL CAMINO 14:53 83 RON ABINA 11 NORTHGATE 14:54 84 STEFAN LARSEN 11 BELLARMINE 14:54 85 BRIAN SO 12 CARLMONT 14:55 86 GARO EKMEKJIAN 11 ST. IGNATIUS 14:58 87 BRANDON TU 12 GALILEO ACADEMY 14:58 88 DAN BALBONI 11 BELLARMINE 15:00 89 ANTHONY NG 12 G. WASHINGTON 15:01 90 KUNAL HANDA 11 BELLARMINE 15:01 91 ADDISON REYNOLDS 11 WOODSIDE PRIORY 15:02 92 ADAM CHAN 11 ALAMEDA 15:03 93 OCTAVIO KAUFMAN 12 BAY SCHOOL S.F. 15:04 94 KRISNA SUPATRA-CAMP 12 BERKELEY 15:05 95 MITCHELL ANDERSON 12 NORTHGATE 15:06 96 THOMAS HASKELL 12 ST. IGNATIUS 15:06 97 RYAN NOWELL 12 CARLMONT 15:07 98 CAMERON JOHNSON 11 ALAMEDA 15:08 99 LUCAS BURGOYNE 11 NORTHGATE 15:08 100 RYAN BEAM 10 SCOTTS VALLEY 15:08 101 AKIRA LEVA 12 NORTHGATE 15:09 102 SAUL MORA 9 WOODSIDE PRIORY 15:09 103 ERIC SCHULTZ 12 WESTMONT 15:10 104 LOVRO DUKIC 11 BELLARMINE 15:10 105 MICHAEL KARIYA 11 FREMONT 15:13 106 ANDREW PENG 11 ALAMEDA 15:14 107 LOENZO BARRETT 12 NORTHGATE 15:15 108 MATTHEW GUTOW 10 WOODSIDE PRIORY 15:16 109 NICHOLAS BROWN 11 CARLMONT 15:16 110 MALACHI CHOU-GREEN 10 BAY SCHOOL S.F. 15:20 111 SEAN STEBBINS 11 BELLARMINE 15:21 112 NOLAN STIEG 11 ARAGON 15:22 113 COLE GILBERT 9 WOODSIDE PRIORY 15:22 114 JUSTIN YAMAMURA 12 ST. IGNATIUS 15:23 115 PHILIP YUAN 10 ARAGON 15:24 116 MICHAEL WALDMAN 11 ALAMEDA 15:26 117 JARED QUESADA 11 ST. IGNATIUS 15:28 118 FIDEL BARRERA 11 N.M.C. 15:29 119 RYAN GLENNON 11 BELLARMINE 15:32 120 RYAN CHEN 11 BELLARMINE 15:36 121 MAX PAYNE 9 N.M.C. 15:40 122 COLIN CHAN 12 ALAMEDA 15:44 123 WILLIAM PREMO 11 BELLARMINE 15:45 124 ROBERT SCMIDT 12 BELLARMINE 15:45 125 ARLO HALPREN 11 BAY SCHOOL S.F. 15:46 126 ARSENIY BELTYUKOV 12 PINEWOOD 15:50 127 CALDER LEPPITSCH 10 SCOTTS VALLEY 15:51 128 ZACK DEL MAR 12 SCOTTS VALLEY 15:53 129 ISHMEAL ARREDONDO 12 N.M.C. 15:54 130 EDISON BAI 12 CARLMONT 15:55 131 NESTOR RUELAS 11 N.M.C. 15:56 132 CHRISTIAN ORTEGA 12 ABRAHAM LINCOLN 15:57 133 LEON ZHA 11 CUPERTINO 16:04 134 CONNER DEMO 11 BELLARMINE 16:04 135 RYAN LANE 12 BELLARMINE 16:05 136 ANDREW SIRENKO 11 WOODSIDE PRIORY 16:05 137 TIMOTHY LEE 11 ALAMEDA 16:06 138 EDUARDO MERAZ 12 LATINO C.P. 16:07 139 BENNY SITU 11 EL CAMINO 16:10 140 JAKE CARDINALE 11 ARAGON 16:10 141 WILLIAM HEAGERTY 11 BELLARMINE 16:10 142 MACKAE WILCOX 11 WOODSIDE PRIORY 16:11 143 COLIN DION 10 BAY SCHOOL S.F. 16:12 144 CAMILO DENT 11 N.M.C. 16:13 145 DAMIAN VALDES 9 N.M.C. 16:13 146 ORION GUIDO 11 N.M.C. 16:13 147 NATHAN FAHEY 10 BAY SCHOOL S.F. 16:15 148 IAN TSENG 11 EL CAMINO 16:16 149 BERNABE MUNOZ 9 N.M.C. 16:16 150 EMMANUEL RAMIREZ 11 FREMONT 16:18 151 ALEXANDER DERHACOBI 11 CARLMONT 16:18 152 ZACH BROUSSEAU 10 WOODSIDE PRIORY 16:19 153 ALEXANDER M DAIJO 12 G. WASHINGTON 16:20 154 FINDLAY FULLARTON 9 S.F. WALDORF 16:21 155 CALLUM KEDDIE 11 CARLMONT 16:21 156 LUCCA JONES 9 S.F. WALDORF 16:21 157 DRAKE ZHAO 12 CARLMONT 16:22 158 JACKSON PRUETT 9 S.F. WALDORF 16:22 159 MARLON FU 11 CARLMONT 16:23 160 TOMMY KAUFMAN-GOMEZ 12 FREMONT 16:24 161 MATIAS SOLORZANO 11 ALAMEDA 16:25 162 CLINTON PHAM 12 ALAMEDA 16:25 163 CALVIN YEE 9 S.F. WALDORF 16:26 164 LOUIS CHOY 11 BERKELEY 16:26 165 MATTHEW RING 9 WOODSIDE PRIORY 16:27 166 JADEN KIM 9 WOODSIDE PRIORY 16:28 167 MICHAEL MCGUIRE 11 BELLARMINE 16:28 168 TYCHO UYEDA-FOY 10 BAY SCHOOL S.F. 16:28 169 CALVIN WEBSTER 10 BAY SCHOOL S.F. 16:29 170 JAYSON TRAM 12 ALAMEDA 16:32 171 SAM RODARTE 12 SCOTTS VALLEY 16:34 172 SANTIAGO DENT 9 N.M.C. 16:35 173 JOON SIK PARK 12 NORTHGATE 16:44 174 SHANE EGAN-PEREZ 12 EL CAMINO 16:47 175 ENATSU SUGIOKA 12 CARLMONT 16:48 176 ISRAEL BEDOLLA 11 N.M.C. 16:50 177 COLIN DELEON 12 EL CAMINO 16:50 178 JOSE SALAZAR 11 G. WASHINGTON 16:50 179 DAVID YANEZ 12 SCOTTS VALLEY 16:51 180 FERNANDO PEREZ 11 N.M.C. 16:51 181 EDUARDO HERNANDEZ 11 FREMONT 16:51 182 PAUL DULING 11 WOODSIDE PRIORY 16:56 183 MARCUS PETERSON 11 BELLARMINE 16:57 184 JOHN CHIANG 11 ST. IGNATIUS 16:57 185 MICHAEL SANGERVASI 11 CARLMONT 16:59 186 NICHOLAS CHO 11 BELLARMINE 17:02 187 DANIEL PEREZ 11 EL CAMINO 17:12 188 STEVEN LIAO 12 G. WASHINGTON 17:13 189 MATTHEW HIDDE 11 BELLARMINE 17:16 190 MARTIN PENN 12 LOS ALTOS 17:21 191 AARON DUONG 11 EL CAMINO 17:24 192 ETHAN CHENG 9 INDEPENDENCE 17:24 193 JALEN LEE 12 EL CAMINO 17:27 194 TRISTAN SCHEETZ 11 BELLARMINE 17:29 195 DYLAN JOAQUIN 10 BAY SCHOOL S.F. 17:33 196 EDUARDO DE LA CRUZ 12 G. WASHINGTON 17:34 197 JOEL MUNCADA 11 BELLARMINE 17:35 198 SPENCER GAYNOR 11 BELLARMINE 17:37 199 AMVINDER CHAUHAN 10 G. WASHINGTON 17:39 200 RYAN NAYEBI 9 WOODSIDE PRIORY 17:40 201 JORDAN MAI 12 GALILEO ACADEMY 17:41 202 JOSE PEREZ 11 N.M.C. 17:42 203 JASON NG 12 EL CAMINO 17:44 204 DIEGO ANGELES 11 LUIS VALDEZ 17:46 205 JACOB GAINEY 10 WOODSIDE PRIORY 17:53 206 SIMON MARTIN 9 BAY SCHOOL S.F. 17:54 207 TYLER WONG 11 SUMMIT SHASTA 17:55 208 ROHITH MOOLAKATT 11 NORTHGATE 17:56 209 ETHAN EDELHART 12 SUMMIT SHASTA 18:20 210 NATHAN ZHOU 10 ABRAHAM LINCOLN 18:27 211 KEVAL MALDE 11 CARLMONT 18:36 212 JOSEPH BAZARSKY 11 CARLMONT 18:47 213 ALEX TRUONG 11 SUMMIT SHASTA 19:01 214 ANTHONY CONTRERAS 11 LUIS VALDEZ 19:07 215 DAVID GUZMAN 11 LUIS VALDEZ 19:41 216 MATTHEW DOKTORCZYK 10 WOODSIDE PRIORY 20:16 217 ALEC NEWMAN 11 FREMONT 20:17 218 MASON SCHIMMELL 11 NORTHGATE 20:21 219 DIMITRI SALIBA 10 WOODSIDE PRIORY 22:22 220 MAAZ KHAN 12 ALAMEDA 22:50 221 ADRIAN MONDRAGON 11 LUIS VALDEZ 23:24 222 LUKE SOUTER 10 WOODSIDE PRIORY 23:52














































JV BOYS RACE 2

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 IAN LAWRENCE 11 LOWELL 12:59 2 JOSHUA GRZYMALA 11 WILLOW GLEN 13:09 3 BRENDAN CALLAGY 11 JUNIPERO SERRA 13:20 4 DIEGO RAYA 11 ALISAL 13:26 5 JACKY AU-YEUNG 11 MILLS 13:31 6 BRIAN PEDRAZA 11 WILLOW GLEN 13:31 7 CHRISTIAN CASAREZ 11 SAN BENITO 13:34 8 JACKSON DAECHER 11 CONVENT & S.H. 13:36 9 SAGE SNYDER 11 OCEANA 13:39 10 ARTURO CHAVEZ 12 SAN BENITO 13:39 11 RYAN LEE 11 LOWELL 13:43 12 DONALD CHUNG 11 LOWELL 13:45 13 STANLEY YANG 11 COLLEGE PARK 13:45 14 JESUS ALFARO 12 ALISAL 13:46 15 ERIK HUISMAN 12 SEQUOIA 13:54 16 CHRISTIAN AQUINO 12 JUNIPERO SERRA 13:54 17 DYLAN VIALE 11 COLLEGE PARK 13:55 18 WESTON KEITZ 11 SEQUOIA 13:56 19 NICK WOODHALL 11 COLLEGE PARK 14:02 20 EMIL RODRIGUEZ 12 LOWELL 14:02 21 ADAM ANDERSON 11 COLLEGE PARK 14:03 22 ROBERT CLARKE 12 LOWELL 14:05 23 HARRIS RUTHERFORD 11 CONVENT & S.H. 14:09 24 NELL LAYNO 12 OCEANA 14:09 25 KELVYN HERNANDEZ 11 SAN BENITO 14:10 26 JOSHUA COE 12 CONVENT & S.H. 14:11 27 MARCOS PEREZ 11 SAN BENITO 14:16 28 JUSTIN LUC 12 LOWELL 14:22 29 BRANDON DELL 12 SAN BENITO 14:23 30 JOHN UTECHT 11 SEQUOIA 14:24 31 VICTOR MA 11 EVERGREEN VAL. 14:24 32 JACK ZHONG 12 SEQUOIA 14:27 33 RAMI HIJAB 12 JUNIPERO SERRA 14:29 34 ALEXANDER SAN MIGUE 11 SAN BENITO 14:33 35 ZACHARIAH HOLDER 12 SEQUOIA 14:36 36 LANCE FONG 12 CONVENT & S.H. 14:36 37 BLAKE TODZO 12 JUNIPERO SERRA 14:37 38 JAVIER HERNANDEZ 12 ALISAL 14:37 39 OWEN MYLOD YEE 12 SEQUOIA 14:39 40 BRIAN BELLUSCIO 11 LELAND 14:40 41 JESUS MARTINEZ 11 ALISAL 14:40 42 LUCAS ROSENBERG 12 HILLSDALE 14:43 43 JULIAN ARREOLA 11 SAN BENITO 14:43 44 ALEXANDER KAATTARI- 11 SEQUOIA 14:47 45 ZOJI BOMYA 12 SEQUOIA 14:50 46 EVAN FORSMAN 11 RIORDAN 14:52 47 ZAC SMITH-RUSSACK 12 LOWELL 14:53 48 NESTOR CARDENAS 11 ALISAL 14:56 49 ELIAS GARVEY 11 CONVENT & S.H. 14:56 50 ROYAL TABALDO 11 EVERGREEN VAL. 14:57 51 TED PENNER 11 JUNIPERO SERRA 14:58 52 JACK BARTOSZEK 11 WILLOW GLEN 15:00 53 YOUSEF SHAIKH 11 EVERGREEN VAL. 15:03 54 NOLAN REDMAN 11 SAN BENITO 15:04 55 TREVOR LOUIE 11 LOWELL 15:04 56 ADRIAN AVILA 12 SAN BENITO 15:06 57 ERIC HONG 12 CONVENT & S.H. 15:07 58 MELVIN CHANG 12 JEFFERSON 15:08 59 ELI RODRIGUEZ 12 SEQUOIA 15:08 60 VINCENT HSING 12 LELAND 15:10 61 DESMOND SHING 11 SEQUOIA 15:14 62 NICO CERESA 11 COLLEGE PARK 15:16 63 JUSTIN LEE 11 JEFFERSON 15:22 64 MATTHEW WONG 11 WESTMOOR 15:23 65 JOSE VELARDE-RUIZ 11 SAN BENITO 15:24 66 JUSTIN MARK PEREZ 11 EVERGREEN VAL. 15:24 67 ANDRE HOLDER 11 SAN BENITO 15:28 68 GEORGE LUU 11 EVERGREEN VAL. 15:29 69 GARMEN LIN 11 JEFFERSON 15:30 70 COLIN LI 12 LOWELL 15:31 71 NICHOLAS CHAN 11 LOWELL 15:32 72 NICHOLAS MARCHETTI 11 SAN BENITO 15:32 73 CLIFFORD STITES 11 LOWELL 15:32 74 ALEX ANAYA 11 JUNIPERO SERRA 15:33 75 JONATHAN LIM 11 EVERGREEN VAL. 15:34 76 JOSE RUIZ 11 ALISAL 15:35 77 LUCAS HORWITZ 11 CONVENT & S.H. 15:37 78 KEVIN LE 11 EVERGREEN VAL. 15:39 79 TOMOYA HIRANO 11 HILLSDALE 15:43 80 ANTONIO TAPORCO 11 SAN LORENZO 15:43 81 ISAAC COLLIBEE 12 SEQUOIA 15:43 82 JEREMY RAFFETTO 11 JUNIPERO SERRA 15:43 83 ETHAN SCHINAMAN 11 HILLSDALE 15:44 84 KEVIN DUNN 11 LOWELL 15:46 85 OLIVER MOLINERO 11 ALISAL 15:51 86 DANIEL VEGA 12 SAN BENITO 15:54 87 EDWARD HE 11 LELAND 15:57 88 NATHAN KOKETSU 11 WILLOW GLEN 15:58 89 TOM TRAN 12 WESTMOOR 16:02 90 RAUL AZCONA 12 SAN BENITO 16:08 91 ANTHONY GARCIA 12 ALISAL 16:10 92 ETHAN HOLLOWAY 11 JUNIPERO SERRA 16:12 93 TRENT HURTADO 11 SAN BENITO 16:12 94 ULISES ALCALDE 11 LIVE OAK 16:14 95 SEBASTIAN SOTOLUGO 12 WINDSOR 16:15 96 LUCAS MILLER 12 CONVENT & S.H. 16:16 97 JOSHUA MILLER 12 EVERGREEN VAL. 16:17 98 BILL LAM 12 JEFFERSON 16:20 99 NATE BURRILL 12 SEQUOIA 16:22 100 WILL MALONE 11 JUNIPERO SERRA 16:23 101 ROBERT VERGARA 11 WESTMOOR 16:30 102 JULIAN ARRAYGA 11 SAN LORENZO 16:35 103 FELIX MIYAGO 12 HILLSDALE 16:35 104 GABRIEL GONZALEZ AG 12 WESTMOOR 16:39 105 EPHRAIM PANG 11 NEWARK MEMORIAL 16:40 106 ISAAC VALENZUELA 12 ALISAL 16:45 107 TERENCE LEUNG 11 CONVENT & S.H. 16:48 108 BRANDON KYLE 12 JUNIPERO SERRA 16:48 109 RYAN SUN 12 MILLS 16:50 110 ANDRE AMANTE 11 WESTMOOR 16:51 111 BRANDON MORGAN 11 SAN BENITO 16:56 112 JORGE PINA 11 SAN LORENZO 17:02 113 JACKSON EVANS 11 CONVENT & S.H. 17:03 114 DIP RAJ 12 JEFFERSON 17:03 115 RYAN MCCOLLAM 11 COLLEGE PARK 17:07 116 NOEL MIRANDA 11 JUNIPERO SERRA 17:08 117 TSZ HIM KWOK 11 WESTMOOR 17:09 118 BRANDON RAPP 9 SANTA CLARA 17:17 119 MARIO CAMPOS 12 WESTMOOR 17:20 120 ANDREW ARZAGA 12 HILLSDALE 17:23 121 NATHAN ANGEL 11 HILLSDALE 17:23 122 RYAN LO 11 WESTMOOR 17:24 123 CALEB KOCH 11 HILLSDALE 17:27 124 MATTHEW MORALES 12 JEFFERSON 17:29 125 IAN USISON 10 NEWARK MEMORIAL 17:32 126 ANTHONY SZETO 12 WESTMOOR 17:32 127 NICHOLAS MOTAMED 12 HILLSDALE 17:34 128 SUNNY HUYNH 11 JEFFERSON 17:34 129 KYLE SERRANO 11 WESTMOOR 17:39 130 KATEN IYER 12 LELAND 17:45 131 CALVIN BROWN 11 JUNIPERO SERRA 17:47 132 CHRISTOPHER COTA 11 ALHAMBRA 17:48 133 KOBE NGUYEN 11 LIVE OAK 17:55 134 DONOVAN CHAPMAN 11 WESTMOOR 17:56 135 ANTHONY OROZCO 12 OCEANA 17:58 136 JOSE VILCHEZ 11 MILLS 18:00 137 JORGE CORIA 12 NEWARK MEMORIAL 18:01 138 DEVIN HOLLOWAY 11 JUNIPERO SERRA 18:08 139 AIDEN HERRERA 11 JUNIPERO SERRA 18:08 140 GIOVANNI DEL PORTO 11 JEFFERSON 18:18 141 MATTHEW WONG 11 HILLSDALE 18:27 142 ALEC GUIULFO 11 MILLS 18:27 143 LUCAS JENSEN 11 MILLS 18:28 144 TAYLOR GUDINO 12 JUNIPERO SERRA 19:04 145 ALAN TAM 11 JEFFERSON 19:05 146 JEREMY BOADO 12 JEFFERSON 19:26 147 LEMAR DEGUZMAN 11 WESTMOOR 19:29 148 GARRETT CAMICIA 11 JUNIPERO SERRA 19:48 149 LOUIE ROSALES 12 JEFFERSON 19:49 150 MICHAEL YU 12 SEQUOIA 20:26 151 SHENGLIN XIE 12 JEFFERSON 20:26 152 ABHISHEK GANGA 10 EVERGREEN VAL. 21:02 153 JOHN SANCHEZ 12 SAN LORENZO 21:07 154 ERIK RUBIO 12 ALISAL 21:30 155 KENNY DE LA CRUZ 11 RICHMOND 21:58 156 JOSEPH DIGEL 12 SEQUOIA 24:36 157 XIAODONG LI 11 MILLS 26:59












JV GIRLS GIRLS RACE 1

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 TRACY TAM 12 GALILEO ACADEMY 15:34 2 ABIGAIL TWOY 12 HENRY M. GUNN 15:44 3 ALESSANDRA VALDIVIA 12 HENRY M. GUNN 15:46 4 EMMA CHIAO 12 HENRY M. GUNN 16:07 5 SYDNEY KUPSH 10 NORTHGATE 16:27 6 ALANA RUFER 12 HENRY M. GUNN 16:34 7 ROBIN FONG 10 G. WASHINGTON 16:35 8 LARK CHANG-YEH 10 NORTHGATE 16:39 9 CORA MORRISON 11 ST. IGNATIUS 16:46 10 CHAYLENE TRAN 11 ST. IGNATIUS 16:55 11 KARA CHUNG 10 NORTHGATE 16:57 12 ALICE CANAPARY 11 ST. IGNATIUS 17:06 13 CINDY JI 12 CARLMONT 17:07 14 SELINA TUNG 12 NORTHGATE 17:13 15 MORIAH CHIANG 11 ABRAHAM LINCOLN 17:15 16 CHLOE DAVID 11 ST. IGNATIUS 17:18 17 SAMANTHA LAU 12 G. WASHINGTON 17:18 18 CARISSA WONG 11 CARLMONT 17:29 19 CHARLOTTE WIMP 12 SCOTTS VALLEY 17:37 20 ALEXA LIM 12 ST. IGNATIUS 17:38 21 ELIZA BARTON 12 SCOTTS VALLEY 17:43 22 LOLA BAMBERGER 12 NORTHGATE 17:48 23 KEILANI ADACHI 11 ALAMEDA 17:55 24 CELINE RUAN 11 GALILEO ACADEMY 17:56 25 KEANA WONG 11 ABRAHAM LINCOLN 18:02 26 LINDA ROCHA 12 N.M.C. 18:10 27 ISABEL LOZITO 11 ST. IGNATIUS 18:16 28 KASEY FUNG 12 ST. IGNATIUS 18:21 29 ANYA DURGERIAN 11 G. WASHINGTON 18:24 30 ANDREA HERNANDEZ 12 NORTHGATE 18:26 31 MEGAN LEE 11 ST. IGNATIUS 18:29 32 WINNIE HUANG 12 ABRAHAM LINCOLN 18:31 33 DIXIE SIERRA 10 N.M.C. 18:34 34 CAITLIN COTTER 12 ST. IGNATIUS 18:35 35 KAROLEENE AMANIAN 11 ARAGON 18:36 36 RAVEN GRINKER 11 CARLMONT 18:36 37 MAYA CARPENTER 11 ALAMEDA 18:44 38 ANNE BOYLE 11 WOODSIDE PRIORY 18:49 39 HANNAH MOSCOVICI 10 BAY SCHOOL S.F. 18:50 40 ARIEL RATSEP 9 S.F. WALDORF 18:52 41 JOSEPHINE LEE 11 SUMMIT SHASTA 18:55 42 ESMERALDA AYALA 11 N.M.C. 18:56 43 BRIANNA BAUGHMAN 12 N.M.C. 18:56 44 MACKENZIE MILLER 11 ALAMEDA 18:57 45 IRIANA LEE HUNG 11 G. WASHINGTON 18:57 46 ALANNA LEE 11 GALILEO ACADEMY 19:10 47 NATALIE OLIVARES 9 N.M.C. 19:10 48 NAYELI ORTIZ 11 N.M.C. 19:14 49 NADIA ANEES 11 FREMONT 19:15 50 ELIZABETH MONGILLO 10 BAY SCHOOL S.F. 19:16 51 OLIVIA MALEK 12 BAY SCHOOL S.F. 19:20 52 WYNEE CHEN 11 GALILEO ACADEMY 19:23 53 KELCEY DOBSON 12 ARAGON 19:27 54 ANYA BLUMENFIELD 11 BAY SCHOOL S.F. 19:28 55 JANE DAWSON 10 BAY SCHOOL S.F. 19:31 56 MELISSA ZUNO GARCIA 11 ARAGON 19:33 57 SOFIA SALUSSO 12 S.F. WALDORF 19:40 58 KARINA ZAVALA 10 N.M.C. 19:48 59 ALICE SNELLING 12 CARLMONT 19:51 60 ANNIKA STENSTEDT 11 ALAMEDA 19:52 61 MOLLY TUCKER 9 BAY SCHOOL S.F. 19:54 62 JACQUELINE MAGALLON 11 N.M.C. 20:00 63 DAHLIA WONG 12 ALAMEDA 20:06 64 ASHA MCGEE 11 BAY SCHOOL S.F. 20:08 65 KENNEDY SHINE 12 BAY SCHOOL S.F. 20:13 66 CRYSTAL AVILA 11 N.M.C. 20:14 67 JACQUELINE ACOSTA 12 N.M.C. 20:28 68 FIONA OBANNON 11 FREMONT 20:34 69 ANGELICA RAMIREZ 11 CARLMONT 20:36 70 MELISSA CHAVEZ 10 N.M.C. 20:51 71 MARIANA HERNANDEZ 9 N.M.C. 20:54 72 BRIANA PATEL 11 BAY SCHOOL S.F. 20:55 73 ALYSSA MAES 12 FREMONT 20:55 74 VANESSA GARCIA 11 LATINO C.P. 21:13 75 ANAHI ORTIZ 11 N.M.C. 21:20 76 SARAH PARK 10 WOODSIDE PRIORY 21:36 77 SOPHIE LATONE 12 BAY SCHOOL S.F. 21:37 78 SYDNEY CHAN 11 ALAMEDA 21:42 79 SOFIA LEMUS 9 N.M.C. 21:50 80 CHRISTINA CHENG 9 WOODSIDE PRIORY 22:15 81 ELLIE KWOK 12 ALAMEDA 23:21 82 LEXI WONG 12 ABRAHAM LINCOLN 23:41 83 ITZEL TORRES 12 FREMONT 25:00 84 NICOLE SHIHADEH 10 WOODSIDE PRIORY 25:22 85 SKYE LAMARRE 11 S.F. WALDORF 26:08 86 STEPHANIE GONZALEZ 11 SUMMIT SHASTA 26:20 87 LESLIE GONZALEZ 11 LATINO C.P. 26:33 88 CASSANDRA GINES 12 FREMONT 26:34









































JV GIRLS RACE 2

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 BRIGHID BUGOS 11 SEQUOIA 16:19 2 CHLOE SHARRATT 11 SEQUOIA 16:37 3 BEATRICE BUGOS 11 SEQUOIA 16:50 4 EDEN VITAKIS 12 ST. FRANCIS MV 17:01 5 MARY MYLOD VARGAS 11 SEQUOIA 17:07 6 JOANNA MACIAS 11 SAN BENITO 17:08 7 MARIANNA CASTRO 11 SAN BENITO 17:09 8 LILIANA CONSTATINO 12 ALISAL 17:20 9 KATRINA TANG 11 MILLS 17:35 10 MONIQUE BAROCIO 11 SAN BENITO 17:35 11 MAHELET KABEDE 12 WILLOW GLEN 17:37 12 BLANCA GREGORIO 11 ALISAL 17:44 13 MYRKA GONZALEZ 12 ALISAL 17:45 14 HARLY TUNCHEZ 10 OCEANA 17:48 15 MAYA SHYDLOWSKI 12 ST. FRANCIS MV 17:51 16 LINDSAY ROYSE 12 ST. FRANCIS MV 17:51 17 JEAN AQUINO 9 NOTRE DAME BEL. 17:53 18 HEI CHUI 10 OCEANA 17:53 19 CHLOE POWELL 9 NOTRE DAME BEL. 17:56 20 YVONE SU 10 OCEANA 18:01 21 MELANIE VAZQUEZ 12 WESTMOOR 18:04 22 GIANNA COLOMBO 11 SEQUOIA 18:12 23 MONICA CAO 12 LOWELL 18:16 24 SUSAN WONG 11 LOWELL 18:20 25 JENNA BARAONA 11 SILVER CREEK 18:25 26 HEBER PINON 12 ALISAL 18:30 27 LITZY PEREZ 11 ALISAL 18:43 28 BETTINA FONG 11 WESTMOOR 18:45 29 RONARY CASTOR 11 OCEANA 18:55 30 JESSICA MORENO 12 ALISAL 19:02 31 JOLEEN FREED 11 SAN LORENZO 19:05 32 HEIDI SOLORIO 11 SAN BENITO 19:06 33 JIAYI CHENG 12 LOWELL 19:08 34 ALEJANDRA RUIZ 11 ALISAL 19:13 35 ASHLEY PERDOMO 11 WESTMOOR 19:17 36 KATE SCHORNO 11 NOTRE DAME BEL. 19:23 37 JEMARIE DUMALDAL 12 JEFFERSON 19:23 38 JULIA NAGEL-MAYBERR 12 ST. FRANCIS MV 19:24 39 JOCELYN CHIQUITO 11 ALISAL 19:26 40 LAURA TAI 12 WESTMOOR 19:31 41 MELIA MELKESIAN 11 MERCY (BURL.) 19:34 42 RACHEL HAN 11 LELAND 19:52 43 CASSIE WILLIAMS 11 WILLOW GLEN 19:59 44 ANNIE RUVALCABA 11 SAN BENITO 20:01 45 AMANDA O'DEA 11 MILLS 20:09 46 JULIANGEL DEGUZMAN 11 JEFFERSON 20:14 47 JENNIFER PALACIOS 11 JEFFERSON 20:14 48 ROSALIND LEE 11 HILLSDALE 20:20 49 KAITLYN CHOW 11 LOWELL 20:24 50 DEVYN GALLAGHER 11 LOWELL 20:25 51 JESSICA WIN 12 WESTMOOR 20:30 52 ROSE GOITY 11 HILLSDALE 20:40 53 CYNTHIA BONILLA 11 ALISAL 20:41 54 VICTORIA ORTIZ 11 MERCY (BURL.) 20:45 55 FATIMA TINOCO 11 ALISAL 20:55 56 CRISTAL ORTIZ 12 ALISAL 20:57 57 KIARA PICCHI 11 SAN BENITO 20:58 58 SUZETTE SEGOVIANO 12 ALISAL 21:07 59 RIYA SARDAL 12 ST. FRANCIS MV 21:20 60 DIANNA DO 12 WESTMOOR 22:04 61 THERESA TRAN 11 SAN LORENZO 22:05 62 AMANDA LOWENSTERN 12 SEQUOIA 22:20 63 SHERI PILCH 9 NOTRE DAME BEL. 22:29 64 CYANEA LYZ SAMONTE 11 WESTMOOR 22:30 65 HADLEY STEVICK 9 NOTRE DAME BEL. 22:34 66 FAITH SANCHEZ 12 JEFFERSON 22:38 67 GABRIELA SALINAS 11 ALISAL 22:38 68 LEYOU DAMENE 11 WILLOW GLEN 23:15 69 ENIKA PATEL 9 NOTRE DAME BEL. 23:37 70 IZ VILLAMEJOR 11 NOTRE DAME BEL. 23:48 71 AMANDA ABUSAIF 12 WESTMOOR 23:50 72 MARIA LUNA 10 RICHMOND 26:40 73 SELENA AYALA 10 RICHMOND 26:41 74 MAIRA GARCIA 11 RICHMOND 28:00 75 GUADALUPE MIRANDA 10 RICHMOND 30:00 76 CARLA BRACAMONTES 11 RICHMOND 30:00















JV BOYS RACE 1 TEAM SCORES

1. BELLARMINE 1 3 4 5 6 (7) (10) = 19 PETER DECK, MICHAEL NAZARI, CIANáN CONEFREY-SHINO, JUSTIN FOLAN, NATHAN LIU, TRUMAN PARAS, PATRICK REILLY 2. ST. IGNATIUS 2 8 9 12 15 (17) (20) = 46 MATT FISHER, CHRIS ANDREWS, JOEY CUEVAS, ANDY KWAN, TYLER TAM, CHRISTIAN EIDSON, JACK LUM 3. NORTHGATE 11 23 31 39 46 (53) (56) = 150 THOMAS DAVIES, MAXWELL MOHAMMADI, MICHAEL JEWETT, ERIC HURST, RON ABINA, MITCHELL ANDERSON, LUCAS BURGOYNE 4. ALAMEDA 16 19 40 41 51 (55) (60) = 167 TILMAN VETTER, JAMES ENSMINGER, SAMET TEZDOGAN, TRISTAN CHU, ADAM CHAN, CAMERON JOHNSON, ANDREW PENG 5. LOS ALTOS 14 18 25 26 98 = 181 RYAN HUANG, DANIEL ADAMS, ALEXANDER CUSHING, NATHAN GODDERIS, MARTIN PENN 6. N.M.C. 21 36 37 38 67 (68) (72) = 199 HUGO JIMENEZ, JOSE ORTIZ, ELIJAH SAMUDIO, VINICIUS MELONE, FIDEL BARRERA, MAX PAYNE, ISHMEAL ARREDONDO 7. CARLMONT 28 43 44 47 54 (62) (73) = 216 SAMUEL HOLBROOK, CALEB AHN, RYAN KEE, BRIAN SO, RYAN NOWELL, NICHOLAS BROWN, EDISON BAI 8. GALILEO ACADEMY 13 22 32 48 102 = 217 BRIAN YU, KEVIN SERRANO, CALVIN LIU, BRANDON TU, JORDAN MAI 9. SCOTTS VALLEY 24 27 57 70 71 (90) (94) = 249 JAMES THOMPSON, ALEX HITZEMAN, RYAN BEAM, CALDER LEPPITSCH, ZACK DEL MAR, SAM RODARTE, DAVID YANEZ 10. WOODSIDE PRIORY 33 50 58 61 65 (74) (77) = 267 JOSH OH, ADDISON REYNOLDS, SAUL MORA, MATTHEW GUTOW, COLE GILBERT, ANDREW SIRENKO, MACKAE WILCOX 11. ARAGON 29 34 64 66 76 = 269 RYAN OSHINSKY, JUSTIN WONG, NOLAN STIEG, PHILIP YUAN, JAKE CARDINALE 12. BAY SCHOOL S.F. 52 63 69 78 79 (88) (89) = 341 OCTAVIO KAUFMAN, MALACHI CHOU-GREEN, ARLO HALPREN, COLIN DION, NATHAN FAHEY, TYCHO UYEDA-FOY, CALVIN WEBSTER 13. G. WASHINGTON 30 49 82 93 97 (100)(101) = 351 CARTER MURPHY, ANTHONY NG, ALEXANDER M DAIJO, JOSE SALAZAR, STEVEN LIAO, EDUARDO DE LA CRUZ, AMVINDER CHAUHAN 14. FREMONT 35 59 81 86 95 (103) = 356 BENJAMIN SWANSON, MICHAEL KARIYA, EMMANUEL RAMIREZ, TOMMY KAUFMAN-GOMEZ, EDUARDO HERNANDEZ, ALEC NEWMAN 15. S.F. WALDORF 42 83 84 85 87 = 381 CASH LOGAN, FINDLAY FULLARTON, LUCCA JONES, JACKSON PRUETT, CALVIN YEE 16. EL CAMINO 45 75 80 91 92 (96) (99) = 383 JOEL VILLALPANDO, BENNY SITU, IAN TSENG, SHANE EGAN-PEREZ, COLIN DELEON, DANIEL PEREZ, AARON DUONG
















JV BOYS RACE 2 TEAM SCORES

1. LOWELL 1 8 9 17 19 (24) (40) = 54 IAN LAWRENCE, RYAN LEE, DONALD CHUNG, EMIL RODRIGUEZ, ROBERT CLARKE, JUSTIN LUC, ZAC SMITH-RUSSACK 2. SAN BENITO 5 7 21 23 25 (30) (38) = 81 CHRISTIAN CASAREZ, ARTURO CHAVEZ, KELVYN HERNANDEZ, MARCOS PEREZ, BRANDON DELL, ALEXANDER SAN MIGUEL, JULIAN ARREOLA 3. COLLEGE PARK 10 14 16 18 48 (71) = 106 STANLEY YANG, DYLAN VIALE, NICK WOODHALL, ADAM ANDERSON, NICO CERESA, RYAN MCCOLLAM 4. SEQUOIA 12 15 26 28 31 (35) (39) = 112 ERIK HUISMAN, WESTON KEITZ, JOHN UTECHT, JACK ZHONG, ZACHARIAH HOLDER, OWEN MYLOD YEE, ALEXANDER KAATTARI- 5. JUNIPERO SERRA 2 13 29 33 44 (54) (60) = 121 BRENDAN CALLAGY, CHRISTIAN AQUINO, RAMI HIJAB, BLAKE TODZO, TED PENNER, ALEX ANAYA, JEREMY RAFFETTO 6. CONVENT & S.H. 6 20 22 32 42 (46) (57) = 122 JACKSON DAECHER, HARRIS RUTHERFORD, JOSHUA COE, LANCE FONG, ELIAS GARVEY, ERIC HONG, LUCAS HORWITZ 7. ALISAL 3 11 34 36 41 (56) (62) = 125 DIEGO RAYA, JESUS ALFARO, JAVIER HERNANDEZ, JESUS MARTINEZ, NESTOR CARDENAS, JOSE RUIZ, OLIVER MOLINERO 8. EVERGREEN VAL. 27 43 45 51 52 (55) (58) = 218 VICTOR MA, ROYAL TABALDO, YOUSEF SHAIKH, JUSTIN MARK PEREZ, GEORGE LUU, JONATHAN LIM, KEVIN LE 9. JEFFERSON 47 49 53 64 70 (77) (78) = 283 MELVIN CHANG, JUSTIN LEE, GARMEN LIN, BILL LAM, DIP RAJ, MATTHEW MORALES, SUNNY HUYNH 10. HILLSDALE 37 59 61 66 74 (75) (76) = 297 LUCAS ROSENBERG, TOMOYA HIRANO, ETHAN SCHINAMAN, FELIX MIYAGO, ANDREW ARZAGA, NATHAN ANGEL, CALEB KOCH 11. MILLS 4 68 79 80 81 (82) = 312 JACKY AU-YEUNG, RYAN SUN, JOSE VILCHEZ, ALEC GUIULFO, LUCAS JENSEN, XIAODONG LI 12. WESTMOOR 50 63 65 67 69 (72) (73) = 314 MATTHEW WONG, TOM TRAN, ROBERT VERGARA, GABRIEL GONZALEZ AGUIL, ANDRE AMANTE, TSZ HIM KWOK, MARIO CAMPOS
















JV GIRLS RACE 1 TEAM SCORES

1. NORTHGATE 1 2 5 8 12 (17) = 28 SYDNEY KUPSH, LARK CHANG-YEH, KARA CHUNG, SELINA TUNG, LOLA BAMBERGER, ANDREA HERNANDEZ 2. ST. IGNATIUS 3 4 6 9 11 (15) (16) = 33 CORA MORRISON, CHAYLENE TRAN, ALICE CANAPARY, CHLOE DAVID, ALEXA LIM, ISABEL LOZITO, KASEY FUNG 3. N.M.C. 14 18 22 23 25 (26) (32) = 102 LINDA ROCHA, DIXIE SIERRA, ESMERALDA AYALA, BRIANNA BAUGHMAN, NATALIE OLIVARES, NAYELI ORTIZ, KARINA ZAVALA 4. CARLMONT 7 10 19 33 39 = 108 CINDY JI, CARISSA WONG, RAVEN GRINKER, ALICE SNELLING, ANGELICA RAMIREZ 5. ALAMEDA 13 20 24 34 36 (41) (42) = 127 KEILANI ADACHI, MAYA CARPENTER, MACKENZIE MILLER, ANNIKA STENSTEDT, DAHLIA WONG, SYDNEY CHAN, ELLIE KWOK 6. BAY SCHOOL S.F. 21 28 29 30 31 (35) (37) = 139 HANNAH MOSCOVICI, ELIZABETH MONGILLO, OLIVIA MALEK, ANYA BLUMENFIELD, JANE DAWSON, MOLLY TUCKER, ASHA MCGEE 7. FREMONT 27 38 40 43 44 = 192 NADIA ANEES, FIONA OBANNON, ALYSSA MAES, ITZEL TORRES, CASSANDRA GINES

















JV GIRLS RACE 2 TEAM SCORES

1. SEQUOIA 1 2 3 5 17 (38) = 28 BRIGHID BUGOS, CHLOE SHARRATT, BEATRICE BUGOS, MARY MYLOD VARGAS, GIANNA COLOMBO, AMANDA LOWENSTERN 2. ALISAL 8 10 11 20 21 (23) (26) = 70 LILIANA CONSTATINO, BLANCA GREGORIO, MYRKA GONZALEZ, HEBER PINON, LITZY PEREZ, JESSICA MORENO, ALEJANDRA RUIZ 3. SAN BENITO 6 7 9 24 31 (35) = 77 JOANNA MACIAS, MARIANNA CASTRO, MONIQUE BAROCIO, HEIDI SOLORIO, ANNIE RUVALCABA, KIARA PICCHI 4. ST. FRANCIS MV 4 12 13 29 36 = 94 EDEN VITAKIS, MAYA SHYDLOWSKI, LINDSAY ROYSE, JULIA NAGEL-MAYBERRY, RIYA SARDAL 5. LOWELL 18 19 25 32 33 = 127 MONICA CAO, SUSAN WONG, JIAYI CHENG, KAITLYN CHOW, DEVYN GALLAGHER 6. WESTMOOR 16 22 27 30 34 (37) (40) = 129 MELANIE VAZQUEZ, BETTINA FONG, ASHLEY PERDOMO, LAURA TAI, JESSICA WIN, DIANNA DO, CYANEA LYZ SAMONTE 7. NOTRE DAME BEL. 14 15 28 39 41 (42) (43) = 137 JEAN AQUINO, CHLOE POWELL, KATE SCHORNO, SHERI PILCH, HADLEY STEVICK, ENIKA PATEL, IZ VILLAMEJOR 8. RICHMOND 44 45 46 47 48 = 230 MARIA LUNA, SELENA AYALA, MAIRA GARCIA, GUADALUPE MIRANDA, CARLA BRACAMONTES







































VARSITY BOYS RACE 1 TEAM SCORES

1. BELLARMINE 11 13 16 18 19 (35) (43) = 77 LUKE HAMMERS, TED FUELL, SAM DIAB, NICHOLAS RIENER, LUIGI ZIALCITA, JUSTIN SEIDEL, THOMAS CLARK 2. CARLMONT 1 12 14 22 29 (33) = 78 RYAN WILSON, TY MARSHALL, AMAURY AVAT, CALEB METZLER, KYLE DIMICK, ANDREW LUNA 3. CUPERTINO 4 5 23 30 40 (50) (53) = 102 MAXIMILIANO CHAVEZ, OWEN TANAKA, JAKE DAVIDSON, DEBARSHI BASAK, LUCAS FRAZIER, PARKER MAGNUSON, JUSTIN CHOW 4. S.F. UNIVERSITY 8 17 26 34 39 (48) (49) = 124 MARCO DACUNHA, ELLIOTT WEIL, EZRA PARKHILL, JUSTIN SZE, COLIN COOPER, CHASE LEFFERS, NIC PANTELICK 5. LOS ALTOS 2 7 38 52 64 (112) = 163 OWEN MACKENZIE, KEVIN ANDREWS, DANIEL GHASEMFAR, TOMO YOSHINO, RIAN LAWLOR, GEORGE FISHER 6. ST. IGNATIUS 20 32 46 51 58 (65) (77) = 207 MARCO BONACINI, SEAN DOHENY, EVAN YEE, JOHN DEGRAW, MICHAEL O'BRYAN, EVAN O'REILLY, JAMES ESTILLORE 7. ALAMEDA 28 31 36 41 74 (92) (94) = 210 ETHAN WEST, ADAM ELAIDY, CEDRIC MURPHY, DEVIN ROWE, LUCA VAN DER MEER, RENE LIM, RAMIR SMITH 8. LYNBROOK 9 37 47 56 62 (102) = 211 KEVIN CHACKO, TRU DO, AARON CHO, NACHIKET INGLE, HUGO WU, JONATHAN HUNG 9. NORTHGATE 6 25 60 68 80 = 239 MICHAEL WHEELER, MICHAEL LIZZARAGO, SANJAY BAAS, PATRICK THIERRY, JOHN CASEY 10. WESTMONT 3 21 67 71 95 (97)(101) = 257 GARRETT MACQUIDDY, JASON GOMEZ, CHRISTIAN MORELAND, CHRISTOPHER CARTER, CONNOR WOLF, CHASE HARDY, JACK CARTER 11. SCOTTS VALLEY 42 54 57 66 72 (89) (91) = 291 MITCHELL ROSS, NATHAN KVAMME, RISHI CHANDIRAMANI, LOGAN ROSS, SILAS ERICKSON, LUKAS BERG MILLS, PATRICK GOODRICH 12. N.M.C. 27 44 75 81 84 (87) (90) = 311 EDGAR MEDINA, JIOVANNI GARCIA, JAVIER LEMUS, ALEXIS PEREZ, OLIVER RAMIREZ, ANGEL MAGANA, JULIAN MADRIGAL 13. EL CAMINO 10 59 61 82 99 = 311 JAMES LANG, BRENDAN WALSH, GABRIEL GARCIA, PAOLO SALONGA, VINCE BLENSDORF 14. ARAGON 15 63 73 79 85 (111) = 315 NOAH STRAUSE, PABLO SIGUENZA, OWEN DODGE, LUCAS FAYET-FABER, ALEX MA, STEPHAN YU 15. BERKELEY 45 55 69 70 86 (104) = 325 DAICHI UZAWA, ADRIAN SHUH-HUMPHRIES, SAM BATTLES, SOREN WHITING, ADAM SEDLAK, ROGER VEGA 16. FREMONT 24 76 83 88 93 (100) = 364 FRANK WANG, ADITYA KINI, GABRIEL ESCALERA, ALEX WORKMAN, NICOLAS HEUCHERT, IDREECE BARNES 17. BAY SCHOOL S.F. 78 96 98 103 105 (106)(108) = 480 OLIVER GALLOWAY, JAMES MOORE, ZACHARY MATTHEWS, ADAM SCHWARTZ, JOHN KINGSLAND, LOGAN UNG, LIAM EDWARDS 18. SUMMIT DENALI 107 109 110 113 114 (115)(116) = 553 ALEX TWOY, CONNOR GIBLIN, RYAN NEWMAN, PABLO MACIEL, JUSTIN URDANETA, LORENZO MENEGOLI, JUSTIN SALIM








































VARSITY BOYS RACE 2 TEAM SCORES

1. LOWELL 2 3 5 12 18 (19) (29) = 40 ALEXANDER PARKER, NOAH BATTAGLIA, ZACHARY PARKER, BECK JOHNSTONE, HENRY LEI, JAMES HOLCOMBE, LIAM KLAIMAN 2. SAN BENITO 7 11 25 30 42 (46) (50) = 115 JOSEPH LOREDO, LUIS MENDOZA, ELLIOT RUIZ, GERALD MARESH, CHRISTIAN CHAVEZ, EMILIANO QUINTERO, NICO TAPIA 3. JUNIPERO SERRA 16 17 22 31 36 = 122 ENRIQUE BRENES, JACK LEWIS, SEAN O'BRIEN, RAYMOND ZHANG, RYAN POSSA 4. CONVENT & S.H. 8 10 34 35 37 (39) (55) = 124 PHOENIX AQUINO-THOMAS, ANTONIO DOMINGUEZ, MARK KEARNEY, BEN KAPLAN, MICHAEL LIU, SKYLER DELA CRUZ, IAN HU 5. COLLEGE PARK 6 14 20 26 72 = 138 DYLAN COOK, BJORN THORSEN, PARKER GRUBE, NATE TESFAYE, ANDREW ORELLANA 6. RIORDAN 4 13 49 51 61 = 178 TREVOR PAULBITSKI, EJ ODOCAYEN, ALEXANDER VALLECILLO, JAMES UPCHURCH, GENE ABEROUETTE 7. SEQUOIA 24 33 41 54 58 (64) (86) = 210 ALONSO GONZALES, ZACHARY LO, XANDER POSTEN, BRADLEY SCHULZ, THOMAS BURT, NOAH VAUCLAIR, ERIC DUBBEL 8. ALISAL 15 45 52 57 63 = 232 JOEL RAMIREZ, DIEGO BARAJAS, JULIO CHAVEZ, ANDREW ALONZO, ULISES CARBAJAL 9. EVERGREEN VAL. 32 47 56 59 70 (94) = 264 CLIFFORD XU, KY HOANG, ARSHOME SAHAGUN, MICHAEL ACOSTA, NOOR SEALE, WILLIAM CALDER 10. CARLMONT 1 73 83 87 88 (96) = 332 JUSTIN HSU, JOE SISON, AIDAN TRUEL, FORREST WINDELER, EVANGELOS VLAHOS, NIKO HALLER 11. NEWARK MEMORIAL 43 60 66 80 85 (100)(106) = 334 ERIC LAMBRUSCHINI, ANTHONY JUAREZ, RAIDEN ROMERO, LEON LAMBRUSCHINI, COLE KENDALL, MATEEN YAQUBI, JUSTIN TRAN 12. HILLSDALE 23 68 74 76 93 (111)(112) = 334 THOMAS KARPISHIN, CARSON SHEK, AARON JUE-SANS, LUKE SENA, MARCO PACINI, RYAN SCIBETTA, GABRIEL FLANAGAN 13. ADRIAN WILCOX 38 44 67 98 101 (114) = 348 EUGENE BALDONADO, MATTHEW ZAZKOWSKI, ELIEZER MARTINEZ, ERIC LAM, JARED BELLANGER, IVAN GONZALEZ 14. SANTA CLARA 9 71 78 82 109 (120) = 349 CEDRIC SALVADOR, RONNIE BLANCAS, SCOTT L'HEUREUX, AGUINALDO NAVARRO, GABRIEL GAETA, TRISTAN OWENS 15. LELAND 21 77 79 84 92 (108) = 353 WILLIAM CUI, ALEX CHEN, JASON BECHDOLT, CHRISTIAN WIEBE, EVAN LEUNG, ANTHONY PAQUET 16. SILVER CREEK 27 53 69 97 110 (115) = 356 DEAN JONES, GEORGE NJINIA, CHRISTOPHER DO, ANDY NGUYEN, JUSTIN MCGRIFF, PREET PATEL 17. ALHAMBRA 28 81 89 99 113 = 410 CARSON EDWARDS, GRAHAM MANNING, DYLAN GREGORY, JASON MORGAN, SHAYAN MIRZAZADEH 18. WESTMOOR 48 62 95 103 105 = 413 CARLOS SIERRA GUTIERR, CALVIN NG, ZACHARY MANEJA, JACOB DE CASTRO, JOSHUA DE CASTRO 19. WATSONVILLE 40 75 91 107 116 (117)(118) = 429 JESUS ALVAREZ, DAMIAN RIVAS, DOMINGO MARTINEZ, BRYAN MORENO, GUILLERMO MARES, ANGEL LOPEZ-GARCIA, RAFAEL SUMANO 20. TERRA NOVA 65 90 102 104 119 = 480 JACK SOLANO, BRANDON LURIE, BOURGAN GUIBADOULLINE, MARK HARVEY, MATT AVELAR





































VARSITY GIRLS RACE 1 TEAM SCORES

1. NORTHGATE 6 10 12 19 23 (31) = 70 SARA WHEELER, OLINA WONG, ISABELLE ANTOLIN, KATRINA KOHLMEYER, JESSIE BIDDLE, VIVIANA CASTRO 2. CARLMONT 5 16 22 24 27 (34) (49) = 94 ALLIE AYERS, ELENA MOORE, SAMANTHA TURTLE, MEGAN UOZUMI, SOPHIE BRACK, ELIZABETH KRAVTCHENKO, KENDALL BUTLER 3. S.F. UNIVERSITY 1 13 18 26 58 (59) (76) = 116 CLAIRE JACKSON, ELLA SHENKAR, CHRISTINA HOWARD, ANNA NOVATNEY, OLIVIA SCHIRLE, LILY BOYD, GIULIA MIOTTO LEAL 4. CUPERTINO 15 20 21 29 35 (41) (44) = 120 MAXINE SCHULTZ, CAROLINE GEE, RIANNA CAMPBELL, KATHERINE CHAN, TAMARA RADOVIC, CLAIRE WANG, HANNAH SHAPIRO 5. ST. IGNATIUS 9 30 32 33 36 (39) (52) = 140 KATIE O'DEA, CAROLINE WORTHINGTON, KEO CHUI, ELLE BOYDEN, CAROLYN LUM, ANNIE MAGEE, ERIN LOUIE 6. N.M.C. 14 17 25 42 45 (64) (66) = 143 FAITH MORA, SARAH DELGADO, DANIELA MUNOZ, CRYSTAL BAEZA, ANDREA VILLEGAS, SIERRA SAMUDIO, ANA PEREZ 7. SCOTTS VALLEY 7 11 40 47 48 (65) = 153 JESSICA KAIN, KELLY MCENTEE, OLIVIA GOEURY, JUSTINE GOEURY, OLIVIA ROSS, SOPHIA DAVIS 8. ALAMEDA 2 8 43 55 60 (63) (69) = 168 LAUREN LUM, KATHERINE GEE, ELIZABETH CHO, RACHEL WELLMAN, MEGAN YIP, MICHELLE JENKS, DANIELLE YEE 9. LOS ALTOS 3 37 38 56 68 = 202 NAOMI DONOVAN, SACHI OTTOES, LIZBETH LARA, KATHERINE NASIF, BELEN DE SCHUTTER 10. ARAGON 4 46 50 53 54 = 207 BEATA GOLD, SYDNEY HOU, BROOKE HAGER, LYDIA VILLA, MIWA IKEDA 11. FREMONT 28 51 62 73 75 = 289 DOTTIE YU, STEPHANIE ESCOBAR, MELISSA NAVARRETE, SUZI OTALA, NAZMIYE ORNELAS 12. BAY SCHOOL S.F. 57 61 67 70 71 (72) (74) = 326 SOFIA ERDMAN, LAUREN OBERWAGER, SARA FAST, QUINN BERTERO, ELLIE WARDEN, JULIETTE STUBBS, EMMA TUCKER








































VARSITY GIRLS RACE 2 TEAM SCORES

1. COLLEGE PARK 1 4 8 10 35 (44) (55) = 58 EMILY ORELLANA, KYLIE TSENG, JULIA PARKS, EMMA SWANSON, TAYLER HALL, ISABELLE ARIANA, LEXI KETRON 2. SAN BENITO 3 6 18 29 30 (31) (37) = 86 ELLI KLIEWER, LAUREN OKAMOTO, MARIAH CHANGCO, MAKENNA PARKS, SAMANTHA CORTEZ, HAILEY CROSS, EMILY QUINBY 3. SEQUOIA 5 17 19 34 36 (39) (59) = 111 YVONNE BRIEN MILLER, SHANNON COAN, GABRIELLE CATTALINI, SARAH FAZIO, EVA GILLET, ANGELINA SALGADO, LAUREN BURT 4. SANTA CLARA 16 22 23 25 27 (61) = 113 SOPHIA KENNEDY, AMY KENNEDY, KARINA KLEVELAND, SADIE SPEKTOR, RACHEL SPEKTOR, BRIDGET KENNEDY 5. ALISAL 7 9 15 43 46 (47) = 120 YESENIA ESPINOZA, NADIA PEREZ, DIANA GARCIA, VIVIANA GONZALEZ, MARIA DIAZ, YARITZA TINOCO 6. LOWELL 11 20 26 38 40 (45) (48) = 135 ALYSSA YOUNG, PALOMA SUAREZ-DAVILA, CHARLOTTE GREENHILL, SOPHIA RIORDAN, EMI STEEDMAN, KATRINA LAU, MICHELLE WONG 7. ST. FRANCIS MV 12 13 28 51 52 = 156 HALEY TORSNEY, KATELYN CHU, SAMANTHA GARLICK, LIZZY HONG, KAITLYN HUBBARD 8. EVERGREEN VAL. 14 24 33 42 57 (63) = 170 APRYL CHIEM, ISABELLA GENTILE, TAMMY DINH, ISABELLA HUYNH, KIANA PONCE, NATALIE SUN 9. WESTMOOR 21 49 50 58 68 (69) (71) = 246 SHANNEN DORN, MONICA CEDILLOS, KATIE LIU, ZARAH LAINE YUMANG, KATHERINE WU, MICHELLE NG, MELISSA SHERIDAN 10. NEWARK MEMORIAL 32 53 60 62 66 (67) = 273 JENNIFER TRAN, MEGHA JOSHI, JASMIN RUIZ, JENNY CHAVEZ, NATALIA SANCHEZ, CHRISTINA CRAIG 11. NOTRE DAME BEL. 41 54 56 64 65 (72) = 280 QUINN MEINHARDT, MAYA LITVAK, NIEVE DANDEKAR, XANTHE BARTON, ELIZABETH MCGUIRE, JULIA HEBROK 12. WATSONVILLE 2 70 73 74 75 = 294 LAYLA RUIZ, MINDY ROMAN, MAGGIE SANTOS, PAMELA A DONOSO, YULISSA MORALES







































SOPHOMORE BOYS RACE 1 TEAM SCORES

1. BELLARMINE 4 8 9 10 12 (13) (14) = 43 JOELL MACIAS, WESTON RAYNAK, MATTHEW NAZARI, HOLDEN DUFLOCK, ISAIAH AMANUEL, JUSTIN CAI, JAMES CUFF-ALVARADO 2. S.F. UNIVERSITY 1 2 3 18 20 (38) (49) = 44 CHARLIE KENNEDY, CLAY MILLS, ANDREW CHENG, TOM NEWBOLD, MAX LEONE, HENRY KALSCHED, NICO ALTREE 3. ALAMEDA 6 7 19 29 30 (31) (33) = 91 PATRICK NGUYEN, EMILIO CAZARES, CONNOR LYNCH, IAN PANG, MITCHELL TANSEY, JORDAN LIM, BENJAMIN TING 4. ST. IGNATIUS 15 23 24 35 40 (43) (44) = 137 ALEX HALL, RONAN KRAMER, ISSAC LEE, GEORGE HOLLISTER, ROBERT CHRISTIAN, OLIVER ORTIZ, JOHNNY O'MEARA 5. NORTHGATE 16 17 26 37 41 (61) (66) = 137 KARL LINDEMAN, LOGAN HARLOW, KYLE WALSH, LEONARD GARCIA, AIDAN WEITL, MAO YUAN SHI, REED BLOMQUIST 6. LYNBROOK 5 22 27 50 55 (59) (60) = 159 COSMO CAO, MAXWELL CHIEN, ALEXANDER CHEN, MATTHEW WANG, BRYAN SU, JAIN JUNG, ETHAN LIN J 7. LOS ALTOS 21 28 32 34 45 (64) (89) = 160 SHAY ADAMS, JUSTIN REED, ALEX CARLTON, SAMIR IBRAHIM, KYLE MACHNICKI, AARON BENNETT, GABRIEL MAY 8. INDEPENDENCE 11 52 58 62 65 (68) = 248 JUGGIE RAY HEEREY, BRANDON NGUYEN, ARMADEO YCARO, JOSH PASTORES, ANDY HUANG, DANIEL CHOW 9. FREMONT 36 46 51 53 74 (75) (76) = 260 NEEL BHARGAVA, ZACHARY OREN, DYLAN GRAY, CHRISTOPHER BOSTROM, AXEL PEREZ, AAKASH DAVASAM, ERIC BOSTROM 10. ABRAHAM LINCOLN 25 39 63 72 73 (78) (81) = 272 ELIAS MARCELINO, EMANUEL GONZALEZ, MOUSTAFA BHONOPHA, ANJIAN HUANG, LUCAS CHAN, JOSEPH LOUIE, NATHANIEL TEODOSIO 11. CARLMONT 42 48 57 67 80 (83) (84) = 294 SEAN SHITAMOTO, COLIN SUITS, DANIEL KHOLODENKO, NATHAN LAO, JETT GRAHAM, TYLER YAMORI LITTLE, SHUAIB KHAN 12. GALILEO ACADEMY 47 54 56 69 79 (82) (87) = 305 JIMMY WU, PETER COLIAS, MATTHEW WONG, HENRY TRAN, THOMAS LIN, YINHAO LIU, BENJAMIN WU 13. SCOTTS VALLEY 70 71 77 85 86 (88) (90) = 389 AMBROSIO TORRES, CHARLIE WIMP, CALVIN GEORGE, ALEX JORY, TYLER SEGAL, KEVIN REIMER, COLE SUTHERLAND 14. SUMMIT DENALI 91 92 93 94 95 = 465 ANDREW LEE, TANNER BARTYCZAK, MILES CHEN, ETHAN CHUNG, SAMUEL SI






































SOPHOMORE BOYS RACE 2 TEAM SCORES

1. WILLOW GLEN 1 2 5 14 15 (28) (87) = 37 JULIAN VIRRUETA, ALEX ASCH, DEVON NUTI, JAMES PAPPADAKIS, AIDAN CHOY-MARSHALL, NATHANEAL WRIGHT, PARTH PATEL 2. JUNIPERO SERRA 17 19 24 26 38 (44) (76) = 124 AIDAN POND, TREY ALHORN, LOGAN AZEM, MARK HABELT, ALEC DESUASIDO, ALAN OU, ANDREW CARR-WALLACE 3. ALISAL 7 13 21 36 47 (49) (64) = 124 LUIS MARTINEZ, CHRISTOPHER CASTRO, ANTHONY AGUILAR, RUBEN RAMIREZ, MAXIMOS LOPEZ, PABLO TRUJILLO, NATHANIEL VELASQUEZ 4. EVERGREEN VAL. 3 8 20 34 78 (85) (86) = 143 ISHAAN SINGH, HRISHI KACHHIA, NISHANTH MANJUNATH, BRIAN PHAM, JOSHUA LUNA, JEFFREY NGUYEN, MAYUKH DAS 5. MILLS 10 25 35 41 43 (46) (75) = 154 LEO SCHROEDER, HERQ JUSTIN GEMENTERA, ANDREW ARRIOLA, MARKOS WONG, LUCAS JANG, COREY NGUYEN, JAMES GAYER 6. COLLEGE PARK 9 16 22 56 60 (82) = 163 JOSEPH ZIEGLER, ETHAN GAIGALAS, KYLE PICKLE, RYAN STANKOVICH, ALEC BEYER, CLAYTON HULTS 7. SAN BENITO 6 27 42 58 62 (94) = 195 ISAAC GUTIERREZ, RUDY RODRIGUEZ, RICARDO NUNEZ, NIKO GUTIERREZ, ETHAN ROSSI, DAVID GONZALEZ 8. WESTMOOR 11 30 32 68 73 (81) (83) = 214 ETHAN WONG, CALVIN BAUTISTA, DAWSON TAM, BRANDAN FONG, JENARD ABRENA, EUGENE LI, DALE BARTOLOME 9. RIORDAN 23 40 45 50 66 (72) (88) = 224 AIDEN MURTAGH, AJ TORRENTE, MICHAEL GRAY, RANDY ABEROUETTE, ALEX RUIVIVAR, CONOR MCMAHON, EMILIO GOROG 10. CONVENT & S.H. 31 39 53 54 55 (59) (69) = 232 ANTONIO WOO, COLE BIANCHI, KYO TORRES, NICK KUWADA, RAINIER DELA CRUZ, COLLIN RITCHIE, MAXI TELLINI 11. LOWELL 4 12 67 70 84 (89) (90) = 237 NORTON CHOY, OWEN CHOY, NATHANIEL ACIDO, CHRISTOPHER BAUTISTA, SAMUEL WHITEHERST, CIAN O'SULLIVAN, ETHAN FUNG 12. SILVER CREEK 18 33 48 61 79 (93) = 239 BRANDON WONG, KEVIN APARICIO, ALLEN CHAU, SAKETH MALAYA, KEVIN THAI, EMILIO GONZALEZ-LU 13. OCEANA 29 37 51 52 74 (77) (91) = 243 SUREN SANAI, LUIS DIAZ, NATHANIEL CHANG, DIEGO LORINO, GORDON LY, ELIEZER BATERINA, CONNOR CHAN 14. NEWARK MEMORIAL 57 63 65 71 80 (92) (95) = 336 KENDRICK NACNAC, ANTONIO MONROY, JOSEPH ABAD, ALEXANDER OCEGUEDA, MARK PEREZ, KEVIN DERAS, CESAR CASTILLO




































FROSH-SOPH GIRLS RACE 1 TEAM SCORES

1. S.F. UNIVERSITY 2 6 7 16 19 (27) (28) = 50 EILEEN GU, SADIE SCOTT, LUCY HURLBUT, MAYA SWAIN, CHRISTINA SZE, JULIA KENDEROV, ATHENA NOONEY 2. ST. IGNATIUS 4 5 10 23 26 (31) (33) = 68 EVIE COHEN, ALICIA HELMER, CLARE MILBY, EMILY JONES, ANASTASIA DORN, LAUREN TAPIA, SIENA WONG 3. ALAMEDA 1 11 12 20 32 (39) (57) = 76 OLIVIA LIUSON, NICOLETTE HERRERA-ROSS, GERALDINE YUE, JULIA WEST, ZOE MOORE, ALYSSA KUANG, EMMA LOW 4. CARLMONT 8 15 17 18 25 (29) (41) = 83 JASMINE CASSIDY, AMANDA JOE, EMILY KIM, VERONICA ROSEBOROUGH, SARAH JOLLS, JESSICA LIU, KIMBERLY MITCHELL 5. BERKELEY 13 21 22 34 46 (53) (54) = 136 COLLEEN CURRY, LEAH GOODMAN, TIA BOTTGER, AIKO DOUGHERTY, NATALIE COUCH, ISADORA DE LIBERTY, ELENA DUEKER 6. HENRY M. GUNN 3 9 37 38 52 (55) (63) = 139 SOPHIE ALEXIS, SAFA FAROOQUI, GENNA BISHOP, VEDHA MAHESH, ANIKA MISRA, MICHELLE LOW, NINA CHEN 7. ARAGON 14 30 35 40 45 (49) (50) = 164 NIYATI REDDY, SOPHIE FAYET-FABER, KENNEDY ALLGOOD, HARBANI JAGGI, MIKAYLA WONG, LAURA LIVINGSTON, ARIANA TAO 8. ABRAHAM LINCOLN 24 42 44 61 64 = 235 ELEN ZHU, LEELA WONG, ABIGAIL AULT, CELINE YON, SHERRY LIN 9. NORTHGATE 36 47 48 56 60 (62) = 247 HANNA CATALANO, ALINA DEVYATYH, OLIVIA YOSHII, FRANCESCA STOLARZ, REBEKAH HWANG, SARAH NG 10. PINEWOOD 43 51 58 59 65 (66) = 276 HANNAH JOHNSON, LIZA BELTYUKOVA, ALLYSON LEVY, REILLY BRADY, BELA PIMPALKHARE, SARAH FENG







































FROSH-SOPH GIRLS RACE 2 TEAM SCORES

1. WILLOW GLEN 1 3 4 17 19 (31) (64) = 44 MADISON YEN, HERMELA ABRHA, CARLY ZAMUDIO, JENNIFER ESPINOLA, BETHANY COLLINGS, ABIGAIL PARADISE, JACKIE LAZO 2. EVERGREEN VAL. 5 8 16 20 25 (34) (36) = 74 SOPHIA ACLAN, NANDINI NERALAGI, KATRINA LIN, KAITLYN WONG, KATRINA AQUINO, KATHERINE NGUYEN, ESMEE FONG CHEW 3. CONVENT & S.H. 7 23 24 30 33 (37) (43) = 117 RYANN MINNIS, DAGNY WALLACE, SOFIA TELFER, VIRGINIA MORFORD, MARISA DONOVAN, ISABELLE THIARA, SOFIA HOUTS 4. MILLS 2 11 12 51 54 (55) (74) = 130 AUDREY KIM, MADISON WONG, CHLOE XU, MEGAN HARY, KARINE CHAN, EZRA CHAN, NATALIE CHING 5. ST. FRANCIS MV 6 27 28 38 41 (47) (48) = 140 ALEXANDRA CILLEY, LAUREN PETREE, KELLY O'NEIL, GILLIAN HUGHES, GRACE KENNEDY, SARAH MORAN, SELINA COXON-PEREZ 6. WINDSOR 9 18 21 32 77 = 157 ERIN O'MARA, JAYDA PIGNATARO, NATALEIGH JOHNSON, EMILY MOBERLY, MELISSA CISNEROS 7. HILLSDALE 13 14 22 50 61 (78) = 160 AALIYAH SCHINAMAN, LILIAN FAHSEL, MAGGIE BRIGHT, MORGAN ROBINSON, MELISSA MARCHASIN, ABBIGAIL NIX 8. ALISAL 10 29 46 65 68 (72) (75) = 218 MARLENE DELGADO, JASMINE MARTINEZ, MONSE CORTEZ, ARACELI HERNANDEZ, ANA MARTINEZ, DULCE DEL AGUILA, NOEMY HERNANDEZ 9. SAN BENITO 26 39 52 53 56 (62) (70) = 226 RIAN HEPNER, CAILEY NORSEN, MAGALY DEL RIO, CAMILLA AGUILAR HERNAN, RAIGHAN MOOSHABAD, KIANA MEDINA, AMBER RERICHA 10. LOWELL 35 44 49 59 71 = 258 CLAIRE LOW, JULIANA CHEN, CHLOE CARLSTROM, JOELLE CHIEN, CHLOE RIMER 11. MERCY (BURL.) 15 40 57 79 80 = 271 JOANNE HUI, ELLA WILSON, ANNA DAWES, NANCY ASTABIE, KAITLYN HAROLD 12. NEWARK MEMORIAL 42 60 67 82 83 = 334 JENNIFER TOFFT, DIYA INDOLIYA, MIKAYLA LINIS, VICTORIA SERRANO, YVETTE HO 13. COLLEGE PARK 45 66 69 76 81 = 337 KELLY PICKLE, DALENA PHAM, HANNAH KIM, MIA YANG, YEONHUI PARK 14. TERRA NOVA 58 63 73 84 85 = 363 SAM LEE, AMBER PAMIANIO, ISABELLA LURIE, HAILEY CAMP, JOCELLYN LOPEZ









































FROSH BOYS RACE 1 TEAM SCORES

1. BELLARMINE 1 2 4 5 6 (7) (17) = 18 NOLAN TOPPER, CHRISTIAN YARWOOD, GALEN TOPPER, CLEM WELSH, AJAY MALLYA, CASPER ALIAGA, DYLAN PAPENFUSS 2. S.F. UNIVERSITY 10 13 15 16 19 (25) (27) = 73 JAMES KELLY, ZACH RAVEL, JAMES KREPELKA, RYAN TABIBIAN, NATHAN EVANS, OWEN MYERS, ASHWIN GIRI 3. ST. IGNATIUS 11 21 23 24 28 (29) (31) = 107 EVAN QUON, LUKE VEIT, LEO DANIELS, MATT SHUGARTE, CONNOR CHAN, WESLEY TSE, JACK DOYLE 4. LOS ALTOS 12 20 22 36 37 (45) (69) = 127 BARRETT WONG, ETHAN APFELBERG, HANS HOLST, NATHAN CHIOCHIOS, NIELS HOLST, JOSHUA ICHIRIU, REMI REINKING 5. NORTHGATE 14 18 34 35 40 (54) (80) = 141 ADAM BURKES, BRAYDEN HOPKINS, DYLAN DOAN, DYLAN GATES, KELLEN DOGGETT, NATHAN LEDESMA, JONATHAN ZAKHAROV 6. BERKELEY 8 30 38 47 75 = 198 TAYLOR YEE, CORY IRIE, ADILU SING-EISEN, KAI RAPOZA, KAVI MOOKHERJEE AMO 7. ARAGON 3 9 55 72 74 (79) = 213 BLAINE REYNOLDS, SAMUEL PAPPAS, AARON KANG, EION LING, DAVID BRUCKER, JOSHUA WING 8. ALAMEDA 26 32 33 63 66 (67) (70) = 220 NOE SOLORZANO, KELLEN SELLERS, JUSTIN YUEN, OMAR KHAN, ERIK WOLFL, FRANCISCO LIRA, JIHUN KIM 9. FREMONT 43 46 51 52 53 = 245 SAM BOBICK, EDGAR RAMOS, ERIK HEUCHERT, LUCAS HEUCHERT, JUSTIN FRANKLIN 10. CARLMONT 39 48 49 56 58 (60) (62) = 250 JOSHUA AHN, GRIFFIN KRAMER, TIMOTHY NGUY, MATTHEW RUTTER, KYLE WAKERLEY, AARON MA, BRYCE LYFORD 11. LATINO C.P. 41 42 61 68 78 = 290 BRYAN ENRIQUEZ, OMAR FLORES, CHRIS PADILLA, LUIS PADILLA, BERNARDO TORREZ 12. S.L.V. 44 50 65 73 76 = 308 DYLAN GUIN, CHRIS BOND, KENAI DINDIA, NOAH BROWN, JORDAN KING 13. SCOTTS VALLEY 57 59 64 71 77 = 328 CADE WHITCOMB, SPENCER BOWMAN, NICK BUCHANAN, SAM MCNEELY, RYAN SUTHERLAND



































FROSH BOYS RACE 2 TEAM SCORES

1. LELAND 7 19 22 26 38 (52) (65) = 112 TOBIAS WORLEDGE, JONATHAN YUE, RYAN KANG, MICHAEL MARSAVIN, BENJAMIN THOMPSON, TRENT DONALDSON, BRIAN KIM 2. EVERGREEN VAL. 12 17 28 30 32 (44) (53) = 119 JIMMY DOAN, SRIMAN GATTEPALLI, KEVIN ZHENG, ALEJANDRO ROBLES, MATTHEW CEDANO, OM GOSWAMI, ISAIAH SANIDAD 3. SAN BENITO 10 11 14 37 66 (84) (89) = 138 ZACHARY SIMS, ISAIAH RABAGO, JOSUE MURILLO GONZAL, MACK RICHARDS, JACKSON BLOOM, JUAN PABLO ACALA FRUTOS, ANDREW (AJ) MIRANDA 4. ALISAL 2 20 23 49 58 (63) (76) = 152 JOEL MENDOZA, GUSTAVO MARTINEZ, JOSE JUAREZ HERNAND, BRYAN CASTILLO, EVERARDO GARCIA, EDGAR BAUTISTA, JOSE BARRON 5. LOWELL 1 5 39 54 56 (67)(101) = 155 ANDREW BLELLOCH, TED MCDONOUGH, DEVEN YOUNG, ALI ALDALA, MARK VERZHBINSKY, AVERY LISENBY, AIDAN DU 6. ADRIAN WILCOX 4 13 16 68 69 = 170 KENTARO LAWRENCE, ELIJAH ALEXANDER, THOMAS BALDONADO, MATEO RODRIGUEZ, MANAS SRIVASTRAVA 7. WINDSOR 18 24 36 42 62 = 182 DAVID KVAMME, IAN HOPKINS, BEN KVAMME, ROBERT CARRILLO, LANDON MCAILISTER 8. SEQUOIA 8 15 47 51 75 (94) (97) = 196 CHARLIE GILLET, JACOB BURRILL, ALEX FERFAS, JARREN BRADY, JOSHUA LO, ELIAS SMITH, BENJAMIN SCHEMBRI 9. WILLOW GLEN 3 9 29 74 85 (99) = 200 KELLY HUBBARD, LOGAN UNGER, AMANEYA DAMENE, JACOB MARQUEZ, JESSIE FIGUEROA, CONNOR WILLIAMS 10. CONVENT & S.H. 27 34 45 46 64 (96)(100) = 216 OLIVER WHALEN, MATTHEUS TELLINI, NOAH CROSS, BRIAN MARUYAMA, ZACH RODRIGUEZ, NICHOLAS SCHILLER, SAM KAPLAN 11. SILVER CREEK 6 33 48 55 90 (92) = 232 OSCAR ARZOLA, DYLAN QUACH, RAJ SHETH, RAHUL PRASAD, BRIAN NGUYEN, BRANDON CHANG 12. JUNIPERO SERRA 21 35 43 57 80 (98)(104) = 236 JULIEN SCHAFFNER, DEVANTE GUEL, WILL DENNING, JACOB BARRETT, PETER CHEN, MICHAEL TOGNOTTI, MICHAEL PINION 13. HENRY M. GUNN 40 60 61 72 83 = 316 DAVID BURCH, JAMES TALBOT, DEVON LEE, ANTONIO RODRIGUEZ, ALEXANDRE BISHOP 14. NEWARK MEMORIAL 31 50 71 81 86 (88)(103) = 319 BILLY CHESNEY, CHRIS BARTON, CHRISTIAN ABAD, MOISES RODRIGUEZ, EVAN MEDEL, TIMOTHY BASA, VINH TRAN 15. MILLS 25 59 73 78 87 (93)(102) = 322 JEREMIAH TAM, JOEL ESPINOZA, NICOLAS BOURS, SUNNY LI, RYAN FUNG, ANDREW YANG, JOSHUA BARBERENA MEND 16. RIORDAN 41 70 77 79 82 (91) (95) = 349 LIAM FUNKE, BRANDAN LEE, JULIAN MOLL, JORGE MARTINEZ, BENJAMIN LAU, JOHN CHU, ALEJANDRO FILLON