WESTMOOR RAM CROSS COUNTRY INVIT. - September 24, 2022

@ DALY CITY, CA

Varsity Boys Race 1

Varsity Boys Race 2

Varsity Girls Race 1

Varsity Girls Race 2

Soph Boys Race 1

Soph Boys Race 2

FS Girls Race 1

FS Girls Race 2

Frosh Boys Race 1

Frosh Boys Race 2

JV Boys Race 1

JV Boys Race 2

JV Girls Race 1

Varsity Boys Race 1 Team Scores

Varsity Boys Race 2 Team Scores

Varsity Girls Race 1 Team Scores

Varsity Girls Race 2 Team Scores

Soph Boys Race 1 Team Scores

Soph Boys Race 2 Team Scores

FS Girls Race 1 Team Scores

FS Girls Race 2 Team Scores

Frosh Boys Race 1 Team Scores

Frosh Boys Race 2 Team Scores

JV Boys Race 1 Team Scores

JV Boys Race 2 Team Scores

JV Girls Race 1 Team Scores













VARSITY BOYS RACE 1

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 LANDON PRETRE 10 MENLO 13:35 2 CARSON HEDLUND 10 PIONEER 13:57 3 AIDEN BOOTHBY 12 SCOTTS VALLEY 14:01 4 ALEX ALTHOUSE 12 MILPITAS 14:02 5 JACK FRIDA 12 BELLARMINE 14:17 6 WILLIAM HAUSER 10 MENLO 14:18 7 ISAAC TISCARENO 12 FREMONT 14:20 8 MAXIMILIAN HOHENDOR 12 WOODSIDE 14:22 9 AIDEN DEFFNER 12 MENLO 14:24 10 JACK BROWNFIELD 12 SCOTTS VALLEY 14:26 11 ROWAN HENIGE 11 SEQUOIA 14:32 12 MATHIAS CAMILLI 12 GALILEO ACADEMY 14:34 13 NATHAN PETREE 12 BELLARMINE 14:35 14 OLIVER NICKELSEN 11 BERKELEY 14:39 15 JORDAN ALTHOUSE 11 MILPITAS 14:41 16 MASON MULLEN 11 BERKELEY 14:46 17 LUKE DE VALPINE 12 BERKELEY 14:46 18 FINLAY MCAFEE 12 PIONEER 14:47 19 JEFFREY HEDLUND 12 PIONEER 14:52 20 MATTHEW MORRIS 11 CRY SPR UPLANDS 14:55 21 DOMINIC BARTY 11 WOODSIDE 14:55 22 ELLIOTT ESCALANTE 12 BERKELEY 14:55 23 ETHAN BAE 12 SEQUOIA 14:56 24 JACKSON BAE 12 SEQUOIA 14:57 25 TYLER CRAVEN 11 BELLARMINE 14:59 26 SONNY LOWE 12 BELLARMINE 15:00 27 REED BODNAR-COHEN 11 BELLARMINE 15:00 28 BRUNO BARTALOS 12 LOWELL 15:06 29 LELAND NGUYEN 12 FREMONT 15:06 30 AKUL VINNAKOTA 12 MILPITAS 15:06 31 DEAN WU 11 CRY SPR UPLANDS 15:07 32 JUDE BOWEN 10 WOODSIDE 15:08 33 BEN GEORGE 11 SCOTTS VALLEY 15:12 34 DHRUVA BHAGWAT 12 BELLARMINE 15:12 35 PATRICK BOYD 11 BELLARMINE 15:13 36 ZACHARIE VIDANA 10 SEQUOIA 15:14 37 GIUSEPPE CHIAPPETTA 12 BERKELEY 15:17 38 ALEX BOESCH 11 MENLO 15:18 39 LUC BRENNAN 12 SEQUOIA 15:19 40 MASON LANTZ 11 SCOTTS VALLEY 15:21 41 GAVIN BECKMEN 9 MONTE VISTA CHR 15:22 42 JONAH VERINSKY 12 SCOTTS VALLEY 15:26 43 ADRIAN WILSON 11 WOODSIDE 15:29 44 ETHAN BAUTISTA 12 MILPITAS 15:34 45 ELI GRANADOS 11 SCOTTS VALLEY 15:35 46 SPENCER GEORGE 11 SCOTTS VALLEY 15:36 47 JAMES YUE 9 MENLO 15:37 48 JERRY DANG 11 SILVER CREEK 15:37 49 NIKOS DAL CANTO 11 WILLOW GLEN 15:39 50 FAARIS MIRZA 11 LOWELL 15:40 51 JACKSON VAZQUEZ 11 GALILEO ACADEMY 15:42 52 DOMINIC VAUGHN-LUMA 11 WILLOW GLEN 15:43 53 DONOVAN LY 10 SILVER CREEK 15:44 54 KOYO KAI 12 MILPITAS 15:49 55 MARCEL GINGRICH 11 GALILEO ACADEMY 15:50 56 SIDHANT BURELA 11 MILPITAS 15:50 57 THEO SCHMITT 12 BERKELEY 15:51 58 CONOR GILLIAM 9 MONTE VISTA CHR 15:53 59 JUDAH DULANY 10 WOODSIDE 15:54 60 ERIC HUYNH 12 SILVER CREEK 15:55 61 MATTHEW NOWELL 10 WOODSIDE 16:01 62 GRAHAM WITT 11 LOWELL 16:01 63 DYLAN HERRING 12 LOWELL 16:02 64 ASA MENTZEL 11 LOWELL 16:03 65 MAGNUS VEGA 12 WILLOW GLEN 16:04 66 GRIFFIN SANTA 11 LOWELL 16:05 67 SHEPARD PETERSEN 10 GALILEO ACADEMY 16:13 68 MATTHEW TSAI 12 FREMONT 16:13 69 CAMERON BUDETTI 11 DREW 16:14 70 JACOB LANTIS 12 WILLOW GLEN 16:16 71 THOMAS DOHERTY 11 WILLOW GLEN 16:20 72 JOSHUA BENYO BAKER 10 MENLO 16:21 73 OWEN SOUZA 12 PIONEER 16:22 74 ALLEN NGUYEN 12 WILLOW GLEN 16:23 75 ELIAN LOMELI 11 LOWELL 16:25 76 VIR SHAH 12 SEQUOIA 16:29 77 ETHAN GARCIA 12 SILVER CREEK 16:39 78 JAMES NGUYEN 12 SILVER CREEK 16:40 79 ZEKE CARDER 11 FREMONT 16:41 80 JONAH BOSTEELS 12 WILLOW GLEN 16:49 81 JOSIAH ADION FERRET 11 SEQUOIA 16:50 82 OMAR LOPEZ 12 PIONEER 16:54 83 NICHOLAS KWONG 10 GALILEO ACADEMY 17:30 84 NICOLAS RIVAS 10 GALILEO ACADEMY 17:37 85 ASHER LEV 9 MENLO 17:42 86 DHILAN MISTRY 11 SILVER CREEK 17:52 87 WYATT PARRY 11 FREMONT 18:00 88 JESSE RODRIGUEZ 10 PAJARO VALLEY 18:03 89 MATIAS THIERIOT 9 DREW 19:46 90 BRIAN GONZALEZ VALE 11 PAJARO VALLEY 21:32 91 DIEGO FUREY 11 DREW 23:15 92 RAYMOND HARO 12 PAJARO VALLEY 25:39












VARSITY BOYS RACE 2

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 JOHN COOPER 12 ADRIAN WILCOX 13:52 2 MALCOLM OAKES 11 CONV & S HALL 14:00 3 LEVENTE PALVOLGYI 12 WOODSIDE PRIORY 14:03 4 ROBERT COOPER 12 ADRIAN WILCOX 14:04 5 TRISTAN KIPPES 10 ADRIAN WILCOX 14:22 6 MASON MCKEE 12 ARCH. RIORDAN 14:26 7 GAVIN ZEITZ 11 CONV & S HALL 14:30 8 LUKE GROGAN 12 ARCH. RIORDAN 14:41 9 ANTHONY SOSA 12 PIEDMONT HILLS 14:45 10 LUCAS CHANG 11 CASTRO VALLEY 14:48 11 SEBASTIAN MCMAHON 12 SANTA CLARA 14:48 12 DYLAN FRAKE 10 CUPERTINO 14:50 13 NICK KARROS 11 SACRED HEART PR 14:50 14 WILLIAM PARKER 11 ARCH. RIORDAN 14:51 15 TOBY HARRIS 11 ARAGON 14:56 16 COLM GRIEB 11 ARCH. RIORDAN 15:00 17 TANAY DOPPALAPUDI 11 BELLARMINE 15:07 18 JONATHAN PARK 12 BELLARMINE 15:07 19 JACOB BULL 12 CASTRO VALLEY 15:09 20 MICHAEL SCHULZ 12 ARCH. RIORDAN 15:13 21 CURTIS ZHANG 11 CUPERTINO 15:14 22 AAKARSH GOPISETTY 12 WASHINGTON 15:16 23 AARON LEE 10 JUNIPERO SERRA 15:19 24 TAI RYAN 11 JUNIPERO SERRA 15:20 25 MICHAEL JIMENEZ 12 EL CAMINO 15:21 26 JUDE HAMMERS 11 BELLARMINE 15:24 27 KEVIN KOU 12 ADRIAN WILCOX 15:24 28 JAD AZMEH 9 SACRED HEART PR 15:28 29 TEDDY KAISER 12 JUNIPERO SERRA 15:29 30 NOAH KIHMM 12 BELLARMINE 15:29 31 RINTARO ITOI 11 AMERICAN 15:29 32 STEVEN SUN 11 SARATOGA 15:30 33 CONRAD AVERY 12 CASTRO VALLEY 15:32 34 TROY NGUYEN 12 PIEDMONT HILLS 15:32 35 WILL HESLA-SEYMOUR 11 CONV & S HALL 15:36 36 LIAM BOUMIER 11 ARCH. RIORDAN 15:36 37 TOMMY SNYCERSKI 12 BELLARMINE 15:38 38 PRANAV RAJAN 10 SARATOGA 15:38 39 NICO NAVARRO 11 ARCH. RIORDAN 15:41 40 EVAN GRIFFITH 12 CASTRO VALLEY 15:41 41 BRIAN JACKSON 12 LELAND 15:44 42 JEREMY PARK 12 BELLARMINE 15:46 43 REMY PALOMO 12 MILLS 15:47 44 CONRAD ST. DENNIS 10 CUPERTINO 15:47 45 WILL MCGUIRE 11 JUNIPERO SERRA 15:47 46 ANTONIO ROBLES 11 BELLARMINE 15:55 47 JP KILLMOND 12 SACRED HEART PR 16:02 48 JACOB MERRILL 11 SARATOGA 16:04 49 REZA AMINI 12 ADRIAN WILCOX 16:06 50 NOEL CEVALLOS 12 SANTA CLARA 16:06 51 NICHOLAS GUAN 11 P & S BURTON 16:07 52 HAYWOOD COOPER 12 ARAGON 16:12 53 SAMUEL LAM 12 MILLS 16:13 54 JOSHUA FU 10 ARAGON 16:14 55 JACK TONG 9 SARATOGA 16:14 56 GABE NG SOLANO 12 MILLS 16:16 57 BROGHAN WILKE-HILAN 11 JUNIPERO SERRA 16:18 58 VARUN VEMULA 12 WASHINGTON 16:18 59 JOSHUA CHOY 11 CASTRO VALLEY 16:24 60 ALBERT ZHANG 9 CUPERTINO 16:25 61 LOGAN KING 11 AMERICAN 16:25 62 RYAN AZIZ 10 PIEDMONT HILLS 16:26 63 JOHN HURLBUT 11 WOODSIDE PRIORY 16:26 64 MATTHEW BARTER 11 SACRED HEART PR 16:28 65 HUGO NEWTON 11 OAKLAND 16:30 66 JACK HE 10 ARAGON 16:30 67 DYLAN JACOB 12 WESTMOOR 16:30 68 ANDREW STAMOS 10 SACRED HEART PR 16:31 69 WILSON LU 12 CUPERTINO 16:31 70 WILL MCMURRAY 11 CASTRO VALLEY 16:32 71 HENRY KOO 11 PIEDMONT HILLS 16:37 72 THOMAS POULTNEY 11 SAN MATEO 16:37 73 RAGHAV RAJAN 11 SARATOGA 16:39 74 RYAN WOO 12 EL CAMINO 16:41 75 SPENCER KING 11 PIEDMONT HILLS 16:45 76 VINAYAK SARKAR 11 SAN MATEO 16:46 77 AVINASH SCHWARZKOPF 12 ARAGON 16:49 78 TAS LONG 10 SARATOGA 16:50 79 ALEX GIANG 11 SAN MATEO 16:52 80 JOSE CONTRERAS 10 PIEDMONT HILLS 16:54 81 RYAN MANOCHA 10 AMERICAN 16:54 82 CYRUS TAN 12 MILLS 16:54 83 WASIL KHAN 12 SARATOGA 16:59 84 AARON NGUYEN 10 PIEDMONT HILLS 16:59 85 JAKE SZETO 12 EL CAMINO 17:03 86 ETHAN AJI 11 LELAND 17:05 87 MAX WILLIAMSON 12 CONV & S HALL 17:08 88 MATTHEW LLOYD 12 SAN MATEO 17:10 89 JADON LO 12 MILLS 17:13 90 CLAY GRIFFIN 10 SACRED HEART PR 17:17 91 SAMVRAT GOWDA 10 AMERICAN 17:20 92 KYLE CHAN 12 MILLS 17:22 93 NICHOLAS MCNAMARA 11 CONV & S HALL 17:25 94 ZACHARY FUNG 9 EL CAMINO 17:26 95 ETHAN KANG 12 ARAGON 17:30 96 JERICHO YOUNG 12 WESTMOOR 17:37 97 AIDAN GAMBA 12 CUPERTINO 17:41 98 THOMAS YEUNG 11 MILLS 17:44 99 ZACHARY DERSE 11 LELAND 17:44 100 CHINMAY DEVADHAR 12 WASHINGTON 17:44 101 MILES LAPID 11 WESTMOOR 17:49 102 JOHN REILLY V 9 WASHINGTON 17:49 103 KYLE LACTAOEN 10 EL CAMINO 17:50 104 SHAAN SHINDE 10 WASHINGTON 17:53 105 DARREN YEH 10 EL CAMINO 17:55 106 NATHAN FUNG 11 WESTMOOR 18:00 107 OMAR WADE-CURIEL 10 OAKLAND 18:02 108 WESLEY YU 12 WESTMOOR 18:02 109 MATTHEW WOO 11 EL CAMINO 18:07 110 SANJAY SATHYAGIRI 11 ADRIAN WILCOX 18:15 111 MATTHEW NAMBA 11 LELAND 18:16 112 EVAN ROSE 11 SAN MATEO 18:19 113 JAMES HERON 12 WOODSIDE PRIORY 18:56 114 LUKE ZAMBOLDI 10 SACRED HEART PR 19:06 115 CHARLES LI 10 OAKLAND 19:23 116 JOVANY ALVARADO 11 DOWNTOWN C.P. 19:24 117 ANEESH BHAT 12 SAN MATEO 19:27 118 HEMAL AMMEPALLI 11 AMERICAN 19:38 119 BRANDON YAN 12 P & S BURTON 19:40 120 KENNETH ZHEN 12 P & S BURTON 19:40 121 WALTER JONES 10 OAKLAND 20:15 122 ANDERSON LONH 12 OAKLAND 20:26 123 ANTHONY LONH 9 OAKLAND 20:30 124 ALAN GONZALEZ 12 DOWNTOWN C.P. 20:31 125 AIDEN HO 10 OAKLAND 21:17 126 AARON NG 12 P & S BURTON 21:45 127 JAYDEN BRATHWAITE 12 WESTMOOR 23:11 128 FERNANDO VEGA 12 DOWNTOWN C.P. 23:42












VARSITY GIRLS RACE 1

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 ASHLYN BOOTHBY 11 SCOTTS VALLEY 15:54 2 JACQUELINE HOLMAN 12 LOWELL 16:14 3 ARIYA KAUSHEK 9 MENLO 16:17 4 CARINA NOTTINGHAM 9 BERKELEY 16:54 5 LOLA HERNING 10 WILLOW GLEN 16:59 6 GRACE ROESGEN 11 SAN RAMON VAL. 17:15 7 ALYSSA SALVEN 10 SAN RAMON VAL. 17:24 8 MARGOT SCHULTZ 9 SAN RAMON VAL. 17:26 9 PAIGE UNGER 12 WILLOW GLEN 17:28 10 TAYLOR CHESAREK 10 WILLOW GLEN 17:31 11 HAILEY GUNDERSON 10 SAN RAMON VAL. 17:34 12 NOELLE KIMOTSUKI 11 GALILEO ACADEMY 17:49 13 DEVON TUSSING-ADKIN 9 MENLO 17:53 14 SONIA DELANGLE 12 BERKELEY 17:57 15 MAYA WOHL 11 CRY SPR UPLANDS 18:01 16 DIANA ALIVOV 11 SCOTTS VALLEY 18:05 17 RAVEN NIETO 12 WILLOW GLEN 18:09 18 CAELAN GILLIAM 12 MONTE VISTA CHR 18:12 19 KATELYNN DILBECK 10 WILLOW GLEN 18:12 20 AVERY KNAPP 11 SAN RAMON VAL. 18:20 21 MACKENZIE MICHEL 12 SAN RAMON VAL. 18:20 22 ASHA TOROK 11 BERKELEY 18:22 23 LOIS MCTRANG 11 LOWELL 18:30 24 ISABELLA RIGGS 10 WILLOW GLEN 18:57 25 GRACIE KOCH 10 BERKELEY 18:59 26 BRIANNA BITTEL 12 NOTRE DAME S.J. 19:14 27 SOPHIA CLINITE 12 SEQUOIA 19:16 28 JASMYN MIRSEPAHI 12 CRY SPR UPLANDS 19:17 29 EVA CARDOZA 10 WILLOW GLEN 19:18 30 KERYSSA LI 11 MILPITAS 19:21 31 NATALIE GEBHART 12 SEQUOIA 19:32 32 RITHIKA SURESH 10 NOTRE DAME S.J. 19:34 33 MIRA GOODWIN 11 SEQUOIA 19:47 34 MARILYN DO 11 MILPITAS 19:47 35 DANA REED 10 WOODSIDE 19:48 36 SOPHIA KARER 10 WOODSIDE 19:54 37 RAFAELA PUTNAM 12 SCOTTS VALLEY 19:55 38 ANUSHA CHADALAVADA 11 FREMONT 19:56 39 MIKAELA LOSEKOOT 12 LOWELL 19:57 40 JENNI BROWNFIELD 9 SCOTTS VALLEY 20:01 41 ANYA RAMANI 9 MENLO 20:03 42 JIANNA POLLACK 12 SEQUOIA 20:05 43 ALANA LEE 12 BERKELEY 20:25 44 DEVON SZALVA 12 LOWELL 20:31 45 VIOLET MCCUTCHEN 10 SCOTTS VALLEY 20:34 46 JUSTINE LEPARMENTIE 12 SEQUOIA 20:34 47 ANYA KOTHARI 9 MENLO 20:34 48 LILI MYERS 9 SCOTTS VALLEY 20:46 49 ALICE TIDWELL 11 SEQUOIA 20:51 50 SARINA SANGHVI 10 SEQUOIA 21:01 51 GABRIELLA HERNANDEZ 12 INDEPENDENCE 21:23 52 AILA MICHIELS 10 NOTRE DAME S.J. 21:36 53 MINDY TRAN 11 NOTRE DAME S.J. 21:38 54 CELIA VAN DE WYER 10 WOODSIDE 21:46 55 VICTORIA LY 12 MILPITAS 22:10 56 HELENA LEDEIT 10 NOTRE DAME S.J. 22:27 57 NIRVANA MEZA 12 PIONEER 22:56 58 OLIVIA CHU 12 MILPITAS 23:00 59 ELISE SHEENA 9 WOODSIDE 23:02 60 SOGOL FARKHONDEH 12 MILPITAS 23:56 61 SELENA ROJAS 12 FREMONT 23:58 62 KAYLANA CHUAN 11 MILPITAS 24:08 63 MELISSA MONROY REYE 11 FREMONT 24:51












VARSITY GIRLS RACE 2

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 SIENNA FAIDI 10 CONV & S HALL 16:09 2 MIRCEA KIPPES 12 ADRIAN WILCOX 16:47 3 NIMEESHA KOLARI 9 CUPERTINO 17:33 4 KARINA ABERNETHY 11 CONV & S HALL 17:38 5 FELISHA KUO 12 PIEDMONT HILLS 17:45 6 MARIA FORSTER 12 LELAND 17:51 7 CAMERON HUYNH 12 CASTRO VALLEY 18:02 8 JANE PARTSCH 12 SANTA TERESA 18:13 9 ERICKA DORN 11 WESTMOOR 18:18 10 MAYA DUGHI 10 CASTRO VALLEY 18:19 11 PHOEBE BROCKWAY 10 CONV & S HALL 18:22 12 ELIZABETH STOIBER 12 SARATOGA 18:22 13 ALYSSA CHEN 11 CASTRO VALLEY 18:25 14 AVERY WAGNER 10 SACRED HEART PR 18:34 15 ANNA DUGHI 10 CASTRO VALLEY 18:37 16 ANNA PAPPAS 12 ARAGON 18:40 17 SOPHIE CHEUNG 10 SACRED HEART PR 18:40 18 TEJAL BAVADEKAR 10 CUPERTINO 18:41 19 MAKENA CONCEPCION 11 SANTA TERESA 18:44 20 LILLIAN MONTGOMERY 11 LELAND 18:48 21 ANGELINA PEREZ FELI 10 CUPERTINO 18:48 22 ALYSSA DRAHEIM 11 MILLS 18:50 23 BRONWYN JAMES 10 OAKLAND 18:51 24 LEAH BEI 10 SACRED HEART PR 18:58 25 GABRIELLE LAI 11 EL CAMINO 19:02 26 MORGAN DEBOE 11 SANTA CLARA 19:05 27 MEGAN WORRY 11 NOTRE DAME BEL 19:08 28 ISHA GOSWAMI 12 SARATOGA 19:09 29 ANNIKA CARPENTER 10 CONV & S HALL 19:10 30 ANISHA RAHUT 10 SARATOGA 19:21 31 KEIRA LIN 10 SANTA CLARA 19:30 32 FIONA KENNY 9 CONV & S HALL 19:31 33 MADELYN BAKER 10 CUPERTINO 19:32 34 DANJU KUO 9 PIEDMONT HILLS 19:34 35 MIYA CHENG 10 MILLS 19:38 36 MARLEE CHERKAS 11 ARAGON 19:42 37 CAITLYN SO 9 EL CAMINO 19:43 38 HAILEY GARCIA 12 CASTRO VALLEY 19:43 39 SONYA PRABHOO 11 LELAND 19:46 40 OLIVIA MCGLYNN 9 NOTRE DAME BEL 19:52 41 ALLISON MITCHELL 11 CASTRO VALLEY 20:00 42 HELEN NGUYEN 10 SACRED HEART PR 20:11 43 JORDYN HOPPE 10 WASHINGTON 20:15 44 SOLEIL MEDINA 10 WASHINGTON 20:16 45 SYDNEY VILAIVAN 12 WASHINGTON 20:18 46 KATIE YEE 10 MILLS 20:23 47 LAUREN ZERELLA 10 NOTRE DAME BEL 20:27 48 ANNETTE HENDERSON 11 NOTRE DAME BEL 20:29 49 CORINNE THELEN 12 LELAND 20:34 50 KATHY WANG 10 SARATOGA 20:49 51 LAUREN BENTLEY 10 SACRED HEART PR 20:57 52 ARIANNA MOLINARE 12 MILLS 21:01 53 REESE LANCASTER 11 NOTRE DAME BEL 21:03 54 RICHA KANDLIKAR 10 SARATOGA 21:06 55 YSABELLA MATSUMOTO 10 MERCY (BURL) 21:09 56 DINA BERHAN 12 PIEDMONT HILLS 21:12 57 PIA CHO 11 ARAGON 21:13 58 MIRANDA YEE 12 SARATOGA 21:15 59 CAROLYN WANG 12 SARATOGA 21:19 60 JULIA CHINNANANCHI 9 CUPERTINO 21:20 61 CHARU SRINATH 11 WASHINGTON 21:23 62 COURTNEY CHIN 11 SACRED HEART PR 21:24 63 KAEYAA SANE 10 WASHINGTON 21:27 64 JACQUELINE PAN 11 MILLS 21:27 65 ANNA BASSETT 11 SACRED HEART PR 21:32 66 ELISE TRINIDAD 12 MERCY (BURL) 21:38 67 MADELEINE WILLYERD 11 AMERICAN 21:41 68 ARIEL PEREZ 11 WESTMOOR 21:54 69 GILINA VOON 11 LELAND 21:58 70 LAUREN DUONG 11 EL CAMINO 22:01 71 ELLA YANG 11 WASHINGTON 22:05 72 KATE YOUNG 11 ARAGON 22:10 73 LEXIE CLARK 12 ARAGON 22:10 74 NITIKA SATHIYA 11 WASHINGTON 22:14 75 AUTUMN DEETZ-RODRIG 9 NOTRE DAME BEL 22:14 76 FIONA GUINEA 9 NOTRE DAME BEL 22:15 77 JOSEPHINE KWOK 11 PIEDMONT HILLS 22:25 78 CHRISTA TRAN 10 PIEDMONT HILLS 22:34 79 JAMIE WONG 12 MILLS 22:37 80 LORI LEW 10 PIEDMONT HILLS 22:54 81 SOPHIA KNAPP 12 MERCY (BURL) 22:57 82 SOPHIA EIKANAS 12 SANTA TERESA 23:06 83 PRAGYA NATARAJAN 12 CUPERTINO 23:15 84 SOLEIL PERRON-WALLA 9 OAKLAND 23:20 85 ABIGAIL CHUI 9 EL CAMINO 23:21 86 ISABELLA WEBB 9 MERCY (BURL) 23:21 87 SAKURA SHINOHARA 10 CUPERTINO 23:43 88 ADDISON HORNSBY 11 EL CAMINO 23:45 89 ISABEL ANNE LEMUS 12 AMERICAN 25:03 90 SADIE CHAVEZ 9 MERCY (BURL) 25:07 91 KAELA PHAM 12 LELAND 25:10 92 NICOLE KWAN 12 OAKLAND 25:13 93 VALENTINA URNESS GA 9 OAKLAND 25:15 94 MINDY NGUYEN 10 PIEDMONT HILLS 25:36 95 LORRAINE YIN 9 EL CAMINO 26:41 96 SOPHIA GOLINGO 10 EL CAMINO 26:46 97 JASPER RUCKER 10 DREW 27:03 98 CAMILA PALACIOS 11 DOWNTOWN C.P. 28:55 99 GUADALUPE MEDRANO 12 DOWNTOWN C.P. 29:36 100 VI VU 12 OAKLAND 29:47 101 MIA PERELMAN 10 DREW 30:25 102 HUIYING HUANG 12 OAKLAND 32:11 103 LILLIE PIERCE 12 MERCY (BURL) 42:52












SOPH BOYS RACE 1

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 TARIK BAKER 10 CRY SPR UPLANDS 14:32 2 BENJAMIN BOUIE 10 CRY SPR UPLANDS 14:41 3 ANDREW HAMAMOTO 10 LEIGH 15:42 4 RYDER REGINELLI 10 BELLARMINE 15:45 5 SHREY CHETTIAR 10 BELLARMINE 15:47 6 WILLIAM BURCH 10 BELLARMINE 15:48 7 BENJAMIN BROCCOLI 10 BELLARMINE 15:54 8 DANE FLORES 10 BELLARMINE 16:03 9 JONATHAN KAMMERER JAMES LICK 16:04 10 MALCOLM BARRY-KAO 9 LOWELL 16:14 11 ALEXANDER HERRERA 10 JAMES LICK 16:15 12 ERIK MATLACK 10 BELLARMINE 16:21 13 TYLER ZACHARIAS 10 BELLARMINE 16:22 14 JAYDEN HUANG 10 LOWELL 16:23 15 MARK BECKER 10 BELLARMINE 16:23 16 TOMAS NIETO 10 PIONEER 16:27 17 DEXTER TU 10 LOWELL 16:28 18 LENNY CORTES 10 INDEPENDENCE 16:32 19 WILLIAM GIANGRECO 10 LEIGH 16:32 20 PAUL SAPILEWSKI 10 PINEWOOD 16:34 21 JAKE SAJE 10 LOWELL 16:39 22 SHAY MALLEMPATI 10 PINEWOOD 16:42 23 ZEPHYR RHEW 10 BERKELEY 16:42 24 ANTON MATLACK 10 BELLARMINE 16:43 25 HENRY WITT 9 LOWELL 16:44 26 ZANDER VERHOEVEN 10 BELLARMINE 16:45 27 LUKE SHAFER 10 SEQUOIA 16:49 28 ROBERT DEL RIO 10 BELLARMINE 17:05 29 PHILLIP SENG 10 LEIGH 17:13 30 HARLEY CHOU 10 LEIGH 17:15 31 FABIO PEREZ 10 BELLARMINE 17:22 32 MORGAN FISHER 10 CRY SPR UPLANDS 17:29 33 DONOVAN COZORT 10 BELLARMINE 17:33 34 CHRISTOPHER MALIN 10 LEIGH 17:33 35 DANTE JOHNSON 10 BERKELEY 17:43 36 JONATHAN LIEU 10 CRY SPR UPLANDS 17:47 37 ROBERT GARVEY 10 BERKELEY 17:47 38 TERRANCE HOANG 10 LOWELL 17:51 39 JACK MACKEY-WILLIAM 10 BERKELEY 17:51 40 ABRAHAM LEE 10 BERKELEY 17:52 41 IAN ELY 10 BERKELEY 17:56 42 JACOB CRISS 10 BELLARMINE 18:01 43 MAX BRAMELD 10 CRY SPR UPLANDS 18:02 44 WYATT FORTNER 10 BERKELEY 18:05 45 JARED BOWMAN 10 PINEWOOD 18:12 46 HUGH MAHENDROO 10 BELLARMINE 18:14 47 ANDREI TAPUS 10 LOWELL 18:18 48 ETHAN HUANG 10 INDEPENDENCE 18:19 49 TOMAS LOPEZ 10 BELLARMINE 18:24 50 CAMERON VIJEH 10 SEQUOIA 18:28 51 NATHAN LEE 10 LEIGH 18:30 52 SAM STOLTENBERG 10 PINEWOOD 18:31 53 LINCOLN WEN 10 BELLARMINE 18:32 54 OWEN CANTORE 10 LEIGH 18:32 55 UMAIR MUGHAL 10 BELLARMINE 18:34 56 ARRAN HENDERSON 10 SEQUOIA 18:35 57 JONATHAN ROTH 10 BELLARMINE 18:35 58 AXEL LARSON 10 SEQUOIA 18:38 59 ELLLIOT FEDERIGHI 10 WILLOW GLEN 18:39 60 CAMERON REYNOLDS 10 SEQUOIA 18:39 61 DASHIELL FLOCK-LOBL 10 BERKELEY 18:42 62 THADEUS ROZBICKI 10 BELLARMINE 18:44 63 RYAN CHEUNG 10 BELLARMINE 18:44 64 SAMUEL SUTTON 10 BERKELEY 18:45 65 NICOLAS DIBB 10 FREMONT 18:46 66 QUINN LUK 9 LOWELL 18:48 67 JACOB SUTHERLAND 10 CRY SPR UPLANDS 18:48 68 ALEJANDRO VASQUEZ A 10 BERKELEY 18:49 69 LIAM CULLIGAN 10 BERKELEY 18:56 70 GREYSON GOODRICH 10 BELLARMINE 18:57 71 DEVIN BERGMAN 10 LEIGH 18:57 72 AARON OSHIDARI 10 LEIGH 18:57 73 CALVIN LEE 10 BERKELEY 19:08 74 AYUSH GHOSH 10 BELLARMINE 19:26 75 ALFREDO MUNOZ JAMES LICK 19:28 76 PEDRAM RAUFI 10 INDEPENDENCE 19:29 77 MARCOS GUERRERO 10 WILLOW GLEN 19:44 78 DYLAN CHAU 10 BELLARMINE 19:56 79 RYDER ANDO 10 LEIGH 20:35 80 HEMISH GUNDLURI 10 LEIGH 20:46 81 JOON HAN 10 BELLARMINE 21:13 82 BENJAMIN LEE 10 BELLARMINE 21:13 83 DIEGO ULLOA 10 BELLARMINE 21:15 84 BRADLEY KEMP 10 BELLARMINE 21:17 85 BILL LONG 10 PINEWOOD 21:53 86 NICK STIEHM 10 WILLOW GLEN 22:12 87 JOSH LIN 10 LEIGH 22:13 88 BEN RILEY 10 WILLOW GLEN 22:26 89 AIDEN GABRIEL 10 PINEWOOD 23:00 90 JACOB TURNER 10 PIONEER 23:03 91 HRISHIKESH ANIKREDD 10 BELLARMINE 23:20 92 JACOB LEE 10 FREMONT 23:44 93 LUCAS THOMPSON 10 BERKELEY 23:50 94 WYATT KAYE 10 BELLARMINE 23:52 95 ETHAN TRUONG 10 BELLARMINE 23:52 96 JIMMY CAMPAGNA 10 BELLARMINE 24:34 97 AYAAN VASWANI 10 BELLARMINE 24:43 98 NOAH HOWARD 10 BELLARMINE 24:47 99 AIDAN KNAPP 10 WILLOW GLEN 24:57 100 ABHIRAM PATURI 10 PIONEER 27:02












SO BOYS RACE 2

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 DOMINIC MCMAHON 10 SANTA CLARA 15:20 2 COLIN JUBERT 10 LELAND 15:24 3 JAE IK SONG 10 SAN MATEO 15:33 4 PARKER SIMONS 10 G. WASHINGTON 16:02 5 MADDEUX LIM 10 CASTRO VALLEY 16:13 6 SOU MATSUMOTO 10 ARAGON 16:17 7 COLTON WANG 10 ARCH. RIORDAN 16:30 8 KYAN WANG 10 LELAND 16:38 9 JACK MCGUIRE 10 JUNIPERO SERRA 16:46 10 NATHAN QUINBY 10 CASTRO VALLEY 16:51 11 MATEO CAMARENA 10 CASTRO VALLEY 16:53 12 OTIS TRIPP WISEHAUP 10 ARCH. RIORDAN 16:58 13 ANTEO MATLOSZ 10 SANTA TERESA 17:02 14 AIDAN SHELLEY 10 LELAND 17:04 15 IAN TA 10 ARAGON 17:04 16 LEVI FRIESEN 10 CASTRO VALLEY 17:05 17 NOAH BRIXIE 10 CASTRO VALLEY 17:10 18 JAMES LWIN 10 WESTMOOR 17:10 19 ARKADIUSZ MATLOSZ 10 SANTA TERESA 17:16 20 BENJAMIN YEAGER 10 SAN MATEO 17:17 21 JACK STOREY 10 JUNIPERO SERRA 17:20 22 LUKE GEORG 10 JUNIPERO SERRA 17:21 23 TYLER YOUNG 10 JUNIPERO SERRA 17:27 24 AYMAN IMAM 10 G. WASHINGTON 17:33 25 JUSTIN WONG 10 ARAGON 17:35 26 KEVIN CO 10 SUMMIT SHASTA 17:44 27 DYLAN HOANG 10 WESTMOOR 17:45 28 ETHAN CALAGUAS 10 CONV & S HALL 17:49 29 STEPHEN (PA TURK 10 JUNIPERO SERRA 17:54 30 JAVEN YOUNG 10 WESTMOOR 18:11 31 MATTHEW CHENG 10 WESTMOOR 18:19 32 WEI WANG 10 LELAND 18:33 33 TULLE BATTULGA 10 MILLS 18:34 34 SAM BUONO 10 JUNIPERO SERRA 18:40 35 THEODORE ALIMIN 10 P & S BURTON 18:48 36 CALVIN CHAO 10 ARAGON 18:49 37 ANTHONY LEONG 10 ARAGON 18:49 38 TOPIAS RAJAMAKI 10 SAN MATEO 18:50 39 MATTHEW LAU 10 ARAGON 18:54 40 ROMAN BANDA 10 WESTMOOR 18:54 41 NICHOLAS KE 10 ARAGON 18:57 42 COLIN WILLIAMS 10 WESTMOOR 19:03 43 JOAQUIN VASQUEZ 10 CONV & S HALL 19:15 44 JONATHAN PAK 10 MILLS 19:16 45 ALLAN COLORADO 10 LATINO C.P. 19:24 46 CARLOS ALVAREZ 10 LATINO C.P. 19:26 47 MASON LUM 10 ARCH. RIORDAN 19:28 48 SEAN CHEN 10 CASTRO VALLEY 19:38 49 SAMUEL PEREZ 10 G. WASHINGTON 19:40 50 EDWARD YU 10 SAN MATEO 19:41 51 MICHAEL FORSTER 10 LELAND 20:03 52 DIEGO ARCE 10 G. WASHINGTON 20:08 53 KAMRAN JOHN 10 MILLS 20:15 54 ASHTON ANCHETA 10 LELAND 20:19 55 DON DILAG 10 ARCH. RIORDAN 20:27 56 TIMOTHY LEE 10 SUMMIT SHASTA 20:27 57 ALEXANDER LEE 10 WESTMOOR 20:33 58 ANDREW CHIN 10 MILLS 20:38 59 JACOB LAM 10 CASTRO VALLEY 21:04 60 AARON LY 10 CASTRO VALLEY 21:09 61 GAVIN LI 10 P & S BURTON 21:36 62 ZACHARY LIM 10 WESTMOOR 21:39 63 JACK PINK 9 JUNIPERO SERRA 21:51 64 FRANCISCO CALLEJAS 10 G. WASHINGTON 21:52 65 BRUCE ZHANG 10 SAN MATEO 22:14 66 JONAS MUKUND 10 SAN MATEO 22:21 67 MILO JUNG 10 SUMMIT SHASTA 22:25 68 MAX IVANOV 10 ARCH. RIORDAN 22:32 69 COOPER HOLSMAN 10 CONV & S HALL 22:50 70 JALEN MISFELDT 10 ARCH. RIORDAN 22:50 71 ZACHARY YUI 10 MILLS 23:11 72 LUKE ENDRES 10 CONV & S HALL 24:29 73 TEODOR KOLESNIKOV 10 G. WASHINGTON 25:01 74 DYLAN SUKARSO 10 WESTMOOR 25:29 75 FRANCES GINSBERG 10 G. WASHINGTON 25:39 76 TONY GONZALEZ 10 G. WASHINGTON 25:52 77 RICHARD GAO 10 CONV & S HALL 26:27 78 EVAN LAM 10 MILLS 26:57 79 HENDRICK LIU 10 MILLS 26:57 80 JULIEN SOUTHER 9 G. WASHINGTON 27:01 81 JAMES FONG 10 WESTMOOR 27:51 82 ANDRES PUYOL 10 G. WASHINGTON 28:03 83 CEDRIC DE VERA 10 SUMMIT SHASTA 31:02












FROSH-SOPH GIRLS RACE 1

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 KIRA DYE 9 CRY SPR UPLANDS 18:15 2 CASSIE ITATANI 9 PIONEER 18:20 3 MIRIAM ALLEN 10 BERKELEY 19:26 4 ALICIA DELANGLE 10 BERKELEY 19:32 5 ROCCO PIAZZA 10 SEQUOIA 19:41 6 KAYLEE TRAN 10 INDEPENDENCE 19:49 7 JOSIE HABIBY 10 LEIGH 20:03 8 MADELINE BRAMWELL 10 BERKELEY 20:17 9 LAURYN FLESHMAN 9 CRY SPR UPLANDS 20:20 10 ERICA GUNN 10 PIONEER 20:21 11 ABIGAIL HO 10 LEIGH 20:29 12 MOLLY ROSENBERG 9 CRY SPR UPLANDS 20:31 13 CHRISTINE HART 10 INDEPENDENCE 20:43 14 JANELLE WU 9 INDEPENDENCE 20:47 15 KYRA LIU 9 LOWELL 21:19 16 MORENA PEREZ 9 BERKELEY 21:30 17 CHLOE MAXWELL 9 FREMONT 21:39 18 GIADA PEREZ 9 BERKELEY 21:47 19 GABBY GIANELLA 9 NOTRE DAME S.J. 21:52 20 EMIKO WATANABE 9 LEIGH 21:56 21 RILEY MARTIN 9 CRY SPR UPLANDS 21:59 22 TEGAN JAGGAR 9 BERKELEY 22:01 23 YEJIN AHN 10 LEIGH 22:12 24 ISABELLA RODRIGUEZ 10 BERKELEY 22:17 25 REBECCA SICOTTE 10 INDEPENDENCE 22:27 26 KAYLA NGO 10 LEIGH 22:36 27 SAMAARAH SIDDIQUI 9 NOTRE DAME S.J. 22:38 28 ANGELINA KOROKNAY 10 LOWELL 22:44 29 ALICE STONE 9 BERKELEY 22:49 30 AMY IRIAS 10 LOWELL 22:51 31 GENESIS ARROYO 10 INDEPENDENCE 22:56 32 HARPER MAOR 9 LEIGH 23:05 33 ANITA LUO 9 LOWELL 23:08 34 SARAH LEASURE 9 PIONEER 23:09 35 ARIANA DESAI 9 NOTRE DAME S.J. 23:11 36 MIRABEL ADAMS 10 LOWELL 23:21 37 MAYA REINEMANN 10 SEQUOIA 23:25 38 ADA JACOBSON 9 LOWELL 23:34 39 ANNE KEARNS 10 LEIGH 23:37 40 MAYA WONG 9 S.F. WALDORF 23:38 41 WEILIN OH 10 FREMONT 23:53 42 LILLIE HAMMOND 9 BERKELEY 23:54 43 AVA RYCKEBUSCH 9 LOWELL 24:07 44 SOPHIA SANCHEZ-RAMO 10 NOTRE DAME S.J. 24:53 45 ILANA NICKOLAUS 10 BERKELEY 25:46 46 KANIKA RAWAT 9 NOTRE DAME S.J. 25:54 47 MOLLY BOBICK 9 FREMONT 26:04 48 SHIRA TAYLOR 9 BERKELEY 26:13 49 SONIA FERIA 10 PIONEER 26:21 50 LATONYA MUIR 10 LOWELL 26:44 51 ISRAEL NIKODIMOS 10 BERKELEY 26:48 52 CLARA ESTAN 9 FREMONT 27:19 53 MICHELLE CHEN 9 FREMONT 27:19 54 ISABELLA DUARTE 9 WILLOW GLEN 28:03 55 MADELEINE KRONEMAN 9 NOTRE DAME S.J. 28:21 56 AUBREY AGUSTIN 9 NOTRE DAME S.J. 29:16 57 MORGAN LEE 9 NOTRE DAME S.J. 30:37 58 GENEVIEVE GONNELLA 9 NOTRE DAME S.J. 30:42 59 ISABELLA DIAZ 10 NOTRE DAME S.J. 31:40 60 SOFIA FERNANDEZ 9 NOTRE DAME S.J. 33:52 61 EVA VARGAS-HURLSTO 9 NOTRE DAME S.J. 33:53












FROSH-SOPH GIRLS RACE 2

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 SOPHIA VALLE 10 SANTA TERESA 18:18 2 KIM LE 10 SANTA TERESA 18:51 3 LINA CRUZ PARADA 10 ARAGON 19:03 4 ALYSSA NAGATANI 9 LELAND 19:22 5 DYLAN LEE 9 ARAGON 19:58 6 HANNAH MURRY 10 CASTRO VALLEY 19:59 7 LUISA MARTIN 10 G. WASHINGTON 20:10 8 NEVEAH BRYANT 10 SANTA TERESA 20:17 9 ELIZA MOORE 10 G. WASHINGTON 20:27 10 VIOLET NEGRETTE 10 PINEWOOD 20:58 11 BRAELYN BOLLES 10 CASTRO VALLEY 20:59 12 JILLIAN TAYLOR 10 CASTRO VALLEY 21:00 13 BRYNN DEBOE 9 SANTA CLARA 21:11 14 CLARISSA LOUIE 9 MILLS 21:14 15 CHLOE AMAYUN 9 MILLS 21:44 16 ABIGAIL CHOY 10 CASTRO VALLEY 21:47 17 CATHERINE MURRY 9 CASTRO VALLEY 21:53 18 ZIMRY RUCKER 10 P & S BURTON 21:59 19 ZOE WASSEM 9 SANTA TERESA 22:00 20 TAYLOR WIEDENMANN 10 ARAGON 23:14 21 KYLI SCHWIETERT 10 ARCH. RIORDAN 23:14 22 MIREYA HUEZO 9 LATINO C.P. 23:15 23 JALEEN VIRAY 10 WESTMOOR 23:19 24 EMILY LIANG 10 SUMMIT SHASTA 23:21 25 JAMIE CHEN 9 STRATFORD 23:22 26 SARAH MORALES ESCOB 10 ARAGON 23:50 27 FREDDIE MICHAOCHUK 9 ARCH. RIORDAN 24:09 28 KAELIN CHAN 9 MILLS 24:15 29 SAMANTHA ROLD 9 ARCH. RIORDAN 24:24 30 NAOMI BEREKET 9 CASTRO VALLEY 24:25 31 TIFFANY NG 10 LELAND 24:28 32 CHRISTINE CHOI 9 ARAGON 24:48 33 ANGELA FONG 9 LELAND 24:49 34 SOPHIA MANUEL 10 G. WASHINGTON 25:36 35 YARED BANUELOS 10 LATINO C.P. 25:44 36 SAMPRATHNA RATHANAK 9 G. WASHINGTON 26:12 37 CHLOE CHO 9 MILLS 26:17 38 MEGAN YAU 10 SUMMIT SHASTA 26:20 39 GEORGIA MICHAOCHUK 9 ARCH. RIORDAN 26:36 40 ELLA OLDENDORP 9 NOTRE DAME BEL 26:37 41 JESSABEL ESPEJEL 10 LATINO C.P. 26:42 42 HAILEY KOCKOS 10 NOTRE DAME BEL 26:49 43 LANIKAI LEPENDORF 10 CASTRO VALLEY 26:50 44 JEZUZETTE OCAMPO 10 G. WASHINGTON 26:53 45 ANNELISE HALL 9 ARCH. RIORDAN 27:18 46 SOPHIE AZARI 10 LELAND 27:24 47 ALEXA BALANOS 9 LATINO C.P. 27:33 48 NICOLE TOBAR 10 NOTRE DAME BEL 27:53 49 ANGELA LIU 10 NOTRE DAME BEL 28:14 50 SISLEY YIM 9 WESTMOOR 28:23 51 DAHLIA ANAPOLSKY 9 ARAGON 28:46 52 JILLIAN CAR DEDINI 10 WESTMOOR 28:55 53 RACHEL LI 9 STRATFORD 29:24 54 ALEXANDRA CHARNAS 9 NOTRE DAME BEL 31:03 55 RICHELLE HAMMON 10 P & S BURTON 31:17 56 BRISIA CASTILLO 9 ARCH. RIORDAN 31:28 57 OPHILIA GOMEZ 9 CASTRO VALLEY 32:38 58 MARIE O'BRIEN 9 ARCH. RIORDAN 33:56 59 FERNANDA V VALENZUE 10 LATINO C.P. 34:09 60 IOLANIANUHU OCHOA 9 SUMMIT SHASTA 34:18 61 AMELIE DE JUAN 9 ARCH. RIORDAN 36:10 62 SOPHIE YU 9 LELAND 41:00












FROSH BOYS RACE 1

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 ETHAN GARNER 9 LEIGH 16:06 2 HUDSON KASENCHAK 9 LEIGH 16:22 3 CADE ROBERTSON 9 LEIGH 16:27 4 KIAN SAWAYA 9 BELLARMINE 16:31 5 BENJAMIN PENZEL 9 BELLARMINE 16:32 6 HANI KHAYATEI HOUSS 9 BERKELEY 16:33 7 DYLAN TAI 9 BELLARMINE 16:52 8 ASHER SMUEK 9 WOODSIDE 16:55 9 TY MANNING 9 BERKELEY 16:57 10 DYLAN CONNELL 9 BELLARMINE 17:28 11 CHARLIE AMEND 9 BELLARMINE 17:33 12 BENJAMIN SPECK 9 BELLARMINE 17:38 13 NATHAN JONES 9 BELLARMINE 17:45 14 OREN COHEN 9 BERKELEY 17:48 15 ROBERT PAGE 9 LEIGH 17:51 16 ERIC TANG 9 FREMONT 17:52 17 CALEB WANG 9 BELLARMINE 17:52 18 SAHIL VIJAY 9 LEIGH 17:55 19 KAYHAN TEZCAN 9 BERKELEY 17:56 20 ALEXANDER RENE 9 WOODSIDE 17:59 21 ETHAN SANGER 9 WOODSIDE 18:00 22 ARVID FORSMAN 9 BERKELEY 18:04 23 MATTHEW GRAY 9 FREMONT 18:11 24 LEONIDAS HARALABATO 9 BERKELEY 18:21 25 GARRETT BAILEY 9 WOODSIDE 18:31 26 LUCAS CALHOUN 9 BELLARMINE 18:33 27 NICCOLO ST. ANGEL 9 BELLARMINE 18:38 28 ALEX LEE 9 SEQUOIA 18:47 29 TOBIAS SANDLER 9 PIONEER 18:53 30 DUSTIN TRAN 9 INDEPENDENCE 18:54 31 NEIMAN DIRGA 9 BELLARMINE 18:55 32 RYAN KIM 9 BELLARMINE 19:00 33 ERNEST PENA 9 FREMONT 19:00 34 SHAURYA WODEYAR 9 BELLARMINE 19:01 35 CALEB LAWSON 9 WOODSIDE 19:06 36 MARK JABRE 9 BELLARMINE 19:09 37 ROCCO BIASOTTI 9 BELLARMINE 19:15 38 DAKSH SHARMA 9 BELLARMINE 19:30 39 DIEGO MARTINEZ 9 BELLARMINE 19:31 40 LEO TSAI 9 BELLARMINE 19:35 41 TIDWELL TEDDY 9 SEQUOIA 19:42 42 NATHANIEL ROSHAN 9 BELLARMINE 19:44 43 COOPER GAFFNEY 9 SEQUOIA 19:51 44 SAM BEARD 9 LEIGH 20:02 45 JORGE ESCOBAR 9 BELLARMINE 20:05 46 PRANAY DOGRA 9 BELLARMINE 20:07 47 ENDER KERR 9 PIONEER 20:11 48 ISAAC PINON 9 CRY SPR UPLANDS 20:12 49 JASON LEE 9 BELLARMINE 20:12 50 KIAN WASHINGTON 9 BELLARMINE 20:14 51 LIAM CONWAY 9 BELLARMINE 20:14 52 MATEO CARDENAS 9 BELLARMINE 20:17 53 PARKER NELSON 9 FREMONT 20:24 54 QUINN TONEY 9 BERKELEY 20:29 55 JACKSON HART 9 LEIGH 20:29 56 AIDEN BALDOCK 9 BELLARMINE 20:32 57 BAR GILAD 9 LEIGH 20:44 58 JAKE KWON 9 BELLARMINE 20:44 59 BRODY TANNER 9 BELLARMINE 20:48 60 ETHAN BUTT 9 SEQUOIA 20:58 61 BRADY CURRAN 9 BERKELEY 21:06 62 ISAAC ROTHMAN TIERN 9 BERKELEY 21:08 63 PEDRO TERRERO CHAVE 9 BERKELEY 21:11 64 AYUSH IYENGAR 9 BELLARMINE 21:12 65 MAX MUSSALLEM 9 BELLARMINE 21:17 66 SAEED LOPEZ-DIAZ 9 BELLARMINE 21:23 67 SEAN STENNIS 9 BELLARMINE 21:24 68 ANDR???S RYAN 9 BELLARMINE 21:28 69 PAUL PAK 9 BELLARMINE 21:36 70 ROMIT SACHDEV 9 BELLARMINE 21:38 71 SHAUNAK MUSUKULA 9 BELLARMINE 21:44 72 ANIRUDDHA JANAKIRAM 9 BELLARMINE 21:44 73 EUGENE YANG 9 LEIGH 21:45 74 TYLER CHEN 9 BELLARMINE 21:46 75 BRENNAN SHERMAN 9 SEQUOIA 22:35 76 BRANDON OROZCO 9 BELLARMINE 22:59 77 AUSTIN SCOTT 9 BELLARMINE 23:25 78 JOSHUA COUYER 9 BELLARMINE 23:40 79 TRI LUU 9 BELLARMINE 23:41 80 GREY KERR 9 PIONEER 23:43 81 ELLIOT HOFFMAN 9 PINEWOOD 23:47 82 COLE MYERS 9 SEQUOIA 24:09 83 PAULO WEINTRAUB VEL 9 SEQUOIA 25:01 84 SEAN KIM 9 BELLARMINE 25:53 85 MATEO SIONG 9 WILLOW GLEN 25:55 86 MATTHEW JUNG 9 BELLARMINE 26:40 87 NATHAN CHEUNG 9 BELLARMINE 26:45 88 ADITYA RAPAKA 9 BELLARMINE 27:51 89 LUCAS HUANG 9 BELLARMINE 28:24












FROSH BOYS RACE 2

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 ETHAN CABRERA 9 MILLS 15:47 2 KADEN REN 9 MILLS 15:57 3 RIHITO YAMAGUCHI 9 LELAND 16:01 4 KEVIN REN 9 MILLS 16:06 5 ZACHARY HELLER 9 JUNIPERO SERRA 16:09 6 JULIAN ANDERSON 9 CONV & S HALL 16:23 7 LEO VOYTOVICH 9 MILLS 16:27 8 BRENDAN GROGAN 9 ARCH. RIORDAN 16:31 9 RODRIGO VALLE 9 SANTA TERESA 16:46 10 AIDAN ALDAY 9 ARCH. RIORDAN 16:56 11 BEN PARKER 9 ARCH. RIORDAN 17:19 12 JULIAN KNAPP 9 JUNIPERO SERRA 17:20 13 ETHAN KRASNER 9 ARCH. RIORDAN 17:21 14 OLIVER TONTHAT 9 ARAGON 17:22 15 ETHAN TAO 9 SANTA TERESA 17:25 16 TYLER NICHOLS 9 ARAGON 17:35 17 JAYDEN TAMBOURY 9 ARCH. RIORDAN 17:42 18 AIDEN GROGAN 9 ARCH. RIORDAN 17:43 19 VARUN RAO 9 LELAND 17:50 20 LUKE SPALDING 9 CONV & S HALL 17:57 21 ANDREW LITTLE 9 JUNIPERO SERRA 18:05 22 LOGAN CHEN 9 CASTRO VALLEY 18:07 23 DYLAN RIN 9 LELAND 18:08 24 GAVIN EPSTEIN 9 ARAGON 18:12 25 ANDRES CABRERA 9 ARCH. RIORDAN 18:17 26 NATHAN BABIK 9 ARCH. RIORDAN 18:19 27 MALIK OSMAN 9 JUNIPERO SERRA 18:23 28 GEORGE FITZPATRICK 9 JUNIPERO SERRA 18:24 29 ADONIS MAGANA 9 LATINO C.P. 18:27 30 TANNER PARENT 9 CONV & S HALL 18:31 31 KYLE LEE 9 CONV & S HALL 18:34 32 ALEX AKEL 9 CONV & S HALL 18:35 33 JACOB CARRANZA 9 CASTRO VALLEY 18:36 34 JUSTIN LLAMERA 9 G. WASHINGTON 18:37 35 MATTHEW CARINO 9 SANTA TERESA 18:37 36 SOREN ACOSTA 9 JUNIPERO SERRA 18:38 37 SASHA KALOS 9 G. WASHINGTON 18:39 38 BRADLEY MATSUBAYASH 9 G. WASHINGTON 18:40 39 LUCA AVILA 9 CONV & S HALL 18:44 40 ALEJANDRO CORIANO 9 ARCH. RIORDAN 18:47 41 ETHAN QUACH 9 CASTRO VALLEY 18:54 42 BYRON PEREZ-DURAN 9 MILLS 18:57 43 COLIN FOURNIER 9 ARAGON 18:58 44 JACKSON BURNS 9 ARCH. RIORDAN 19:03 45 DOMINIC THOMPSON 9 ARCH. RIORDAN 19:06 46 MARCUS DINH 9 SANTA TERESA 19:07 47 OWEN EVANS 9 ARCH. RIORDAN 19:11 48 LLOYD DUSKIN 9 CONV & S HALL 19:11 49 AUGUSTUS BURLEIGH 9 ARCH. RIORDAN 19:19 50 ISAIAH SANCHEZ 9 ARCH. RIORDAN 19:25 51 DECLAN KENNEDY 9 ARAGON 19:28 52 NIKHIL PATEL 9 SANTA TERESA 19:30 53 GARRETT HOFFMAN 9 CONV & S HALL 19:34 54 ALEX KIM 9 LELAND 19:38 55 ADAM LINGSCHEIT 9 SANTA CLARA 19:41 56 ANDY KIM 9 LELAND 19:41 57 DASHAN LIU 9 MILLS 19:46 58 CONNOR BIRCH 9 G. WASHINGTON 19:50 59 CONNER LEE 9 CONV & S HALL 20:01 60 JULIAN TALAUTA 9 CASTRO VALLEY 20:02 61 SAWYER MOUNTAIN 9 CONV & S HALL 20:05 62 OLIVER HERSHENHORN 9 CONV & S HALL 20:21 63 GAVIN MADOLE 9 G. WASHINGTON 20:21 64 DANIEL MONTEJANO 9 CONV & S HALL 20:22 65 JOHN GUTIERREZ 9 SANTA TERESA 20:31 66 STELIOS DUBUM-KOUER 9 JUNIPERO SERRA 20:42 67 ALEX CRUZ 9 CONV & S HALL 20:47 68 RAPHAEL CUNNINGHAM 9 JUNIPERO SERRA 20:55 69 FRANK ELCHURCH 9 JUNIPERO SERRA 20:59 70 JADON LEW 9 WESTMOOR 21:08 71 DONOVAN MUFSON 9 ARCH. RIORDAN 21:14 72 DOMINIC WANG 9 LELAND 21:18 73 JOSHUA LEE 9 ARCH. RIORDAN 21:24 74 AMAN REMTULLA 9 SANTA TERESA 21:27 75 JONATHAN LEE 9 ARCH. RIORDAN 21:31 76 EDWARD KUAN 9 CASTRO VALLEY 21:35 77 NICK VATMAN 9 SAN MATEO 21:36 78 JOSEPH OLSON 9 ARCH. RIORDAN 21:39 79 ANGEL RAMIREZ 9 SANTA TERESA 21:39 80 ALEX HICALE 9 JUNIPERO SERRA 21:46 81 NEIL SRIVATSA 9 STRATFORD 21:49 82 ANDERSON FOO 9 CONV & S HALL 22:13 83 MARKO MINDEGUIA 9 ARCH. RIORDAN 22:25 84 CONOR GRIEB 9 ARCH. RIORDAN 22:34 85 JORDAN HO 9 G. WASHINGTON 22:35 86 EZRA WOLF 9 G. WASHINGTON 22:39 87 CALEB LO 9 MILLS 22:45 88 NOAH TORRES 9 CONV & S HALL 23:47 89 GEORGE GAMARRA 9 ARCH. RIORDAN 23:47 90 MICHAEL COLABIANCHI 9 ARCH. RIORDAN 23:53 91 AMER DE JUAN 9 ARCH. RIORDAN 24:13 92 PATRICK CISTARO 9 ARCH. RIORDAN 24:27 93 NATHANIEL LI 9 ARCH. RIORDAN 24:44 94 CLAUDE GARDE 9 ARCH. RIORDAN 24:47 95 MATTHEW ZEITZ 9 CONV & S HALL 24:49 96 IKSHAN VENKATA SEET 9 STRATFORD 25:08 97 STEVEN (MUB LI 9 STRATFORD 25:14 98 JAE BIN SONG 9 SAN MATEO 25:21 99 BENJAMIN AHNN 9 MILLS 25:22 100 ETHAN CHANG 9 STRATFORD 25:24 101 HENGIS CHAU 9 CASTRO VALLEY 25:41 102 SANTIAGO SANDEZ 9 SANTA TERESA 26:26 103 MICHAEL LUNG 9 CONV & S HALL 28:13 104 ADITYA SUBRAMANIAN 9 STRATFORD 29:33 105 ADITYA IYER 9 STRATFORD 29:39 106 APOLLO GRIMES 9 STRATFORD 29:46 107 GRAYDON GAMBINO 9 ARCH. RIORDAN 31:14 108 PIERCE QUIGLEY 9 CONV & S HALL 31:38












JV BOYS RACE 1

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 EMANUEL GOMEZ-LOPEZ 11 CRY SPR UPLANDS 15:44 2 LACHLAN GUO 11 CRY SPR UPLANDS 15:53 3 ALBERT HUA 11 BELLARMINE 16:03 4 HAYDEN BOONE 11 BELLARMINE 16:21 5 HOLDEN FLETT 12 BERKELEY 16:25 6 DANIEL BARTZ 11 PIONEER 16:25 7 NICO RUIZ 11 BELLARMINE 16:27 8 MUHAMMAD KHAN 11 BERKELEY 16:28 9 JULIAN CURRIER 12 BERKELEY 16:30 10 DYLAN THEOCHEUNG 11 BELLARMINE 16:32 11 AARON WEISS 9 SCOTTS VALLEY 16:39 12 JACK FLYNN 11 CRY SPR UPLANDS 16:43 13 AIDEN LI 11 BELLARMINE 16:44 14 RYAN TABATABAI 10 SILVER CREEK 16:44 15 ETHAN FAMILETTI 11 BELLARMINE 16:45 16 OWEN LEUNG 11 SEQUOIA 16:49 17 ELISHA KIEFT 9 MONTE VISTA CHR 16:53 18 ALEX MAY 11 SCOTTS VALLEY 16:55 19 GARY SOO 12 BELLARMINE 16:56 20 LANDON AYERS 12 SCOTTS VALLEY 16:56 21 RYAN H. LEE 12 LOWELL 17:00 22 IAN MULLER 11 BELLARMINE 17:01 23 MILES REHLING 11 LOWELL 17:01 24 AIDAN HERNANDEZ 12 WILLOW GLEN 17:02 25 BRIAN KIM 11 BELLARMINE 17:11 26 BEN AGUSTIN 11 BELLARMINE 17:12 27 NATHANIEL FORD 11 BELLARMINE 17:14 28 COLBY LEAL 11 PIONEER 17:18 29 EDUARDO BARRIOS 11 BELLARMINE 17:20 30 HENRY QUATTRINI 11 BELLARMINE 17:21 31 VINAY SINGAMSETTY 10 SILVER CREEK 17:22 32 MAX TALWAR 11 MENLO 17:27 33 JAMES LUDWICO 12 BELLARMINE 17:31 34 GABE CORLETO 11 CRY SPR UPLANDS 17:32 35 ELDRICH DAVID 11 CRY SPR UPLANDS 17:32 36 ZACHARY AMANUEL 11 BELLARMINE 17:33 37 DYLAN WILLIAMS 11 SEQUOIA 17:38 38 THOMAS LEAMY 11 WILLOW GLEN 17:49 39 CHARLES WILLIAMS 11 LOWELL 17:50 40 WILLIAM MCANDREW 11 WILLOW GLEN 17:52 41 VINH HUYNH SILVER CREEK 17:54 42 OWEN GWINN 12 LOWELL 17:55 43 CHARLES MCDUNN 12 BERKELEY 17:56 44 PETER SCHERER 12 SEQUOIA 18:00 45 REID DYE 12 CRY SPR UPLANDS 18:04 46 NATE MCKEON 9 SCOTTS VALLEY 18:10 47 JOAO PICIOTTI 12 WILLOW GLEN 18:18 48 TAI VUTAM 11 WOODSIDE 18:21 49 HARRY O'CONNOR 11 MONTE VISTA CHR 18:24 50 ETHAN TAA 12 INDEPENDENCE 18:41 51 JUSTIN LY 11 BERKELEY 18:42 52 JEROM JOTHIPRAKASAM 11 BELLARMINE 18:45 53 TYLER COWAN 10 WOODSIDE 18:47 54 AMAY SRINIVASAN 9 MENLO 18:47 55 JACOB EZGAR 9 SCOTTS VALLEY 18:47 56 RYAN LI 11 MENLO 18:51 57 DYLAN HIVELY 11 BELLARMINE 18:52 58 ADAM LEONG 12 BELLARMINE 18:58 59 RAUL SANDOVAL 10 MENLO 19:02 60 TATE STEVEN-SCHNEID 11 BELLARMINE 19:07 61 ROVIC SIMON INOCENC 12 INDEPENDENCE 19:07 62 WILLIAM VON HAUNALT 9 SCOTTS VALLEY 19:08 63 JACK EDWARDS 9 MENLO 19:12 64 LUKA ABRAMS 9 MENLO 19:14 65 WAYLAND TANG 11 GALILEO ACADEMY 19:15 66 AAYUSHNA ACHARYA 12 BERKELEY 19:18 67 KYLE TAA 11 INDEPENDENCE 19:25 68 SASCHA CHERNESKY 11 CRY SPR UPLANDS 19:28 69 LANE ARRIS 12 CRY SPR UPLANDS 19:33 70 TOBY HIRSCH 12 FREMONT 19:33 71 HENDRIX RUSSEL 11 WILLOW GLEN 19:36 72 ERIC FENG 11 MENLO 19:51 73 CALVIN THOMAS 11 BERKELEY 20:01 74 ARIS CARTER 12 BERKELEY 20:02 75 NITIN CHANDRANATH 12 FREMONT 20:04 76 VINCENT LEE-IMHOF 9 GALILEO ACADEMY 20:06 77 HARRY WATERMAN 12 BERKELEY 20:08 78 BRADY GHO SILVER CREEK 20:14 79 ANTOINE CHAUVET 12 BERKELEY 20:16 80 JOHN CORPUS 12 SEQUOIA 20:25 81 TENRAI GAMBOA 12 FREMONT 20:27 82 KEVIN CASTILLO 11 INDEPENDENCE 20:28 83 RYLAN BUTT 12 SEQUOIA 20:42 84 SCOTT DU 12 FREMONT 20:44 85 BRAD ENGEL 9 MENLO 20:45 86 CHING YUEN 12 GALILEO ACADEMY 20:59 87 JACOB CHOCK 9 MENLO 21:04 88 CEDRIC GINGRICH 10 GALILEO ACADEMY 21:04 89 BRADEN ROCK 9 MENLO 21:15 90 SAM VIRSIK 11 MENLO 21:16 91 BENJAMIN KWAN 10 GALILEO ACADEMY 21:31 92 DAVID CHEUNG 11 LOWELL 21:38 93 TYSON BUSTLE 12 FREMONT 21:45 94 MILO JONES 11 BERKELEY 21:46 95 JACK LEDINGHAM 12 SCOTTS VALLEY 21:58 96 CADEN CHOCK 9 MENLO 22:04 97 RYAN EVANS 11 FREMONT 22:04 98 NAVID THI SILVER CREEK 22:50 99 BENJAMIN CHOCK 9 MENLO 23:16 100 ARJUN YELESHWARAPU 12 WILLOW GLEN 24:59 101 ALEXANDER BARRIGA 12 FREMONT 24:59 102 ETHAN GRIMES 11 BERKELEY 25:20 103 CONNOR DENSON 12 FREMONT 25:52 104 SEBASTIAN NEFF 12 PIONEER 27:27












JV BOYS RACE 2

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 IAN TRELA 11 BELLARMINE 15:45 2 ROBERT CHOI 12 BELLARMINE 15:54 3 MILUN KALIDINDI 11 BELLARMINE 16:33 4 KAI EMERSON 11 CASTRO VALLEY 16:37 5 DANTE CARMONA 12 G. WASHINGTON 16:38 6 MICHAEL LADCANI 12 JUNIPERO SERRA 16:42 7 TEEJAY TANG 12 CASTRO VALLEY 16:43 8 ROBBY KERSLAKE 12 BELLARMINE 16:51 9 ADITHYA RAO 10 ADRIAN WILCOX 16:57 10 NATHAN STARK 11 BELLARMINE 16:59 11 WILLIAM KLINE 11 JUNIPERO SERRA 16:59 12 ALEC BORER 12 BELLARMINE 16:59 13 GAVIN HUYNH 11 CASTRO VALLEY 17:05 14 ZACHARY HASSAINE-LA 12 ARAGON 17:10 15 OWEN WONG 11 JUNIPERO SERRA 17:13 16 BRENDAN KENNEDY 11 ARAGON 17:13 17 MAX HICKMAN 12 BELLARMINE 17:14 18 ALEX PAQUIER 12 BELLARMINE 17:15 19 MICHAEL (LU WILSON 11 JUNIPERO SERRA 17:24 20 OWEN DVOREK 11 MILLS 17:27 21 QUINN MIYASAKI 9 PIEDMONT HILLS 17:31 22 KENNETH VUONG 11 G. WASHINGTON 17:35 23 NATHAN CUTARAN 12 BELLARMINE 17:57 24 ANDREW LEE 11 CASTRO VALLEY 18:00 25 HUDSON LIM 11 CASTRO VALLEY 18:06 26 CALEB YI 11 CASTRO VALLEY 18:07 27 JUAN CARLO IBARRA 11 BELLARMINE 18:08 28 RILEY ROBERTSON 11 ARCH. RIORDAN 18:08 29 FELIX MAPA 11 MILLS 18:13 30 ADAM HU 9 EL CAMINO 18:14 31 MYLES LISTON 11 SUMMIT SHASTA 18:15 32 DYLAN HUMMER 11 CASTRO VALLEY 18:18 33 KENWAY JIANG 11 SUMMIT SHASTA 18:18 34 JEFFREY MU 11 BELLARMINE 18:20 35 LUCIANO CANO 11 JUNIPERO SERRA 18:22 36 CHARLIE THOMPSON 12 JUNIPERO SERRA 18:24 37 ANDREW MITSUYOSHI 11 CASTRO VALLEY 18:25 38 DANIEL FOAD 11 JUNIPERO SERRA 18:25 39 BAILEY PARENT 12 CONV & S HALL 18:27 40 LOGAN THOMPSON 12 PINEWOOD 18:27 41 YOSEF BERHAN 10 PIEDMONT HILLS 18:28 42 VAUGHN MINA 11 BELLARMINE 18:30 43 MASARU TADA 9 CUPERTINO 18:35 44 KAUSTUBH ANAND 9 CUPERTINO 18:37 45 PETER-JASON BARIA 12 CASTRO VALLEY 18:38 46 STANLEY SHEEHAN 12 CASTRO VALLEY 18:46 47 ROBERT LOPEZ 11 BELLARMINE 18:48 48 REAGAN CALAGUAS 11 CONV & S HALL 18:48 49 AARON MENG 11 BELLARMINE 18:52 50 QUINCY TENG 11 ARAGON 18:58 51 EVAN MATSUDA 9 SACRED HEART PR 19:01 52 DAKSH CHOKSI 11 PIEDMONT HILLS 19:08 53 LONG LE 11 SANTA TERESA 19:09 54 MINH TRAN 12 PIEDMONT HILLS 19:11 55 ADRIAN HECK 10 SANTA TERESA 19:11 56 SAM NGUYEN 10 PIEDMONT HILLS 19:16 57 WILLIAM BHATNAGAR 10 SACRED HEART PR 19:20 58 COLTON DANIELSON 11 JUNIPERO SERRA 19:25 59 HANSEN HAN 12 MILLS 19:27 60 SETH SARKAR 11 CONV & S HALL 19:29 61 JOSHUA KO 12 CUPERTINO 19:35 62 KELVIN LEI 11 WESTMOOR 19:36 63 DECLAN MCELARNEY 11 ARAGON 19:40 64 RYAN LEE 11 ARCH. RIORDAN 19:42 65 LIAM STENNIS 11 BELLARMINE 19:44 66 TATE LEE 11 BELLARMINE 19:59 67 BRANDEN WANG 9 PIEDMONT HILLS 20:01 68 LURAY HE 10 PIEDMONT HILLS 20:06 69 ANSEL NGUYEN 11 JUNIPERO SERRA 20:13 70 RYAN TANG 12 CONV & S HALL 20:16 71 JAKE TURNER 11 JUNIPERO SERRA 20:25 72 ELIJAH STEPANOVICH 10 EL CAMINO 20:29 73 SAMUEL LEET 12 WESTMOOR 20:37 74 VINCENT CHEN 12 PINEWOOD 20:38 75 SEBASTIAN RAMOS-BOH 12 JUNIPERO SERRA 20:42 76 RICHARD YANG 11 WESTMOOR 20:55 77 ZACK KNUDSEN 11 BELLARMINE 20:57 78 ZACH HUGHES 9 SACRED HEART PR 20:58 79 ERIK ROCKELMAN 11 MILLS 21:00 80 ANDY TRAN 9 PIEDMONT HILLS 21:01 81 ETHAN JAD 12 JUNIPERO SERRA 21:02 82 JOHNNY PERKINS 12 CONV & S HALL 21:02 83 WILLIAM BRENTANI 12 CONV & S HALL 21:03 84 ANDRES MORA 12 JUNIPERO SERRA 21:09 85 CHRISTOPHER LIN 11 ARAGON 21:23 86 SIDDARTH DINKAR 11 BELLARMINE 21:26 87 TREVOR FICKER 9 SACRED HEART PR 21:29 88 MICHAEL HUANG 12 OAKLAND 21:36 89 EYAN LEON 9 PIEDMONT HILLS 21:40 90 RYAN HU 12 SUMMIT SHASTA 21:47 91 JASON ZAELIT 11 BELLARMINE 21:54 92 LANDIN SUMMERLIN 9 PIEDMONT HILLS 22:03 93 JONATHAN WOO 12 CONV & S HALL 22:07 94 MARCO ANTON GUDINO 12 EL CAMINO 22:15 95 RAFAEL GAMER 12 WESTMOOR 22:34 96 NIALL LUEDORF 11 ARCH. RIORDAN 22:45 97 GRANT KITCHEN 9 EL CAMINO 23:02 98 CARSON DOLINKO 9 SACRED HEART PR 23:05 99 ALEX SISON 11 BELLARMINE 23:06 100 KYLE THAW 11 CONV & S HALL 23:07 101 ETHAN LIU 11 SACRED HEART PR 23:14 102 WILLIAM SMITH 9 OAKLAND 23:20 103 OMAR BAZAN 11 SACRED HEART PR 24:11 104 ARTURO VALDOVINOS 11 LATINO C.P. 24:16 105 RYAN HUANG 12 G. WASHINGTON 24:41 106 LLOYD CANAMORE 9 OAKLAND 25:45 107 BORIS AKUT 12 WESTMOOR 26:23 108 JAIRO BANUELOS 11 LATINO C.P. 32:24












JV GIRLS RACE 1

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= ======= 1 JOSIE LUENGO 10 SAN RAMON VAL. 19:10 2 KATELYNN STOCKS 12 WILLOW GLEN 19:26 3 LINDSAY DELANOY 11 SAN RAMON VAL. 19:33 4 KENZIE STINE 9 SAN RAMON VAL. 19:44 5 ALEXANDRA SMITH 9 SAN RAMON VAL. 19:46 6 KIERA STAUBER 11 G. WASHINGTON 19:52 7 WREN SWAZO-CATON 12 G. WASHINGTON 19:52 8 SADIE SHUMWAY 9 SAN RAMON VAL. 19:57 9 MEGAN IANNONE 10 SAN MATEO 20:03 10 ALEXANDRA LONG 9 SAN RAMON VAL. 20:14 11 MICHELLE VENTURA 11 LATINO C.P. 20:19 12 KATELYN NGUYEN 10 SILVER CREEK 20:30 13 SOFIA RUSSELL 10 WILLOW GLEN 20:33 14 LAUREN SIOPACK 11 CASTRO VALLEY 20:36 15 SOPHIE MCDADE 10 SACRED HEART PR 20:41 16 KEYMORA PANILIGAN 11 WESTMOOR 20:42 17 AVELYN LIANG 11 SAN MATEO 21:02 18 KEATON THOMPSON-JOH 11 BERKELEY 21:22 19 NIKI LAO 11 GALILEO ACADEMY 21:22 20 ELLA WEBB 10 SCOTTS VALLEY 21:23 21 MADELYN ZAVALA 11 CASTRO VALLEY 21:24 22 ABIGAIL RIGGS 11 WILLOW GLEN 21:26 23 RUIQI LIU 10 MENLO 21:27 24 ADDISON DEBOE 11 SANTA CLARA 21:28 25 HANAKO IMAMURA 11 SAN MATEO 21:29 26 KAYLEIGH VIEGAS 11 WILLOW GLEN 21:31 27 REBECCA PHILLIPS 11 WILLOW GLEN 21:54 28 MELIA MAMOULELIS 9 SAN RAMON VAL. 21:59 29 RAYNE LEONETTI 10 SCOTTS VALLEY 22:01 30 NELL CALLAHAN 11 WILLOW GLEN 22:03 31 ELLA ANDRZEJEK 10 CONV & S HALL 22:05 32 LILY ABER 10 SAN RAMON VAL. 22:07 33 MADELEINE YANG 9 SAN MATEO 22:16 34 MAKAYLA RADER 11 MONTE VISTA CHR 22:17 35 KATE LARSON 10 SAN RAMON VAL. 22:18 36 MAYA PESSOA 11 ARCH. RIORDAN 22:22 37 MIKI BOWLER 9 SCOTTS VALLEY 22:24 38 EVA LEWIS-KATZ 11 LOWELL 22:31 39 SOPHIA DAVIS 12 CONV & S HALL 22:35 40 SCARLETT LANG 12 SACRED HEART PR 22:37 41 LILY MORONEY 11 SACRED HEART PR 22:39 42 ALLYSON ITOW 10 WILLOW GLEN 22:43 43 GRACE GALLAGHER 11 CONV & S HALL 22:48 44 KYLIE PONTERIO 12 SACRED HEART PR 22:57 45 VERONICA SOLIS ACEV 11 WESTMOOR 22:58 46 LAURA SETO 9 SAN MATEO 22:59 47 SARAH CROWLEY 11 ARCH. RIORDAN 23:09 48 SYDNEY MCJANNET 12 SACRED HEART PR 23:17 49 ANAIS GUILLAUME 12 SEQUOIA 23:22 50 CECILIA QIAN 11 NOTRE DAME S.J. 23:24 51 SOPHIA MCINTOSH 9 SCOTTS VALLEY 23:26 52 AUDREY HOCHSTETTER 10 MENLO 23:32 53 CATHERINE DIZON 11 INDEPENDENCE 23:35 54 RYLAN NAVA 9 SCOTTS VALLEY 23:38 55 MARIN YAMADA 9 MENLO 23:41 56 KENADI LARA 9 SAN RAMON VAL. 23:44 57 MADDIE KING 11 NOTRE DAME BEL 23:54 58 ANGELINA SANTOS 12 NOTRE DAME S.J. 23:59 59 SYDNEY MOUNTAIN 12 CONV & S HALL 24:00 60 SELAH TITUS 10 GALILEO ACADEMY 24:09 61 LAVANYA BADJATE 9 MENLO 24:10 62 GRACE YU 12 NOTRE DAME S.J. 24:35 63 MILA O'MALLEY 12 SACRED HEART PR 24:47 64 VIVIAN KREVOR 11 SEQUOIA 24:55 65 ELODIE TAM 11 MENLO 25:08 66 JESSIE-RU HU 11 LOWELL 25:09 67 LAUREN MANAOIS 12 WESTMOOR 25:29 68 MAKENZIE REYES 9 GALILEO ACADEMY 25:30 69 MADI HAMILTON HORSL 11 SACRED HEART PR 25:46 70 KELSEY FITZGERALD 11 SACRED HEART PR 25:46 71 SOPHIE WENDLING 11 SACRED HEART PR 25:47 72 KAYLA LING 12 LOWELL 25:51 73 DELANEY ICARD-CULLI 12 NOTRE DAME BEL 25:52 74 MYA ELKIN 9 GALILEO ACADEMY 26:09 75 NATALIA SWEET 10 SEQUOIA 26:15 76 MIA MONTES 11 LATINO C.P. 26:26 77 CAITLIN BOYCE 10 NOTRE DAME BEL 26:37 78 NANCY GALICIA 11 GALILEO ACADEMY 26:44 79 KATE FERNANDES 12 NOTRE DAME S.J. 26:45 80 HELENA MORELL 11 NOTRE DAME BEL 26:49 81 ARIANNE VIRAY 12 WESTMOOR 26:50 82 LUCI CARON 10 NOTRE DAME BEL 26:57 83 KATHLEEN DAVIDSON 12 NOTRE DAME BEL 27:11 84 JESSE HOLDERRANKIN 11 SEQUOIA 27:12 85 FATIMA ALFONSO 11 LATINO C.P. 27:33 86 ALEXANDRA VARO 11 WILLOW GLEN 28:03 87 DALILAH SANCHEZ 10 MERCY (BURL) 28:24 88 SUMMER MORROW 11 MONTE VISTA CHR 28:54 89 SHREYA KAZA 9 PIEDMONT HILLS 30:10 90 ALISA BUI 10 PIEDMONT HILLS 30:12 91 KATIE LAM 12 NOTRE DAME S.J. 33:24 92 JASMINE TORRES 10 DOWNTOWN C.P. 35:47 93 GLORIA GONZALEZ 10 DOWNTOWN C.P. 35:55 94 ANNIKA KOLLA 9 PIEDMONT HILLS 38:42












JV GIRLS RACE 2

PLACE NAME YEAR SCHOOL TIME ===== =================== ==== ================= =======















VARSITY BOYS RACE 1 TEAM SCORES

1. BELLARMINE 5 13 24 25 26 (32) (33) = 93 JACK FRIDA, NATHAN PETREE, TYLER CRAVEN, SONNY LOWE, REED BODNAR-COHEN, DHRUVA BHAGWAT, PATRICK BOYD 2. MENLO 1 6 9 36 44 (67) (80) = 96 LANDON PRETRE, WILLIAM HAUSER, AIDEN DEFFNER, ALEX BOESCH, JAMES YUE, JOSHUA BENYO BAKER, ASHER LEV 3. BERKELEY 14 16 17 21 35 (54) = 103 OLIVER NICKELSEN, MASON MULLEN, LUKE DE VALPINE, ELLIOTT ESCALANTE, GIUSEPPE CHIAPPETTA, THEO SCHMITT 4. SCOTTS VALLEY 3 10 31 38 39 (42) (43) = 121 AIDEN BOOTHBY, JACK BROWNFIELD, BEN GEORGE, MASON LANTZ, JONAH VERINSKY, ELI GRANADOS, SPENCER GEORGE 5. SEQUOIA 11 22 23 34 37 (71) (76) = 127 ROWAN HENIGE, ETHAN BAE, JACKSON BAE, ZACHARIE VIDANA, LUC BRENNAN, VIR SHAH, JOSIAH ADION FERRETTY 6. MILPITAS 4 15 29 41 51 (53) = 140 ALEX ALTHOUSE, JORDAN ALTHOUSE, AKUL VINNAKOTA, ETHAN BAUTISTA, KOYO KAI, SIDHANT BURELA 7. WOODSIDE 8 20 30 40 55 (57) = 153 MAXIMILIAN HOHENDORF, DOMINIC BARTY, JUDE BOWEN, ADRIAN WILSON, JUDAH DULANY, MATTHEW NOWELL 8. PIONEER 2 18 19 68 77 = 184 CARSON HEDLUND, FINLAY MCAFEE, JEFFREY HEDLUND, OWEN SOUZA, OMAR LOPEZ 9. LOWELL 27 47 58 59 60 (62) (70) = 251 BRUNO BARTALOS, FAARIS MIRZA, GRAHAM WITT, DYLAN HERRING, ASA MENTZEL, GRIFFIN SANTA, ELIAN LOMELI 10. GALILEO ACADEMY 12 48 52 63 78 (79) = 253 MATHIAS CAMILLI, JACKSON VAZQUEZ, MARCEL GINGRICH, SHEPARD PETERSEN, NICHOLAS KWONG, NICOLAS RIVAS 11. FREMONT 7 28 64 74 82 = 255 ISAAC TISCARENO, LELAND NGUYEN, MATTHEW TSAI, ZEKE CARDER, WYATT PARRY 12. WILLOW GLEN 46 49 61 65 66 (69) (75) = 287 NIKOS DAL CANTO, DOMINIC VAUGHN-LUMA, MAGNUS VEGA, JACOB LANTIS, THOMAS DOHERTY, ALLEN NGUYEN, JONAH BOSTEELS 13. SILVER CREEK 45 50 56 72 73 (81) = 296 JERRY DANG, DONOVAN LY, ERIC HUYNH, ETHAN GARCIA, JAMES NGUYEN, DHILAN MISTRY















VARSITY BOYS RACE 2 TEAM SCORES

1. ARCH. RIORDAN 5 7 12 14 18 (34) (37) = 56 MASON MCKEE, LUKE GROGAN, WILLIAM PARKER, COLM GRIEB, MICHAEL SCHULZ, LIAM BOUMIER, NICO NAVARRO 2. ADRIAN WILCOX 1 3 4 25 46 (102) = 79 JOHN COOPER, ROBERT COOPER, TRISTAN KIPPES, KEVIN KOU, REZA AMINI, SANJAY SATHYAGIRI 3. BELLARMINE 15 16 24 28 35 (39) (43) = 118 TANAY DOPPALAPUDI, JONATHAN PARK, JUDE HAMMERS, NOAH KIHMM, TOMMY SNYCERSKI, JEREMY PARK, ANTONIO ROBLES 4. CASTRO VALLEY 9 17 31 38 54 (64) = 149 LUCAS CHANG, JACOB BULL, CONRAD AVERY, EVAN GRIFFITH, JOSHUA CHOY, WILL MCMURRAY 5. JUNIPERO SERRA 21 22 27 42 52 = 164 AARON LEE, TAI RYAN, TEDDY KAISER, WILL MCGUIRE, BROGHAN WILKE-HILAND 6. CUPERTINO 10 19 41 55 63 (90) = 188 DYLAN FRAKE, CURTIS ZHANG, CONRAD ST. DENNIS, ALBERT ZHANG, WILSON LU, AIDAN GAMBA 7. SACRED HEART PR 11 26 44 58 62 (83)(104) = 201 NICK KARROS, JAD AZMEH, JP KILLMOND, MATTHEW BARTER, ANDREW STAMOS, CLAY GRIFFIN, LUKE ZAMBOLDI 8. CONV & S HALL 2 6 33 80 86 = 207 MALCOLM OAKES, GAVIN ZEITZ, WILL HESLA-SEYMOUR, MAX WILLIAMSON, NICHOLAS MCNAMARA 9. SARATOGA 30 36 45 50 67 (72) (77) = 228 STEVEN SUN, PRANAV RAJAN, JACOB MERRILL, JACK TONG, RAGHAV RAJAN, TAS LONG, WASIL KHAN 10. PIEDMONT HILLS 8 32 57 65 69 (74) (78) = 231 ANTHONY SOSA, TROY NGUYEN, RYAN AZIZ, HENRY KOO, SPENCER KING, JOSE CONTRERAS, AARON NGUYEN 11. ARAGON 13 47 49 60 71 (88) = 240 TOBY HARRIS, HAYWOOD COOPER, JOSHUA FU, JACK HE, AVINASH SCHWARZKOPF, ETHAN KANG 12. MILLS 40 48 51 76 82 (85) (91) = 297 REMY PALOMO, SAMUEL LAM, GABE NG SOLANO, CYRUS TAN, JADON LO, KYLE CHAN, THOMAS YEUNG 13. AMERICAN 29 56 75 84 107 = 351 RINTARO ITOI, LOGAN KING, RYAN MANOCHA, SAMVRAT GOWDA, HEMAL AMMEPALLI 14. EL CAMINO 23 68 79 87 95 (97)(101) = 352 MICHAEL JIMENEZ, RYAN WOO, JAKE SZETO, ZACHARY FUNG, KYLE LACTAOEN, DARREN YEH, MATTHEW WOO 15. WASHINGTON 20 53 92 94 96 = 355 AAKARSH GOPISETTY, VARUN VEMULA, CHINMAY DEVADHAR, JOHN REILLY V, SHAAN SHINDE 16. SAN MATEO 66 70 73 81 103 (106) = 393 THOMAS POULTNEY, VINAYAK SARKAR, ALEX GIANG, MATTHEW LLOYD, EVAN ROSE, ANEESH BHAT 17. WESTMOOR 61 89 93 98 100 (112) = 441 DYLAN JACOB, JERICHO YOUNG, MILES LAPID, NATHAN FUNG, WESLEY YU, JAYDEN BRATHWAITE 18. OAKLAND 59 99 105 108 109 (110)(111) = 480 HUGO NEWTON, OMAR WADE-CURIEL, CHARLES LI, WALTER JONES, ANDERSON LONH, ANTHONY LONH, AIDEN HO
















VARSITY GIRLS RACE 1 TEAM SCORES

1. SAN RAMON VAL. 4 5 6 9 14 (15) = 38 GRACE ROESGEN, ALYSSA SALVEN, MARGOT SCHULTZ, HAILEY GUNDERSON, AVERY KNAPP, MACKENZIE MICHEL 2. WILLOW GLEN 3 7 8 12 13 (17) (21) = 43 LOLA HERNING, PAIGE UNGER, TAYLOR CHESAREK, RAVEN NIETO, KATELYNN DILBECK, ISABELLA RIGGS, EVA CARDOZA 3. BERKELEY 2 10 16 18 30 = 76 CARINA NOTTINGHAM, SONIA DELANGLE, ASHA TOROK, GRACIE KOCH, ALANA LEE 4. SCOTTS VALLEY 1 11 27 28 31 (33) = 98 ASHLYN BOOTHBY, DIANA ALIVOV, RAFAELA PUTNAM, JENNI BROWNFIELD, VIOLET MCCUTCHEN, LILI MYERS 5. SEQUOIA 20 23 25 29 32 (34) (35) = 129 SOPHIA CLINITE, NATALIE GEBHART, MIRA GOODWIN, JIANNA POLLACK, JUSTINE LEPARMENTIER, ALICE TIDWELL, SARINA SANGHVI 6. NOTRE DAME S.J. 19 24 36 37 39 = 155 BRIANNA BITTEL, RITHIKA SURESH, AILA MICHIELS, MINDY TRAN, HELENA LEDEIT 7. MILPITAS 22 26 38 40 41 (42) = 167 KERYSSA LI, MARILYN DO, VICTORIA LY, OLIVIA CHU, SOGOL FARKHONDEH, KAYLANA CHUAN















VARSITY GIRLS RACE 2 TEAM SCORES

1. CONV & S HALL 1 3 8 24 26 = 62 SIENNA FAIDI, KARINA ABERNETHY, PHOEBE BROCKWAY, ANNIKA CARPENTER, FIONA KENNY 2. CASTRO VALLEY 6 7 10 12 32 (35) = 67 CAMERON HUYNH, MAYA DUGHI, ALYSSA CHEN, ANNA DUGHI, HAILEY GARCIA, ALLISON MITCHELL 3. CUPERTINO 2 15 17 27 54 (74) (78) = 115 NIMEESHA KOLARI, TEJAL BAVADEKAR, ANGELINA PEREZ FELIPE, MADELYN BAKER, JULIA CHINNANANCHI, PRAGYA NATARAJAN, SAKURA SHINOHARA 4. SACRED HEART PR 11 14 20 36 45 (56) (59) = 126 AVERY WAGNER, SOPHIE CHEUNG, LEAH BEI, HELEN NGUYEN, LAUREN BENTLEY, COURTNEY CHIN, ANNA BASSETT 5. SARATOGA 9 23 25 44 48 (52) (53) = 149 ELIZABETH STOIBER, ISHA GOSWAMI, ANISHA RAHUT, KATHY WANG, RICHA KANDLIKAR, MIRANDA YEE, CAROLYN WANG 6. LELAND 5 16 33 43 61 (81) = 158 MARIA FORSTER, LILLIAN MONTGOMERY, SONYA PRABHOO, CORINNE THELEN, GILINA VOON, KAELA PHAM 7. NOTRE DAME BEL 22 34 41 42 47 (67) (68) = 186 MEGAN WORRY, OLIVIA MCGLYNN, LAUREN ZERELLA, ANNETTE HENDERSON, REESE LANCASTER, AUTUMN DEETZ-RODRIGUE, FIONA GUINEA 8. MILLS 18 29 40 46 58 (71) = 191 ALYSSA DRAHEIM, MIYA CHENG, KATIE YEE, ARIANNA MOLINARE, JACQUELINE PAN, JAMIE WONG 9. PIEDMONT HILLS 4 28 50 69 70 (72) (84) = 221 FELISHA KUO, DANJU KUO, DINA BERHAN, JOSEPHINE KWOK, CHRISTA TRAN, LORI LEW, MINDY NGUYEN 10. ARAGON 13 30 51 64 65 = 223 ANNA PAPPAS, MARLEE CHERKAS, PIA CHO, KATE YOUNG, LEXIE CLARK 11. WASHINGTON 37 38 39 55 57 (63) (66) = 226 JORDYN HOPPE, SOLEIL MEDINA, SYDNEY VILAIVAN, CHARU SRINATH, KAEYAA SANE, ELLA YANG, NITIKA SATHIYA 12. EL CAMINO 21 31 62 76 79 (85) (86) = 269 GABRIELLE LAI, CAITLYN SO, LAUREN DUONG, ABIGAIL CHUI, ADDISON HORNSBY, LORRAINE YIN, SOPHIA GOLINGO 13. MERCY (BURL) 49 60 73 77 80 (89) = 339 YSABELLA MATSUMOTO, ELISE TRINIDAD, SOPHIA KNAPP, ISABELLA WEBB, SADIE CHAVEZ, LILLIE PIERCE 14. OAKLAND 19 75 82 83 87 (88) = 346 BRONWYN JAMES, SOLEIL PERRON-WALLACE, NICOLE KWAN, VALENTINA URNESS GARCIA, VI VU, HUIYING HUANG















SOPH BOYS RACE 1 TEAM SCORES

1. BELLARMINE 4 5 6 7 8 (10) (11) = 30 RYDER REGINELLI, SHREY CHETTIAR, WILLIAM BURCH, BENJAMIN BROCCOLI, DANE FLORES, ERIK MATLACK, TYLER ZACHARIAS 2. LOWELL 9 12 13 16 19 (28) (35) = 69 MALCOLM BARRY-KAO, JAYDEN HUANG, DEXTER TU, JAKE SAJE, HENRY WITT, TERRANCE HOANG, ANDREI TAPUS 3. LEIGH 3 14 21 22 24 (37) (39) = 84 ANDREW HAMAMOTO, WILLIAM GIANGRECO, PHILLIP SENG, HARLEY CHOU, CHRISTOPHER MALIN, NATHAN LEE, OWEN CANTORE 4. CRY SPR UPLANDS 1 2 23 26 32 (44) = 84 TARIK BAKER, BENJAMIN BOUIE, MORGAN FISHER, JONATHAN LIEU, MAX BRAMELD, JACOB SUTHERLAND 5. BERKELEY 18 25 27 29 30 (31) (33) = 129 ZEPHYR RHEW, DANTE JOHNSON, ROBERT GARVEY, JACK MACKEY-WILLIAM, ABRAHAM LEE, IAN ELY, WYATT FORTNER 6. PINEWOOD 15 17 34 38 46 (49) = 150 PAUL SAPILEWSKI, SHAY MALLEMPATI, JARED BOWMAN, SAM STOLTENBERG, BILL LONG, AIDEN GABRIEL 7. SEQUOIA 20 36 40 41 43 = 180 LUKE SHAFER, CAMERON VIJEH, ARRAN HENDERSON, AXEL LARSON, CAMERON REYNOLDS 8. WILLOW GLEN 42 45 47 48 50 = 232 ELLLIOT FEDERIGHI, MARCOS GUERRERO, NICK STIEHM, BEN RILEY, AIDAN KNAPP
















SOPH BOYS RACE 2 TEAM SCORES

1. CASTRO VALLEY 4 9 10 14 15 (41) (51) = 52 MADDEUX LIM, NATHAN QUINBY, MATEO CAMARENA, LEVI FRIESEN, NOAH BRIXIE, SEAN CHEN, JACOB LAM 2. JUNIPERO SERRA 8 18 19 20 25 (30) (52) = 90 JACK MCGUIRE, JACK STOREY, LUKE GEORG, TYLER YOUNG, STEPHEN (PA TURK, SAM BUONO, JACK PINK 3. LELAND 1 7 12 28 44 (47) = 92 COLIN JUBERT, KYAN WANG, AIDAN SHELLEY, WEI WANG, MICHAEL FORSTER, ASHTON ANCHETA 4. ARAGON 5 13 22 31 32 (34) (36) = 103 SOU MATSUMOTO, IAN TA, JUSTIN WONG, CALVIN CHAO, ANTHONY LEONG, MATTHEW LAU, NICHOLAS KE 5. WESTMOOR 16 23 26 27 35 (37) (49) = 127 JAMES LWIN, DYLAN HOANG, JAVEN YOUNG, MATTHEW CHENG, ROMAN BANDA, COLIN WILLIAMS, ALEXANDER LEE 6. SAN MATEO 2 17 33 43 54 (55) = 149 JAE IK SONG, BENJAMIN YEAGER, TOPIAS RAJAMAKI, EDWARD YU, BRUCE ZHANG, JONAS MUKUND 7. ARCH. RIORDAN 6 11 40 48 56 (58) = 161 COLTON WANG, OTIS TRIPP WISEHAUP, MASON LUM, DON DILAG, MAX IVANOV, JALEN MISFELDT 8. G. WASHINGTON 3 21 42 45 53 (61) (62) = 164 PARKER SIMONS, AYMAN IMAM, SAMUEL PEREZ, DIEGO ARCE, FRANCISCO CALLEJAS, TEODOR KOLESNIKOV, FRANCES GINSBERG 9. MILLS 29 39 46 50 59 (64) (65) = 223 TULLE BATTULGA, JONATHAN PAK, KAMRAN JOHN, ANDREW CHIN, ZACHARY YUI, EVAN LAM, HENDRICK LIU 10. CONV & S HALL 24 38 57 60 63 = 242 ETHAN CALAGUAS, JOAQUIN VASQUEZ, COOPER HOLSMAN, LUKE ENDRES, RICHARD GAO















FROSH-SOPH GIRLS RACE 1 TEAM SCORES

1. BERKELEY 1 2 5 10 12 (15) (17) = 30 MIRIAM ALLEN, ALICIA DELANGLE, MADELINE BRAMWELL, MORENA PEREZ, GIADA PEREZ, TEGAN JAGGAR, ISABELLA RODRIGUEZ 2. LEIGH 4 6 14 16 19 (24) (29) = 59 JOSIE HABIBY, ABIGAIL HO, EMIKO WATANABE, YEJIN AHN, KAYLA NGO, HARPER MAOR, ANNE KEARNS 3. INDEPENDENCE 3 7 8 18 23 = 59 KAYLEE TRAN, CHRISTINE HART, JANELLE WU, REBECCA SICOTTE, GENESIS ARROYO 4. LOWELL 9 21 22 25 27 (28) (31) = 104 KYRA LIU, ANGELINA KOROKNAY, AMY IRIAS, ANITA LUO, MIRABEL ADAMS, ADA JACOBSON, AVA RYCKEBUSCH 5. NOTRE DAME S.J. 13 20 26 32 33 (37) (38) = 124 GABBY GIANELLA, SAMAARAH SIDDIQUI, ARIANA DESAI, SOPHIA SANCHEZ-RAMOS, KANIKA RAWAT, MADELEINE KRONEMAN, AUBREY AGUSTIN 6. FREMONT 11 30 34 35 36 = 146 CHLOE MAXWELL, WEILIN OH, MOLLY BOBICK, CLARA ESTAN, MICHELLE CHEN















FROSH-SOPH GIRLS RACE 2 TEAM SCORES

1. CASTRO VALLEY 4 7 8 9 10 (17) (28) = 38 HANNAH MURRY, BRAELYN BOLLES, JILLIAN TAYLOR, ABIGAIL CHOY, CATHERINE MURRY, NAOMI BEREKET, LANIKAI LEPENDORF 2. ARAGON 1 3 11 14 19 (35) = 48 LINA CRUZ PARADA, DYLAN LEE, TAYLOR WIEDENMANN, SARAH MORALES ESCOBA, CHRISTINE CHOI, DAHLIA ANAPOLSKY 3. G. WASHINGTON 5 6 21 23 29 = 84 LUISA MARTIN, ELIZA MOORE, SOPHIA MANUEL, SAMPRATHNA RATHANAK, JEZUZETTE OCAMPO 4. ARCH. RIORDAN 12 15 16 24 30 (37) (38) = 97 KYLI SCHWIETERT, FREDDIE MICHAOCHUK, SAMANTHA ROLD, GEORGIA MICHAOCHUK, ANNELISE HALL, BRISIA CASTILLO, MARIE O'BRIEN 5. LELAND 2 18 20 31 40 = 111 ALYSSA NAGATANI, TIFFANY NG, ANGELA FONG, SOPHIE AZARI, SOPHIE YU 6. LATINO C.P. 13 22 26 32 39 = 132 MIREYA HUEZO, YARED BANUELOS, JESSABEL ESPEJEL, ALEXA BALANOS, FERNANDA V VALENZUELA 7. NOTRE DAME BEL 25 27 33 34 36 = 155 ELLA OLDENDORP, HAILEY KOCKOS, NICOLE TOBAR, ANGELA LIU, ALEXANDRA CHARNAS















FROSH BOYS RACE 1 TEAM SCORES

1. BELLARMINE 4 5 7 10 11 (12) (13) = 37 KIAN SAWAYA, BENJAMIN PENZEL, DYLAN TAI, DYLAN CONNELL, CHARLIE AMEND, BENJAMIN SPECK, NATHAN JONES 2. LEIGH 1 2 3 15 16 (27) (29) = 37 ETHAN GARNER, HUDSON KASENCHAK, CADE ROBERTSON, ROBERT PAGE, SAHIL VIJAY, SAM BEARD, JACKSON HART 3. BERKELEY 6 9 14 17 20 (21) (28) = 66 HANI KHAYATEI HOUSS, TY MANNING, OREN COHEN, KAYHAN TEZCAN, ARVID FORSMAN, LEONIDAS HARALABATOS, QUINN TONEY 4. WOODSIDE 8 18 19 22 24 = 91 ASHER SMUEK, ALEXANDER RENE, ETHAN SANGER, GARRETT BAILEY, CALEB LAWSON 5. SEQUOIA 23 25 26 30 31 (32) (33) = 135 ALEX LEE, TIDWELL TEDDY, COOPER GAFFNEY, ETHAN BUTT, BRENNAN SHERMAN, COLE MYERS, PAULO WEINTRAUB VELA















FROSH BOYS RACE 2 TEAM SCORES

1. MILLS 1 2 4 7 39 (47) (59) = 53 ETHAN CABRERA, KADEN REN, KEVIN REN, LEO VOYTOVICH, BYRON PEREZ-DURAN, DASHAN LIU, CALEB LO 2. ARCH. RIORDAN 8 10 11 13 17 (18) (25) = 59 BRENDAN GROGAN, AIDAN ALDAY, BEN PARKER, ETHAN KRASNER, JAYDEN TAMBOURY, AIDEN GROGAN, ANDRES CABRERA 3. JUNIPERO SERRA 5 12 21 26 27 (34) (52) = 91 ZACHARY HELLER, JULIAN KNAPP, ANDREW LITTLE, MALIK OSMAN, GEORGE FITZPATRICK, SOREN ACOSTA, STELIOS DUBUM-KOUERINI 4. CONV & S HALL 6 20 28 29 30 (37) (42) = 113 JULIAN ANDERSON, LUKE SPALDING, TANNER PARENT, KYLE LEE, ALEX AKEL, LUCA AVILA, LLOYD DUSKIN 5. LELAND 3 19 23 45 46 (53) = 136 RIHITO YAMAGUCHI, VARUN RAO, DYLAN RIN, ALEX KIM, ANDY KIM, DOMINIC WANG 6. ARAGON 14 16 24 40 43 = 137 OLIVER TONTHAT, TYLER NICHOLS, GAVIN EPSTEIN, COLIN FOURNIER, DECLAN KENNEDY 7. SANTA TERESA 9 15 33 41 44 (51) (54) = 142 RODRIGO VALLE, ETHAN TAO, MATTHEW CARINO, MARCUS DINH, NIKHIL PATEL, JOHN GUTIERREZ, AMAN REMTULLA 8. CASTRO VALLEY 22 31 38 49 55 (63) = 195 LOGAN CHEN, JACOB CARRANZA, ETHAN QUACH, JULIAN TALAUTA, EDWARD KUAN, HENGIS CHAU 9. G. WASHINGTON 32 35 36 48 50 (57) (58) = 201 JUSTIN LLAMERA, SASHA KALOS, BRADLEY MATSUBAYASHI, CONNOR BIRCH, GAVIN MADOLE, JORDAN HO, EZRA WOLF 10. STRATFORD 56 60 61 62 64 (65) (66) = 303 NEIL SRIVATSA, IKSHAN VENKATA SEETHA, STEVEN (MUB LI, ETHAN CHANG, ADITYA SUBRAMANIAN, ADITYA IYER, APOLLO GRIMES















JV BOYS RACE 1 TEAM SCORES

1. BELLARMINE 3 4 6 9 12 (14) (17) = 34 ALBERT HUA, HAYDEN BOONE, NICO RUIZ, DYLAN THEOCHEUNG, AIDEN LI, ETHAN FAMILETTI, GARY SOO 2. CRY SPR UPLANDS 1 2 11 24 25 (34) (47) = 63 EMANUEL GOMEZ-LOPEZ, LACHLAN GUO, JACK FLYNN, GABE CORLETO, ELDRICH DAVID, REID DYE, SASCHA CHERNESKY 3. BERKELEY 5 7 8 32 37 (46) (51) = 89 HOLDEN FLETT, MUHAMMAD KHAN, JULIAN CURRIER, CHARLES MCDUNN, JUSTIN LY, AAYUSHNA ACHARYA, CALVIN THOMAS 4. SCOTTS VALLEY 10 16 18 35 39 (42) (64) = 118 AARON WEISS, ALEX MAY, LANDON AYERS, NATE MCKEON, JACOB EZGAR, WILLIAM VON HAUNALTER, JACK LEDINGHAM 5. LOWELL 19 20 28 31 62 = 160 RYAN H. LEE, MILES REHLING, CHARLES WILLIAMS, OWEN GWINN, DAVID CHEUNG 6. WILLOW GLEN 21 27 29 36 49 (67) = 162 AIDAN HERNANDEZ, THOMAS LEAMY, WILLIAM MCANDREW, JOAO PICIOTTI, HENDRIX RUSSEL, ARJUN YELESHWARAPU 7. MENLO 23 38 40 41 43 (44) (50) = 185 MAX TALWAR, AMAY SRINIVASAN, RYAN LI, RAUL SANDOVAL, JACK EDWARDS, LUKA ABRAMS, ERIC FENG 8. SILVER CREEK 13 22 30 54 66 = 185 RYAN TABATABAI, VINAY SINGAMSETTY, VINH HUYNH, BRADY GHO, NAVID THI 9. SEQUOIA 15 26 33 55 57 = 186 OWEN LEUNG, DYLAN WILLIAMS, PETER SCHERER, JOHN CORPUS, RYLAN BUTT 10. FREMONT 48 52 56 58 63 (65) (68) = 277 TOBY HIRSCH, NITIN CHANDRANATH, TENRAI GAMBOA, SCOTT DU, TYSON BUSTLE, RYAN EVANS, ALEXANDER BARRIGA 11. GALILEO ACADEMY 45 53 59 60 61 = 278 WAYLAND TANG, VINCENT LEE-IMHOF, CHING YUEN, CEDRIC GINGRICH, BENJAMIN KWAN















JV BOYS RACE 2 TEAM SCORES

1. BELLARMINE 1 2 3 7 8 (10) (15) = 21 IAN TRELA, ROBERT CHOI, MILUN KALIDINDI, ROBBY KERSLAKE, NATHAN STARK, ALEC BORER, MAX HICKMAN 2. CASTRO VALLEY 4 6 11 18 19 (20) (21) = 58 KAI EMERSON, TEEJAY TANG, GAVIN HUYNH, ANDREW LEE, HUDSON LIM, CALEB YI, DYLAN HUMMER 3. JUNIPERO SERRA 5 9 13 16 22 (23) (24) = 65 MICHAEL LADCANI, WILLIAM KLINE, OWEN WONG, MICHAEL (LU WILSON, LUCIANO CANO, CHARLIE THOMPSON, DANIEL FOAD 4. ARAGON 12 14 28 36 45 = 135 ZACHARY HASSAINE-LAFRA, BRENDAN KENNEDY, QUINCY TENG, DECLAN MCELARNEY, CHRISTOPHER LIN 5. PIEDMONT HILLS 17 26 30 31 32 (37) (38) = 136 QUINN MIYASAKI, YOSEF BERHAN, DAKSH CHOKSI, MINH TRAN, SAM NGUYEN, BRANDEN WANG, LURAY HE 6. CONV & S HALL 25 27 34 39 43 (44) (47) = 168 BAILEY PARENT, REAGAN CALAGUAS, SETH SARKAR, RYAN TANG, JOHNNY PERKINS, WILLIAM BRENTANI, JONATHAN WOO 7. SACRED HEART PR 29 33 42 46 49 (50) (51) = 199 EVAN MATSUDA, WILLIAM BHATNAGAR, ZACH HUGHES, TREVOR FICKER, CARSON DOLINKO, ETHAN LIU, OMAR BAZAN 8. WESTMOOR 35 40 41 48 52 = 216 KELVIN LEI, SAMUEL LEET, RICHARD YANG, RAFAEL GAMER, BORIS AKUT















JV GIRLS RACE 1 TEAM SCORES

1. SAN RAMON VAL. 1 3 4 5 6 (8) (19) = 19 JOSIE LUENGO, LINDSAY DELANOY, KENZIE STINE, ALEXANDRA SMITH, SADIE SHUMWAY, ALEXANDRA LONG, MELIA MAMOULELIS 2. WILLOW GLEN 2 9 14 17 18 (21) (26) = 60 KATELYNN STOCKS, SOFIA RUSSELL, ABIGAIL RIGGS, KAYLEIGH VIEGAS, REBECCA PHILLIPS, NELL CALLAHAN, ALLYSON ITOW 3. SAN MATEO 7 11 16 22 28 = 84 MEGAN IANNONE, AVELYN LIANG, HANAKO IMAMURA, MADELEINE YANG, LAURA SETO 4. SACRED HEART PR 10 24 25 27 29 (40) (43) = 115 SOPHIE MCDADE, SCARLETT LANG, LILY MORONEY, KYLIE PONTERIO, SYDNEY MCJANNET, MILA O'MALLEY, MADI HAMILTON HORSL 5. SCOTTS VALLEY 13 20 23 31 33 = 120 ELLA WEBB, RAYNE LEONETTI, MIKI BOWLER, SOPHIA MCINTOSH, RYLAN NAVA 6. MENLO 15 32 34 38 41 = 160 RUIQI LIU, AUDREY HOCHSTETTER, MARIN YAMADA, LAVANYA BADJATE, ELODIE TAM 7. GALILEO ACADEMY 12 37 42 45 47 = 183 NIKI LAO, SELAH TITUS, MAKENZIE REYES, MYA ELKIN, NANCY GALICIA 8. NOTRE DAME S.J. 30 36 39 48 52 = 205 CECILIA QIAN, ANGELINA SANTOS, GRACE YU, KATE FERNANDES, KATIE LAM 9. NOTRE DAME BEL 35 44 46 49 50 (51) = 224 MADDIE KING, DELANEY ICARD-CULLIN, CAITLIN BOYCE, HELENA MORELL, LUCI CARON, KATHLEEN DAVIDSON















JV GIRLS RACE 2 TEAM SCORES